Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3028/16062 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP Turniej par
piątek, 24 kwietnia 2015r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14237
15402
Dominik Jastrzębski
Adam Witkowski
UW
UW
3
2
65.40100II
II
2.14619
11110
Maksymilian Chodacki
Wojciech Stachnik
AGH
AGH
4
4
64.3995III
III
3.06598
04111
Karol Gałązka
Krzysztof Kotorowicz
ALK
ALK
7
21
61.4589III
III
4.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
UW
UW
15
2
60.9985III
III
5.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
UW
UW
1
1
59.9780 
 
6.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
PWr
PWr
9
24
59.3975 
 
7.04110
02539
Jakub Kotorowicz
Piotr Pikuta
UMCS
UMCS
18
3
59.3771 
 
8.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
UAM
UAM
17
15
58.2066 
 
9.11305
03233
Łukasz Golder
Paweł Kaleta

5
4
57.4862 
 
10.14098
14250
Karolina Skubich
Marcin Szymański
PP
PP
2
3
56.2557 
 
11.13438
15976
Rafał Marks
Stanisław Mączka
UW
UW
7
2.5
59.5253 
 
12.14971
17214
Bartosz Ćwiek
Karol Konopko
PW
PW
2
0.5
58.4248 
 
13.14973
14974
Piotr Duszak
Karolina Walędzik
PW
PW
2
1.5
57.4043 
 
14.12687
 
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
ALK
ALK
0.5
0
57.0239 
 
15.12624
14259
Patryk Berhorst
Barbara Galikowska
UG
UG
3
1.5
56.9834 
 
16.16147
04710
Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
PJWST
PJWST
1.5
5
56.7330 
 
17.12620
10996
Bartłomiej Cybula
Łukasz Nierzwicki
PG
PG
3
3
56.6825 
 
18.06714
10209
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
ALK
ALK
11
7
56.6520 
 
19.13598
05649
Cezary Dudkiewicz
Tomasz Jochymski

2.5
9
55.0120 
 
20.11550
12927
Piotr Marcinowski
Adam Waszkiewicz
PWr
PWr
4
3
53.6519 
 
21.10472
01578
Sammy Bałdysz
Marcin Preisner
UWr
UWr
4
1.5
58.5918 
 
22.11128
14540
Artur Janeczko
Maciej Superson
AGH
AGH
4
4
57.6617 
 
23.12440
15632
Maciej Bojarski
Mateusz Strzelczyk
PWr
PWr
3
1.5
56.9317 
 
24.12320
09135
Zofia Bałdysz
Aleksandra Górska
UAM
UAM
2.5
2.5
56.7516 
 
25.05893
06101
Jacek Batóg
Paweł Stężała
USz
USz
7
4
56.5515 
 
26.14112
15032
Magda Budzyńska
Rafał Maszenda
UW
UW
2
2.5
55.8814 
 
27. 
07940
Leopold Koczan
Piotr Waniurski
PLu
PLu
0
11
55.8213 
 
28.08613
17071
Maciej Jaworski
Elwira Zaręba

0
0
55.2913 
 
29.15059
13364
Agata Chojnicka
Adam Lonski
PG
PG
2
5
55.0412 
 
30.12685
04108
Witold Bielecki
Przemysław Janiszewski
ALK
ALK
1.5
21
54.9811 
 
31.16788
13056
Łukasz Kuczewski
Łukasz Wilamowski
UG
UG
0.5
2.5
54.2810 
 
32.13814
14085
Karol Grychtol
Karolina Pyda
UEK
UEK
0.5
1.5
53.9410 
 
33.11237
13617
Łukasz Kosma
Marek Makulec

3
2
53.919 
 
34. 
12737
Tymoteusz Chojecki
Małgorzata Michalska
UMCS
UMCS
0
1
53.808 
 
35.10595
09147
Michał Moryson
Piotr Witaszek
UEP
UEP
2.5
3
53.547 
 
36.12575
11104
Wojciech Bondarewicz
Sławomir Niajko
USz
USz
2.5
12
53.046 
 
37.09142
13502
Tadeusz Miesiąc
Aleksander Żelazny
PP
PP
2.5
3
52.866 
 
38.17274
11413
Marcin Dziembor
Wojciech Kaśków
USz
USz
0
1.5
52.665 
 
39. 
 
