Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 120 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06658Jacek Kalita  MA24AS24 981
(12495+12486)
EBridge24.pl
2.04662Michał Nowosadzki  MA24AS24 373
(12187+12186)
EBridge24.pl
3.09146Piotr Tuczyński  MA24AS18 994
(9552+9442)
EBridge24.pl 2.
4.06540Bartosz Chmurski  MA24AS18 783
(9929+8854)
EBridge24.pl 2.
5.11319Przemysław Zawada  MA19AM18 708
(10651+8057)
EBridge24.pl
6.11550Piotr Marcinowski DS11MM16 946
(9157+7789)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.09138Danuta Kazmucha OP17A16 156
(8597+7559)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
8.06341Grzegorz Narkiewicz  MA24AS16 045
(8025+8020)
EBridge24.pl
9.07291Krzysztof Buras  MA24AS15 842
(7921+7921)
EBridge24.pl
10.06909Anna Sarniak OP21AM15 389
(8021+7368)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
11.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS14 730
(7438+7292)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
12.05176Michał Kwiecień   PM24AS14 696
(7413+7283)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
13.02806Wojciech Strzemecki  MA21AM14 185
(7716+6469)
EBridge24.pl
14.06973Piotr Tuszyński   DS24AS14 123
(7579+6544)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
15.12197Michał Klukowski   PM24AS14 038
(7255+6783)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
16.10085Justyna Żmuda PM19AM13 818
(7203+6615)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
17.08158Piotr Zatorski  PM21AM13 465
(7155+6310)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
18.06706Apolinary Kowalski   WM24AS13 397
(7149+6248)
EESBS VITAS Elbląg
19.12154Mateusz Sobczak DS11MM13 018
(7110+5908)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
20.09357Arkadiusz Majcher MA11MM12 971
(6848+6123)
2ESKOM
21.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS12 033
(6364+5669)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
22.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM11 646
(6025+5621)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
23.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM11 426
(5838+5588)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
24.05111Wit Klapper  WM21AM11 204
(6797+4407)
EESBS VITAS Elbląg
25.12450Katarzyna Dufrat PM15A10 772
(5621+5151)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
26.04250Bogusław Gierulski   WM21AM10 583
(5631+4952)
EESBS VITAS Elbląg
27.13438Rafał Marks MA11MM10 568
(5729+4839)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
28.06815Piotr Nawrocki  MA19AM10 492
(5964+4528)
EBridge24.pl
29.05363Jerzy Russyan  WM21AM10 348
(5607+4741)
EESBS VITAS Elbląg
30.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM10 288
(5397+4891)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
31.01865Andrzej Pawlak  OP17A10 238
(5473+4765)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
32.06551Jacek Ciechomski MA19AM10 060
(5449+4611)
2ESKOM
33.14619Maksymilian Chodacki  SL9MM9 931
(5436+4495)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
34.19120David Bakhshi WP19AM9 836
(4918+4918)
-
35.04163Andrei Arlovich  DS17A9 772
(5011+4761)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
36.14728Kamil Nowak MA13A9 687
(5602+4085)
EBridge24.pl 2.
37.09550Jakub Wojcieszek MA17A9 480
(5089+4391)
3Taka sobie drużyna brydżowa
38.07725Grzegorz Superson MP13A9 453
(5299+4154)
3Splinter Cracovia
39.09755Łukasz Witkowski SW15A9 444
(4818+4626)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
40.04535Dariusz Bogucki ZP17A9 407
(5296+4111)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
41.10370Erikas Vainikonis  DS13A9 375
(4827+4548)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
42.04922Piotr Busse LB19AM9 316
(5279+4037)
1Ilanka 1 Rzepin
43.05611Dominik Filipowicz  DS21AM9 286
(5144+4142)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
44.05718Jerzy Michałek  MP21AM9 246
(6012+3234)
2MK Galicja Kraków
45.07809Piotr Kołuda LU17A9 184
(4948+4236)
ESYNERGIA Lublin
46.04740Piotr Wiankowski  MA21AM9 044
(5030+4014)
EBridge24.pl
47.08979Krzysztof Jassem  DS24AS8 885
(4623+4262)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
48.08513Piotr Gawryś   DS24AS8 867
(4436+4431)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
49.05670Andrzej Kozikowski LD15A8 829
(5751+3078)
3Laser De Lux Łódź
50.02934Krzysztof Kujawa SL19AM8 798
(4818+3980)
ETB Silesia I Gliwice
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 120 następna »

Łącznie 5964 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-20 g.21:07:32 (0.1882/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.