Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4124/20675 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał im. Jerzego Komorowskiego
OTP** Memoriał im. Jerzego Komorowskiego
niedziela, 10 września 2017r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14845
13028
Robert Krawczyk
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
64.18100II
II
2.08109
04559
Krzysztof Borkowski
Kazimierz Dominiak
PM
PM
4
9
61.1790III
III
3.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
60.4283III
III
4.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
LU
LU
18
18
58.3975 
 
5.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
58.0967 
 
6.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
5
57.9759 
 
7.12983
04719
Janusz Kobylarski
Artur Toeplitz
PM
PM
5
5
57.8652 
 
8.15803
15802
Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
PM
PM
2.5
3
57.5744 
 
9.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
56.4036 
 
10.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
2.5
5
56.3928 
 
11.04601
04696
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
55.5920 
 
12.12445
04700
Tomasz Brzęcki
Mieczysław Smugała
PM
PM
5
3
53.9819 
 
13.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
53.6218 
 
14.04568
08565
Rafał Fabrykiewicz
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
53.5516 
 
15.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
53.2915 
 
16.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
53.1714 
 
17.04553
04628
Elżbieta Czekaj
Marcin Kut
PM
PM
12
5
52.8512 
 
18.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
52.2411 
 
19.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
52.1810 
 
20.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
3
3
52.188 
 
21.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
3
5
51.707 
 
22.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
51.466 
 
23.08117
04541
Grażyna Brewiak
Mariusz Brewiak
PM
PM
19
13
51.364 
 
24.04527
04665
Krzysztof Antas
Kazimierz Omernik
WP
PM
19
19
51.273 
 
25.06872
07068
Kazimierz Puczyński
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
13
4
50.672 
 
26.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
49.73  
 
27.09667
06822
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
49.46  
 
28.04602
04632
Aleksander Kasprzak
Jacek Lew
PM
PM
18
15
49.34  
 
29.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
0.5
49.15  
 
30. 
11195
Krystyna Sum
Tadeusz Sum
PK
PK
0
1
49.06  
 
31. 
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
-
PM
0
2
47.68  
 
32.04684
12196
Józef Pochroń
Zbigniew Skibicki
PM
MA
19
5
47.52  
 
33.04590
10823
Józef Idczak
Piotr Zamiar
PM
PM
7
4
47.11  
 
34.13853
15709
Barbara Miecznikowska
Hanna Tisler
PM
PM
3
2
47.01  
 
35.10463
 
Jerzy Długołęcki
Włodzimierz Tugendreich
SL
SWE
4
6
46.77  
 
36. 
16282
Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
SL
SL
0
1
46.46  
 
37. 
 
Bożena Stigsson
Goran Stigsson
SWE
SWE
6
6
46.37  
 
38.04621
04848
Marek Kryniewski
Maria Tomczewska
PM
PM
5
7
46.32  
 
39. 
 
Justyna Surmacz
Stanisław Surmacz
PM
PM
0
0
45.80  
 
40.04536
08094
Marek Boros
Zdzisław Jędrzejczak
PM
PM
5
4
44.23  
 
41.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
MA
PM
9
1.5
44.21  
 
42. 
10318
Jerzy Bednarczyk
Barbara Radomska
DS
DS
0
3
43.48  
 
43.15700
12562
Barbara Boros
Krystyna Rogala
PM
PM
2
2
43.22  
 
44. 
 
Maria Iker
Jacek Majewski
NZ
NZ
0
0
43.10  
 
45. 
 
Małgorzata Kuczyńska
Ewa Rosikoń
WM
SL
0
0
42.19  
 
46.10067
04438
Andrzej Domański
Alina Gudecka
WM
WM
3
2
41.24  
 
47.16478
15708
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
PM
PM
0
1.5
40.85  
 
48.16138
17210
Halina Sułkowska
Olgierd Zieliński
PM
PM
0
0.5
39.31  
 
49.12564
12568
Mariusz Kaźmierczak
Marek Szulc
PM
PM
1.5
2
35.82  
 
50.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
3
5
6.86  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1598 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/sudomie/W-otp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-27 g.07:06:27 (0.2560/110) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.