Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3301/18017 turniej teamów

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - Turniej Teamów
czwartek, 5 maja 2016r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.11550
16699
15632
12927
Piotr Marcinowski
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
Adam Waszkiewicz
PWr
PWr
PWr
PWr
5
1.5
2
3
135.8975II
II
II
II
2.04762
04111
10209
09755
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
ALK
ALK
ALK
ALK
19
21
7
11
132.5466III
III
III
III
3.16380
13438
15976
16069
Jakub Andruszkiewicz
Rafał Marks
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
UW
UW
UW
UW
2.5
7
3
2.5
124.0658III
III
III
III
4.15933
12620
16608
16998
13054
10996
Krystian Bojeczko
Bartłomiej Cybula
Małgorzata Kurkowska
Joanna Łata
Wojciech Mikusek
Łukasz Nierzwicki
PG
PG
PG
PG
PG
PG
1
3
2
0
2
4
123.3350 
 
 
 
 
 
5.12320
 
15839
14789
08549
 
Zofia Bałdysz
Katarzyna Budziszewska
Adrian Górka
Bartosz Kaczmarek
Anna Maduzia
Adam Mieldzioc
UAM
UAM
UAM
UAM
UAM
UAM
3
0
2.5
2.5
3
0
119.1541 
 
 
 
 
 
6.14619
13074
11110
14540
Maksymilian Chodacki
Maciej Grabiec
Wojciech Stachnik
Maciej Superson
AGH
AGH
AGH
AGH
5
5
4
5
116.0733 
 
 
 
7.17082
11928
15032
16068
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Rafał Maszenda
Konrad Paluszek
UW
UW
UW
UW
2
3
2.5
1.5
113.7825 
 
 
 
8.12685
12687
17855
04108
Witold Bielecki
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
Przemysław Janiszewski
ALK
ALK
ALK
ALK
1.5
0.5
0
21
112.0917 
 
 
 
9. 
04110
12737
02539
Tymoteusz Chojecki
Jakub Kotorowicz
Małgorzata Michalska
Piotr Pikuta
UMCS
UMCS
UMCS
UMCS
0
18
1
3
109.5614 
 
 
 
10.07712
07704
 
 
14728
01162
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
Karol Górski
Mateusz Kopko
Kamil Nowak
Stanisław Sadło
PK
PK
UR
UR
UR
UR
5
4
0
0
7
5
105.4813 
 
 
 
 
 
11.09142
14098
14250
13502
Tadeusz Miesiąc
Karolina Skubich
Marcin Szymański
Aleksander Żelazny
PP
PP
PP
PP
3
2
3
3
102.9312 
 
 
 
12.14971
14973
18011
14974
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
Filip Parol
Karolina Walędzik
PW
PW
PW
PW
2
2
0
2
99.8810 
 
 
 
13.05893
12575
17274
08356
17261
06101
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Marcin Dziembor
Jan Purczyński
Marta Rozwałka
Paweł Stężała
US
US
US
US
US
US
7
2.5
1
7
0.5
5
97.299 
 
 
 
 
 
14.12624
14259
16788
13056
Patryk Berhorst
Barbara Galikowska
Łukasz Kuczewski
Łukasz Wilamowski
UG
UG
UG
UG
3
1.5
1.5
2.5
95.197 
 
 
 
15.07269
14511
11775
13062
Ewa Beldzik
Elżbieta Gołdyn
Magdalena Madej
Katarzyna Roszyk
UJ
UJ
UJ
UJ
2
1
2
2
93.026 
 
 
 
16.17811
16700
14784
14903
Sebastian Kopacz
Łukasz Mazurkiewicz
Dawid Permus
Kamil Żabierek
PWr
PWr
PWr
PWr
0
1
2
1.5
92.825 
 
 
 
17.11834
 
 
09709
 
07940
Jakub Jagodziński
Leopold Koczan
Tomasz Krajka
Tomasz Mazurkiewicz
Mateusz Pachuta
Piotr Waniurski
PL
PL
PL
PL
PL
PL
4
0
0
0
0
11
91.283 
 
 
 
 
 
18.05567
15042
05649
11237
16618
17549
Grzegorz Bąk
Paweł Jasiński
Tomasz Jochymski
Łukasz Kosma
Paweł Szczerba
Przemysław Woźniak





4
1
11
3
1
1
90.752 
 
 
 
 
 
19.14522
14862
14525
14316
Aleksandra Byra
Krzysztof Cetera
Przemysław Kurzak
Krzysztof Piotrowski
AGH
AGH
AGH
AGH
2
2.5
2
1.5
90.08  
 
 
 
