Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4418/24621 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Puchar Burmistrza Giżycka
II Memoriał Tadeusza Kądzielewskiego i Ryszarda Borodki
niedziela, 8 września 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
61.50107II
II
2.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
9
59.1792III
III
3.15059
08158
Agata Zatorska
Piotr Zatorski
PM
MP
3
21
58.2579III
III
4.04405
04431
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
WM
WM
19
18
56.0066 
 
5.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
55.5053 
 
6.07563
04474
Radosław Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
7
11
55.0030 
 
7.04198
09037
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
WM
WM
13
11
55.0030 
 
8.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
55.0030 
 
9.04284
04668
Leonard Jaskowiak
Zbigniew Kolański
WM
WM
12
3
54.1718 
 
10.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
53.8314 
 
11.04275
04287
Mirosław Grodzki
Jan Jegliński
WM
WM
5
5
53.8314 
 
12.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
53.8314 
 
13.04078
06721
Jan Gardocki
Edward Krusiewicz
PD
MA
7
7
53.759 
 
14.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
53.177 
 
15.04381
04808
Dariusz Nowak
Krzysztof Pękała
WM
WM
2
2.5
53.005 
 
16.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
MA
WM
7
11
51.423 
 
17.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
51.251 
 
18.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
50.251 
 
19.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
49.921 
 
20.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
49.171 
 
21.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
49.001 
 
22. 
04512
Wiktor Ilwicki
Zdzisław Zackiewicz
WM
WM
0
4
47.171 
 
23.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
46.331 
 
24.13085
17046
Jerzy Czerwonka
Jerzy Kuhn
WM
MA
4
2
44.421 
 
25.04263
04365
Romuald Grudziński
Krzysztof Michalczyk
WM
WM
5
12
43.831 
 
26. 
04494
Wenecjusz Sowa
Zenon Wawer
WM
WM
0
5
43.581 
 
27.04204
14401
Henryk Borzym
Mirosław Makuch
WM
WM
7
3
43.501 
 
28.04720
06277
Paweł Czacharowski
Janusz Kowalówka
WM
WM
1.5
5
43.421 
 
29.07575
 
Marian Grzyb
Bożena Mroczkowska
WM
WM
2
0
43.421 
 
30.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
38.831 
 
31. 
 
Grażyna Ćwiek
Krystyna Łąka
WM
WM
0
0
36.831 
 
32. 
 
Henryk Augustynowicz
Bożena Diakilé
WM
WM
0
0
36.671 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1174 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2019/gizycko/W-19gizycko.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:19:15 (0.2340/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.