Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3602/20032 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

10. OTP ** O Puchar Wójta Gminy Łomża
X Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża
niedziela, 7 maja 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
4
4
62.39100II
II
2.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
7
5
61.2587III
III
3.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
4
60.4576III
III
4.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
4
3
59.3765 
 
5.04061
04097
Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
PD
PD
5
5
57.8354 
 
6.06181
06186
Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
MA
MA
4
7
56.7243 
 
7.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
56.3532 
 
8.08605
04143
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
3
5
52.5920 
 
9.04100
04104
Mieczysław Kudźma
Adam Popławski
PD
PD
5
5
52.4119 
 
10.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
7
52.3317 
 
11.11899
16989
Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
MA
MA
1
1.5
52.3115 
 
12.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
3
4
51.6713 
 
13.04050
07243
Bogdan Pac
Zbigniew Randzio
PD
PD
1
2
51.6611 
 
14.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
7
9
51.319 
 
15.10191
06721
Artur Duczmalewski
Edward Krusiewicz
MA
MA
4
7
50.617 
 
16.04063
04127
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
PD
PD
7
9
50.545 
 
17.04077
12493
Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
PD
PD
5
4
50.433 
 
18.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
4
50.361 
 
19.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
3
50.34  
 
20.04092
18436
Przemysław Czarnecki
Bogusław Kozakiewicz
PD
PD
3
0
50.10  
 
21.16793
12689
Jacek Pióro
Stanisław Walewski
PD
PD
2.5
1.5
49.51  
 
22.04275
04294
Mirosław Grodzki
Józef Kamiński
WM
WM
5
7
49.46  
 
23.04148
 
Kazimierz Kłosiński
Bogdan Szabuńko
PD
-
4
0
49.32  
 
24.13908
18027
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
MA
MA
1.5
1.5
49.29  
 
25.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
47.78  
 
26.13346
14543
Waldemar Blusiewicz
Zygmunt Piaścik
PD
PD
1
1
46.69  
 
27.10315
07238
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
PD
PD
2.5
2.5
46.61  
 
28.16440
16439
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
MA
MA
2
2.5
45.73  
 
29.08604
10091
Andrzej Dworak
Jarosław Pogorzelski
PD
PD
0
1
44.92  
 
30.04079
16317
Sławomir Juchnicki
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
43.35  
 
31.04049
 
Mieczysław Małkowski
Jan Wyszyński
PD
-
3
0
43.09  
 
32.17726
04116
Piotr Laskowski
Jan Skibicki
PD
PD
1
4
42.66  
 
33.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1
1
40.74  
 
34.14045
18381
Jerzy Firs
Janusz Kunicki
PD
PD
1.5
0
40.18  
 
35. 
 
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
-
-
0
0
39.80  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1154 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-18 g.18:39:39 (0.1904/82) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.