20.08619
13941
12499
13696
Anna Sztyber
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
Tomasz Wiśniewski
PW
PW
PW
PW
4
2
4
2.5
89.26  
 
 
 
21.15459
15840
15452
15833
Jakub Domeracki
Patryk Szczuczko
Łukasz Wasielewski
Łukasz Wojnarowski
PP
PP
PP
PP
2
1.5
1.5
1
88.63  
 
 
 
22.15878
10472
13450
13455
01578
16133
Piotr Banaś
Sammy Bałdysz
Konrad Krystecki
Piotr Markowski
Marcin Preisner
Radosław Serafin
Uwr
Uwr
Uwr
Uwr
Uwr
Uwr
1.5
4
0
0.5
1.5
0
88.57  
 
 
 
 
 
23.16053
 
18012
17451
17969
Filip Czaplicki
Adam Dobrakowski
Adrian Gąsiorowski
Wojciech Grzegorzewski
Anna Kosiorek
UW
UW
UW
UW
UW
1.5
0
0
1.5
0.5
86.59  
 
 
 
 
24.16544
16445
16065
16541
Hanna Ciuńczyk
Piotr Godlewski
Konrad Majewski
Anna Wiązecka
UW
UW
UW
UW
1.5
2
2
1.5
82.57  
 
 
 
25.16342
14070
 
12905
 
 
Daniel Czechak
Wiktoria Hałas
Michał Piecuch
Michał Sikora
Beniamin Stecuła
Marcin Wysocki





1.5
1
0
1.5
0
0
77.58  
 
 
 
 
 
26.14001
14749
13431
17030
Adrian Macielak
Agnieszka Piesiewicz
Tomasz Potrawa
Anna Zaręba
SGH
SGH
SGH
SGH
1.5
2
2
1.5
75.05  
 
 
 
27.14715
17972
14111
 
 
 
Szymon Batóg
Aleksandra Bojara
Jan Czajkowski
Lena Kołodziejak
Jakub Sieroń
Aleksandra Ścisły
UW
UW
UW
UW
UW
UW
0.5
0.5
0
0
0
0
72.68  
 
 
 
 
 
28.17072
08613
 
 
 
17071
Joanna Cichecka
Maciej Jaworski
Andrzej Kurczewski
Marcin Kuzański
Marcin Olejnik
Elwira Zaręba





0
0.5
0
0
0
0.5
71.23  
 
 
 
 
 
29.13495
13345
12919
08996
Szymon Aleksy
Damian Grzeszczuk
Konrad Steinbrenner
Bartłomiej Śniadecki
PP
PP
PP
PP
1.5
1
0.5
1.5
67.25  
 
 
 
30. 
 
 
 
Robert Buczek
Szymon Majewski
Andrzej Marek
Krzysztof Pilorz
UMCS
UMCS
UMCS
UMCS
0
0
0
0
65.06  
 
 
 
31.13814
 
 
 
 
17965
Karol Grychtol
Marek Kapera
Alicja Kucyk
Jan Łoszakiewicz
Krzysztof Solarski
Mikołaj Wyspiański
SGH
SGH
SGH
SGH
SGH
SGH
0.5
0
0
0
0
0.5
60.40  
 
 
 
 
 
32. 
13546
 
 
 
Paula Broncel
Damian Machura
Piotr Piesik
Aleksandra Pudło
Magdalena Włodarz
-
UEK
UEK
UEK
UEK
0
2
0
0
0
52.19  
 
 
 
 
33. 
14019
14018
 
 
14021
Marcin Caputa
Aleksandra Dębicka
Michał Korpecki
Aleksandra Pypeć
Filip Urbaniak
Jakub Zieliński
UMŁ
UMŁ
UMŁ
UMŁ
UMŁ
UMŁ
0
0
0
0
0
0
50.34  
 
 
 
 
 
34.04168
16591
04690
04692
 
 
Magdalena Mordwa
Cezary Odrzygóźdź
Michał Puchalski
Kamila Puławska
Łukasz Sadowski
Paweł Sadowski
UWM
UWM
UWM
UWM
UWM
-
0.5
0.5
0.5
0.5
0
0
46.51  
 
 
 
 
 
35. 
 
 
 
 
Artur Bryk
Adam Kędrzyński
Nina Radzyńska
Tomasz Stefaniak
Miłosz Zwarycz
-



3
0
0
0
0
41.06  
 
 
 
 
36. 
 
 
 
Aleksander Bartosz
Damian Drewnowski
Adrian Sobkowiak
Dawid Urbański
PWSZ
PWSZ
PWSZ
PWSZ
0
0
0
0
32.59  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2020 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/amp/tleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.15:51:00 (0.3374/183) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.