Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3301/18010 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - Turniej par
środa, 4 maja 2016r., godz. 14:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
ALK
ALK
19
21
64.52100II
II
2.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
ALK
ALK
7
11
63.0095III
III
3.14728
01162
Kamil Nowak
Stanisław Sadło
UR
UR
7
5
62.2289III
III
4.11834
07940
Jakub Jagodziński
Piotr Waniurski
PL
PL
4
11
60.6085III
III
5.14619
13074
Maksymilian Chodacki
Maciej Grabiec
AGH
AGH
5
5
60.4081 
 
6.05567
05649
Grzegorz Bąk
Tomasz Jochymski

4
11
59.6776 
 
7.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
US
US
2.5
5
59.2072 
 
8.11110
14540
Wojciech Stachnik
Maciej Superson
AGH
AGH
4
5
58.9367 
 
9.12620
10996
Bartłomiej Cybula
Łukasz Nierzwicki
PG
PG
3
4
58.5963 
 
10.04110
02539
Jakub Kotorowicz
Piotr Pikuta
UMCS
UMCS
18
3
58.0959 
 
11.15839
14789
Adrian Górka
Bartosz Kaczmarek
UAM
UAM
2.5
2.5
58.4154 
 
12.12685
04108
Witold Bielecki
Przemysław Janiszewski
ALK
ALK
1.5
21
58.3950 
 
13.16788
13056
Łukasz Kuczewski
Łukasz Wilamowski
UG
UG
1.5
2.5
57.8245 
 
14.16380
16069
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
UW
UW
2.5
2.5
57.4941 
 
15.16445
16065
Piotr Godlewski
Konrad Majewski
UW
UW
2
2
57.4736 
 
16.16699
15632
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
PWr
PWr
1.5
2
57.0132 
 
17.05893
08356
Jacek Batóg
Jan Purczyński
US
US
7
7
56.6628 
 
18.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
UW
UW
2
3
55.4823 
 
19.16544
16541
Hanna Ciuńczyk
Anna Wiązecka
UW
UW
1.5
1.5
54.4520 
 
20.13455
16133
Piotr Markowski
Radosław Serafin
Uwr
Uwr
0.5
0
53.7919 
 
21.13438
15976
Rafał Marks
Stanisław Mączka
UW
UW
7
3
58.7719 
 
22.12320
08549
Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
UAM
UAM
3
3
57.8918 
 
23.14522
14525
Aleksandra Byra
Przemysław Kurzak
AGH
AGH
2
2
56.8717 
 
24.15032
16068
Rafał Maszenda
Konrad Paluszek
UW
UW
2.5
1.5
56.4516 
 
25.14973
14974
Piotr Duszak
Karolina Walędzik
PW
PW
2
2
55.9816 
 
26.14784
14903
Dawid Permus
Kamil Żabierek
PWr
PWr
2
1.5
55.3915 
 
27.15042
11237
Paweł Jasiński
Łukasz Kosma

1
3
55.3514 
 
28.17811
16700
Sebastian Kopacz
Łukasz Mazurkiewicz
PWr
PWr
0
1
55.3113 
 
29.11550
12927
Piotr Marcinowski
Adam Waszkiewicz
PWr
PWr
5
3
55.1613 
 
30.07269
11775
Ewa Beldzik
Magdalena Madej
UJ
UJ
2
2
55.0812 
 
31.15459
15840
Jakub Domeracki
Patryk Szczuczko
PP
PP
2
1.5
54.7111 
 
32.14971
18011
Bartosz Ćwiek
Filip Parol
PW
PW
2
0
54.6110 
 
33. 
12737
Tymoteusz Chojecki
Małgorzata Michalska
UMCS
UMCS
0
1
54.3710 
 
34.10472
01578
Sammy Bałdysz
Marcin Preisner
Uwr
Uwr
4
1.5
54.219 
 
35.14862
14316
Krzysztof Cetera
Krzysztof Piotrowski
AGH
AGH
2.5
1.5
54.038 
 
36.08619
12499
Anna Sztyber
Michał Wieteska
PW
PW
4
4
53.967 
 
37.13941
13696
Piotr Łukianiuk
Tomasz Wiśniewski
PW
PW
2
2.5
53.647 
 
38.12624
14259
Patryk Berhorst
Barbara Galikowska
UG
UG
3
1.5
53.606 
 
39. 
 
Leopold Koczan
Tomasz Krajka
PL
PL
0
0
53.325 
 
40.14001
14749
Adrian Macielak
Agnieszka Piesiewicz
SGH
SGH
1.5
2
53.304 
 
41.16618
17549
Paweł Szczerba
Przemysław Woźniak

1
1
52.964 
 
42.12687
17855
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
ALK
ALK
0.5
0
52.943 
 
43.17274
17261
Marcin Dziembor
Marta Rozwałka
US
US
1
0.5
52.292 
 
44.16608
13054
Małgorzata Kurkowska
Wojciech Mikusek
PG
PG
2
2
51.981 
 
45.14511
13062
Elżbieta Gołdyn
Katarzyna Roszyk
UJ
UJ
1
2
51.85  
 
46.13431
17030
Tomasz Potrawa
Anna Zaręba
SGH
SGH
2
1.5
51.77  
 
47.13814
17965
Karol Grychtol
Mikołaj Wyspiański
SGH
SGH
0.5
0.5
51.25  
 
48.16053
17451
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
UW
UW
1.5
1.5
50.93  
 
49.14098
14250
Karolina Skubich
Marcin Szymański
PP
PP
2
3
50.39  
 
50.09142
13502
Tadeusz Miesiąc
Aleksander Żelazny
PP
PP
3
3
50.04  
 
51. 
 
