Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2020)

Brydżysta Roku 2021 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2021 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2021.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 77 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2021
liga klub / drużyna
1.12154Mateusz Sobczak DS13A3 615
(2290+1325)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.11550Piotr Marcinowski DS13A3 424
(2161+1263)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.12197Michał Klukowski   PM24AS3 173
(1673+1500)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
4.08513Piotr Gawryś   DS24AS3 128
(1628+1500)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
5.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS3 104
(1799+1305)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
6.08979Krzysztof Jassem  DS24AS2 682
(1435+1247)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.14783Patryk Patreuha  DS7MM2 534
(1585+949)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
8.06815Piotr Nawrocki  MA21AM2 450
(1727+723)
EAGENA Development Bridge24.pl
9.05611Dominik Filipowicz  DS21AM2 328
(1521+807)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
10.09138Danuta Kazmucha OP17A2 138
(1550+588)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
11.06658Jacek Kalita  SW24AS2 136
(1288+848)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
12.04740Piotr Wiankowski  MA21AM2 016
(1357+659)
EAGENA Development Bridge24.pl
13.14782Jakub Patreuha  DS7MM2 006
(1228+778)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
14.06909Anna Sarniak OP21AM2 000
(1390+610)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
15.04662Michał Nowosadzki  SW24AS1 892
(1214+678)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
16.02806Wojciech Strzemecki  SW21AM1 884
(1545+339)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
17.13438Rafał Marks MA13A1 833
(1165+668)
EAkademia Brydża AZS UW Warszawa
18.07849Bogdan Szulejewski  KP21AM1 727
(1310+417)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
19.06554Jarosław Cieślak DS19AM1 707
(1109+598)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
20.05670Andrzej Kozikowski LD15A1 690
(1182+508)
2Laser DeLux Łódź
21.04535Dariusz Bogucki PM17A1 686
(1082+604)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
22.15595Maciej Dąbrowski OP11MM1 581
(1013+568)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
 07725Grzegorz Superson MP13A1 581
(1143+438)
1Synergia Cracovia Ilanka 2
24.14728Kamil Nowak SW15A1 555
(902+653)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
25.12320Sophia Bałdysz DS7MM1 553
(969+584)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
26.11319Przemysław Zawada  SW19AM1 534
(1404+130)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
27.07809Piotr Kołuda LU17A1 529
(898+631)
ESYNERGIA ILANKA
28.01223Cathy Bałdysz DS19AM1 517
(943+574)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
29.05574Przemysław Błaszczyk LB15A1 485
(1029+456)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
30.01726Tomasz Winciorek MA18AM1 443
(1066+377)
2ESKOM Warszawa
31.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM1 431
(819+612)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
32.09357Arkadiusz Majcher MA11MM1 409
(1131+278)
2ESKOM Warszawa
33.04242Andrzej Fronczak  PM18AM1 395
(1061+334)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
34.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM1 373
(789+584)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
35.02966Stanisław Pająk  SW15A1 359
(1107+252)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
36.07431Marek Witek  PM21AM1 357
(891+466)
1GTB SDK Tczew
37.12899Michał Wróbel SL9MM1 330
(982+348)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
38.10105Robert Głowacki  MA13A1 306
(1306+0)
-Singleton Warszawa
39.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM1 294
(935+359)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
 09424Stefan Szenberg   DS13A1 294
(793+501)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
41.03644Adam Błachnio KP13A1 283
(1220+63)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
 12450Katarzyna Dufrat PM15A1 283
(849+434)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
43.01739Rafał Wolański OP9MM1 257
(871+386)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
44.06551Jacek Ciechomski MA19AM1 236
(1034+202)
2ESKOM Warszawa
45.06845Tomasz Paluchowski MA13A1 223
(896+327)
2K2 Rebid
46.04707Mirosław Szaliński PM15A1 211
(718+493)
1GTB SDK Tczew
47.15477Krzysztof Żak PM7MM1 209
(897+312)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
48.07544Marek Tyran LD15A1 207
(1107+100)
1Inwit Pabianice
49.18128Wojciech Kurkowski  LU5MK1 175
(897+278)
-SINGLETON Lublin
50.04665Kazimierz Omernik  PM21AM1 170
(904+266)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 77 następna »

Łącznie 3837 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.04:52:36 (0.2015/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.