Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4575/25150 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Pożegnanie jesieni
Ogólnopolski Turniej par - Pożegnanie jesieni"
sobota, 14 grudnia 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04665
15477
Kazimierz Omernik
Krzysztof Żak
PM
PM
19
7
61.887035III
III
2.04540
04602
Rafał Bownik
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
58.425427III
III
2.04590
03829
Józef Idczak
Bogumił Macierzyński
PM
PM
7
9
58.425427 
 
4.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
57.273920 
 
5.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
56.442915 
 
6.05023
12983
Paweł Gruszczyński
Janusz Kobylarski
WP
PM
7
5
55.191910 
 
7.17756
17345
Artur Szybowski
Leszek Szybowski
PM
PM
1.5
2
55.08137 
 
8.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2
54.67126 
 
9.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
5
54.56105 
 
10.04601
10354
Witold Kaliński
Krzysztof Przybielski
PM
PM
12
4
54.1584 
 
11.16784
13707
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
3
5
53.2174 
 
12.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
53.1053 
 
13.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
52.8132 
 
14.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
52.6011 
 
15.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
50.5011 
 
16.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
49.6711 
 
17.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
48.7311 
 
18.04696
04735
Antoni Sękowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
47.4811 
 
19.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
45.8111 
 
20.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
44.8811 
 
21.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
43.8511 
 
22.12562
12568
Krystyna Rogala
Marek Szulc
PM
PM
2.5
2
43.3311 
 
23.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
43.0011 
 
24.04609
04848
Roman Kmieciak
Maria Tomczewska
PM
PM
5
7
42.5011 
 
25.08094
11726
Zdzisław Jędrzejczak
Ryszard Kamiński
PM
PM
4
4
42.1711 
 
26.04341
17499
Jan Lech
Dariusz Wiktorko
PM
PM
5
2
40.8111 
 
27.19388
19387
Andrzej Jarząbkowski
Marek Klonowski
PM
PM
0.5
0
39.4811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 674 punkty PKL, w tym 358 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-30 g.04:30:55 (0.2272/64) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.