Andrzej Marek
Krzysztof Pilorz
UMCS
UMCS
0
0
49.71  
 
52.14019
14021
Aleksandra Dębicka
Jakub Zieliński
UMŁ
UMŁ
0
0
49.43  
 
53. 
07412
Wacław Kowal
Grzegorz Szklarz

0
3
48.92  
 
54.12919
08996
Konrad Steinbrenner
Bartłomiej Śniadecki
PP
PP
0.5
1.5
48.70  
 
55.15452
15833
Łukasz Wasielewski
Łukasz Wojnarowski
PP
PP
1.5
1
48.67  
 
56.15878
13450
Piotr Banaś
Konrad Krystecki
Uwr
Uwr
1.5
0
48.51  
 
57.13546
 
Damian Machura
Piotr Piesik
UEK
UEK
2
0
48.25  
 
58. 
 
Katarzyna Budziszewska
Adam Mieldzioc
UAM
UAM
0
0
47.86  
 
59.13495
13345
Szymon Aleksy
Damian Grzeszczuk
PP
PP
1.5
1
47.77  
 
60.14018
 
Michał Korpecki
Aleksandra Pypeć
UMŁ
UMŁ
0
0
46.91  
 
61.09709
 
Tomasz Mazurkiewicz
Mateusz Pachuta
PL
PL
0
0
46.89  
 
62.16342
12905
Daniel Czechak
Michał Sikora

1.5
1.5
46.83  
 
63. 
18012
Adam Dobrakowski
Adrian Gąsiorowski
UW
UW
0
0
46.83  
 
64.15933
16998
Krystian Bojeczko
Joanna Łata
PG
PG
1
0
45.52  
 
65.08613
 
Maciej Jaworski
Marcin Olejnik

0.5
0
45.48  
 
66.14715
 
Szymon Batóg
Jakub Sieroń
UW
UW
0.5
0
44.33  
 
67.17072
 
Joanna Cichecka
Andrzej Kurczewski

0
0
43.02  
 
68. 
 
Marek Kapera
Alicja Kucyk
SGH
SGH
0
0
41.72  
 
69.17972
 
Aleksandra Bojara
Lena Kołodziejak
UW
UW
0.5
0
40.28  
 
70. 
 
Adam Kędrzyński
Miłosz Zwarycz

0
0
39.27  
 
71. 
 
Mateusz Jędrzejczyk
Małgorzata Wróbel

0
0
39.07  
 
72.14111
 
Jan Czajkowski
Aleksandra Ścisły
UW
UW
0
0
39.00  
 
73.14070
 
Wiktoria Hałas
Beniamin Stecuła

1
0
38.88  
 
74. 
 
Jan Łoszakiewicz
Krzysztof Solarski
SGH
SGH
0
0
38.85  
 
75. 
 
Karol Górski
Mateusz Kopko
UR
UR
0
0
37.89  
 
76. 
 
Adrian Sobkowiak
Dawid Urbański
PWSZ
PWSZ
0
0
37.74  
 
77.11604
 
Marcin Najbar
Błażej Podgórski
ALK
ALK
2.5
0
37.62  
 
78. 
17071
Marcin Kuzański
Elwira Zaręba

0
0.5
37.57  
 
79. 
 
Robert Buczek
Szymon Majewski
UMCS
UMCS
0
0
36.05  
 
80. 
 
Michał Piecuch
Marcin Wysocki

0
0
34.53  
 
81. 
 
Nina Radzyńska
Tomasz Stefaniak

0
0
34.24  
 
82. 
 
Aleksandra Pudło
Magdalena Włodarz
UEK
UEK
0
0
34.02  
 
83.04690
 
Michał Puchalski
Łukasz Sadowski
UWM
UWM
0.5
0
33.39  
 
84.04168
04692
Magdalena Mordwa
Kamila Puławska
UWM
UWM
0.5
0.5
33.25  
 
85. 
 
Aleksander Bartosz
Damian Drewnowski
PWSZ
PWSZ
0
0
31.40  
 
86.17969
14569
Anna Kosiorek
Maksym Wałaszewski
UW
UW
0.5
1
29.32  
 
87. 
 
Marcin Caputa
Filip Urbaniak
UMŁ
UMŁ
0
0
26.43  
 
88.16591
04429
Cezary Odrzygóźdź
Patryk Reszczyński
UWM
UWM
0.5
5
0.00  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2750 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/amp/W-pary.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.05:15:27 (0.2616/186) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.