Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2021)

Brydżysta Roku 2022 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2022 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2022.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 97 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2022
liga klub / drużyna
1.12197Michał Klukowski  PM24AS27 310
(13693+13617)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
2.08513Piotr Gawryś   DS24AS24 158
(12085+12073)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.05176Michał Kwiecień   PM24AS17 378
(8689+8689)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
4.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS16 778
(8389+8389)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
5.11550Piotr Marcinowski DS15A14 342
(7544+6798)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
6.06815Piotr Nawrocki  MA21AM13 076
(6574+6502)
EFundacja Bridge24.pl
7.04740Piotr Wiankowski  MA21AM12 228
(6114+6114)
EFundacja Bridge24.pl
8.06706Apolinary Kowalski   WM24AS12 222
(6215+6007)
EVITAS ESBS Elblag
9.14728Kamil Nowak SW15A11 643
(6030+5613)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
10.08158Piotr Zatorski  PM21AM11 507
(5782+5725)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
11.12154Mateusz Sobczak DS15A10 742
(5650+5092)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
12.05341Jacek Pszczoła  SW24AS10 692
(5419+5273)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
13.06887Jacek Romański   WM24AS10 608
(5304+5304)
EVITAS ESBS Elblag
14.08203Wojciech Gaweł  OP21AM10 366
(5209+5157)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
15.14783Patryk Patreuha  DS9MM10 206
(5489+4717)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
16.05056Rafał Jagniewski  OP21AM9 992
(4996+4996)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
17.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM9 960
(5020+4940)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
18.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS9 903
(5122+4781)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
19.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM9 885
(4985+4900)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
20.06658Jacek Kalita  SW24AS9 866
(5017+4849)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
21.12450Katarzyna Dufrat PM19AM9 791
(4939+4852)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
22.06341Grzegorz Narkiewicz  MA24AS9 431
(4757+4674)
EFundacja Bridge24.pl
23.04662Michał Nowosadzki  SW24AS9 343
(4673+4670)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
24.13438Rafał Marks MA13A8 983
(4781+4202)
EAkademia Brydża AZS UW Warszawa
25.12320Sophia Bałdysz DS9MM8 555
(4565+3990)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
26.06336Piotr Lutostański MA18AM8 398
(4256+4142)
EFundacja Bridge24.pl
27.07291Krzysztof Buras  MA24AS8 342
(4310+4032)
EFundacja Bridge24.pl
28.14782Jakub Patreuha  DS9MM8 318
(4490+3828)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
29.06554Jarosław Cieślak DS19AM8 279
(4340+3939)
EGOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
30.09138Danuta Kazmucha MA19AM8 140
(4549+3591)
1Bridge24.pl 2.
31.04842Leszek Sztyrak WM19AM8 097
(4120+3977)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
32.06909Anna Sarniak MA21AM7 974
(4419+3555)
1Bridge24.pl 2.
33.06540Bartosz Chmurski  MA24AS7 546
(4161+3385)
1Bridge24.pl 2.
34.01223Cathy Bałdysz DS19AM7 539
(3850+3689)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
35.21517Simon de WijsDS3MR7 500
(3750+3750)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
36.08979Krzysztof Jassem  DS24AS7 420
(3716+3704)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
37.01539Wojciech Olański   WM21AM7 337
(3747+3590)
EVITAS ESBS Elblag
38.07242Vytautas Vainikonis   WM17A7 331
(3744+3587)
EVITAS ESBS Elblag
39.06973Piotr Tuszyński   PM24AS7 239
(3723+3516)
EGTB SDK Tczew
40.02121Ryszard Sakowicz LU18AM7 230
(4338+2892)
ESYNERGIA ILANKA
41.04250Bogusław Gierulski   WM21AM7 035
(3830+3205)
EVITAS ESBS Elblag
42.07849Bogdan Szulejewski  KP21AM7 023
(3797+3226)
ELKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
43.05611Dominik Filipowicz  DS21AM6 990
(3585+3405)
EGOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
44.04198Adolf Bocheński  WM13A6 639
(3467+3172)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
45.07431Marek Witek  SW21AM6 538
(3518+3020)
EDr SMILE Starachowice
46.06620Igor Grzejdziak WM17A6 515
(3311+3204)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
 06621Sabina Grzejdziak WM15A6 515
(3311+3204)
EŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
48.21439Sabine Auken OP3MR6 440
(3220+3220)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
 21440Roy Welland OP3MR6 440
(3220+3220)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
50.11319Przemysław Zawada  SW21AM6 411
(3818+2593)
EDr SMILE Starachowice
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 97 następna »

Łącznie 4846 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-18 g.21:22:48 (0.2321/7) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.