Przemysław Bojczuk
Mateusz Polakowski
UMe
UMe
0
0
52.344 
 
40.05396
02179
Jakub Smolak
Kacper Wilczak
UAM
UAM
2
5
51.573 
 
41.17451
17450
Wojciech Grzegorzewski
Jan Lisicki
UW
UW
0
0
51.272 
 
42. 
13643
Adrian Bałazy
Paweł Tyc
SGGW
SGGW
0
1.5
50.762 
 
43.14784
14903
Dawid Permus
Kamil Żabierek
PWr
PWr
2
1.5
50.151 
 
44.13450
16133
Konrad Krystecki
Radosław Serafin
UWr
UWr
0
0
50.09  
 
45.13546
08759
Damian Machura
Maciej Wężyk
UEK
UEK
2
2
49.81  
 
46.14511
13062
Elżbieta Gołdyn
Katarzyna Roszyk
UJ
UJ
1
2
49.77  
 
47.13498
13566
Michał Górny
Przemysław Polowczyk
UEP
UEP
1.5
2.5
49.59  
 
48.12870
16053
Maks Brandt
Filip Czaplicki
UW
UW
0
1
49.34  
 
49.16618
17549
Paweł Szczerba
Przemysław Woźniak

1
0.5
48.17  
 
50.04592
04429
Paweł Łata
Patryk Reszczyński
UWM
UWM
1.5
5
48.16  
 
51.16544
17029
Hanna Ciuńczyk
Joanna Dziekańska
UW
UW
1
1
48.15  
 
52.15142
15141
Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
PG
PG
1.5
1.5
48.10  
 
53. 
 
Jacek Bosiacki
Adam Morawiec
UWr
UWr
0
0
48.09  
 
54.07269
11775
Ewa Beldzik
Magdalena Madej
UJ
UJ
2
2
48.07  
 
55.14701
12248
Adrian Lipko
Damian Moryson
UEP
UEP
0.5
1
47.77  
 
56. 
 
Piotr Borkowski
Paweł Chmielewski
SGGW
SGGW
0
0
47.35  
 
57.14019
14021
Aleksandra Dębicka
Jakub Zieliński
UMe
UMe
0
0
45.95  
 
58. 
 
Aleksandra Pypeć
Michał Turlakiewicz
UMe
UMe
0
0
45.85  
 
59.14027
15042
Łukasz Gałasiński
Paweł Jasiński

1.5
1
45.83  
 
60.17072
 
Joanna Cichecka
Andrzej Kurczewski

0
0
45.67  
 
61.13495
15833
Szymon Aleksy
Łukasz Wojnarowski
PP
PP
1
0.5
45.50  
 
62.14051
12942
Joanna Gołdyn
Jagoda Kuźniar
PWr
PWr
0.5
0
45.41  
 
63.13054
13595
Wojciech Mikusek
Mateusz Wilamowski
PG
PG
2
2
45.39  
 
64.13941
13696
Piotr Łukianiuk
Tomasz Wiśniewski
PW
PW
2
2.5
45.29  
 
65.15933
16228
Krystian Bojeczko
Marta Harat
PG
PG
1
1.5
45.27  
 
66.13345
13500
Damian Grzeszczuk
Wojciech Pazda
PP
PP
1
1
45.06  
 
67. 
16159
Jarosław Bakin
Radosław Maćczak
USz
USz
0
1
45.03  
 
68.14018
 
Michał Korpecki
Marek Susik
UMe
UMe
0
0
44.76  
 
69. 
 
Tomasz Mazurkiewicz
Mateusz Pachuta
PLu
PLu
0
0
44.68  
 
70.14749
 
Agnieszka Piesiewicz
Marcin Wroński
SGH
SGH
1.5
0
43.42  
 
71.15947
15973
Dominika Handke
Agata Krupińska

1
1
43.07  
 
72. 
10593
Mateusz Chort
Maciej Witkowski
PP
PP
0
0
43.05  
 
73.13366
11811
Mateusz Pączek
Jędrzej Przeździęk
PG
PG
1
2
42.49  
 
74. 
 
Cezary Odrzygódź
Michał Puchalski
UWM
UWM
0
0
41.77  
 
75.16342
12905
Daniel Czechak
Michał Sikora

1.5
1.5
41.72  
 
76. 
 
Jacek Grzempowski
Adam Mieldzioc
UAM
UAM
0
0
40.78  
 
77. 
 
Justyna Prajsnar
Mikołaj Wyspiański
SGH
SGH
0
0
40.45  
 
78. 
 
Wojciech Rosa
Mirosław Zygo
PLu
PLu
0
0
39.63  
 
79. 
 
Adrian Sobkowiak
Dawid Urbański
PWSZ
PWSZ
0
0
38.43  
 
80. 
 
Marek Kapera
Alicja Kucyk
SGH
SGH
0
0
37.13  
 
81. 
 
Magdalena Mordwa
Kamila Puławska
UWM
UWM
0
0
36.50  
 
82. 
 
Krzysztof Dmitruk
Beata Lewczuk
UMCS
UMCS
0
0
36.12  
 
83. 
 
Cezary Kamiński
Adam Kołtunik
PLu
PLu
0
0
34.61  
 
84. 
 
Michał Balcerzak
Igor Bejgier
PG
PG
0
0
31.66  
 
85. 
 
Mateusz Krawczyk
Tomasz Łęcki
UW
UW
0
0
28.60  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2660 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/amp/W-amp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-23 g.08:09:45 (0.3329/180) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.