Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3915/22207 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Dworek Dębówko
Dworek Dębówko GPW
niedziela, 10 czerwca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
61.25103II
II
2.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
60.6490III
III
3.04399
04509
Tomasz Patalan
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
9
60.4880III
III
4.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
57.3569 
 
5.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
57.1258 
 
6.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
55.5147 
 
7.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
55.2136 
 
8.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
KP
WM
19
11
54.9325 
 
9.04416
04490
Bernard Pszczoła
Andrzej Tutaj
WM
WM
11
5
54.6220 
 
10.04360
04427
Mirosław Makatrewicz
Edmund Reczuga
WM
WM
13
7
53.8218 
 
11.04808
04404
Krzysztof Pękała
Wiesław Pietrzak
WM
WM
1.5
5
53.4616 
 
12.04242
09037
Andrzej Fronczak
Mirosław Roesler
WM
WM
18
11
53.0114 
 
13.04342
04463
Bogdan Lesiński
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.7513 
 
14.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
51.6911 
 
15.04275
04287
Mirosław Grodzki
Jan Jegliński
WM
WM
5
5
51.249 
 
16.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
50.517 
 
17.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
1.5
3
49.995 
 
18.07572
04345
Ireneusz Jagielski
Tomasz Lisica
WM
WM
7
7
49.623 
 
19.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
9
49.341 
 
20.04329
04402
Zbigniew Krzepkowski
Ryszard Pichla
WM
WM
5
7
49.25  
 
21.07605
06277
Zdzisław Godlewski
Janusz Kowalówka
WM
WM
5
5
48.82  
 
22.04186
04365
Janina Bakuła
Krzysztof Michalczyk
WM
WM
5
12
48.74  
 
23.04284
04668
Leonard Jaskowiak
Zbigniew Kolański
WM
WM
12
3
48.38  
 
24.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
WM
WM
13
4
48.29  
 
25.12668
04489
Lech Skwarżyński
Paweł Turlejski
WM
WM
2.5
3
47.26  
 
26.13762
04720
Stanisław Baraszkiewicz
Paweł Czacharowski
WM
WM
0.5
1
47.26  
 
27.04220
04466
Kazimierz Czapla
Henryk Stefanko
WM
WM
3
3
47.19  
 
28.09245
04507
Tomasz Sinkiewicz
Jacek Wołkowiak
WM
WM
5
3
47.13  
 
29.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
47.06  
 
30.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
46.62  
 
31.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
46.47  
 
32.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
46.01  
 
33.04378
08592
Adam Nelkowski
Jerzy Uscki
WM
WM
3
1.5
45.94  
 
34.03314
03036
Waldemar Orłowski
Ryszard Wieczorek
WM
WM
0
0.5
44.69  
 
35. 
 
Zygmunt Naruszewicz
Edward Ostapczuk
WM
WM
1.5
1.5
40.94  
 
36.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
39.91  
 
37.07578
14444
Jan Chodkiewicz
Edward Kończak
WM
WM
4
2.5
39.04  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1250 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.olsztyn.pl/bartoszyce2018/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-17 g.18:05:14 (0.2393/86) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.