Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5961/28340 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* "Zakola Drwęcy"
GP KP imp - Zakola Drwęcy
niedziela, 24 lipca 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
7
59.135025III
III
2.17228
13339
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
KP
KP
2.5
3
57.334322III
III
3.17230
18501
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
KP
KP
2.5
2.5
37.133819 
 
4.03933
17157
Eugeniusz Seichter
Marek Wyżlic
KP
KP
12
2.5
36.003216 
 
5.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
4
33.802613 
 
6.18557
18558
Ewa Kita
Przemysław Kita
KP
KP
3
3
32.932010 
 
7.19386
20201
Andrzej Ciechacki
Piotr Mizak
KP
KP
2.5
1.5
30.53147 
 
8.03750
03853
Julian Jurski
Jerzy Misiórski
KP
KP
11
9
28.93105 
 
9.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
PD
7
7
24.8795 
 
10.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
23.2784 
 
11.21083
18933
Rafał Bald
Tomasz Jaworski
KP
KP
1.5
2
21.4074 
 
12.03868
12018
Marek Nazarewicz
Andrzej Wilemski
KP
KP
5
7
18.0063 
 
13.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
MA
MA
3
1.5
17.5353 
 
14.03739
11789
Jarosław Jamroszczak
Robert Kamiński
KP
KP
4
5
15.3342 
 
15.12278
09259
Michał Dolny
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
7.3332 
 
16.03799
03800
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
KP
KP
5
2.5
5.6721 
 
17.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
2
2
2.3311 
 
18.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
-0.2711 
 
19.18932
12046
Krzysztof Dzierżak
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2.5
4
-0.4711 
 
20.18959
19011
Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
KP
KP
2.5
2
-1.2711 
 
21.17135
16332
Teresa Czaki
Zofia Zachwieja
KP
KP
1.5
1.5
-14.1311 
 
22.18254
04013
Andrzej Milewski
Jarosław Wojnowski
KP
KP
3
2
-17.4011 
 
23.03864
20163
Bogdan Najmrodzki
Juliusz Najmrodzki
KP
KP
9
0
-18.2711 
 
24.18057
08377
Zenon Gajkowski
Edward Guziołek
KP
KP
1
1.5
-19.5311 
 
25.11899
16989
Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
MA
MA
4
3
-22.2711 
 
26.18225
17318
Marek Farbiszewski
Andrzej Łoziński
KP
KP
1.5
2.5
-24.4711 
 
27.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2
2
-25.4711 
 
28.17817
18701
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
KP
KP
1.5
1.5
-25.7311 
 
29.16336
15722
Włodzimierz Maćkowski
Karol Nowak
KP
KP
2.5
3
-27.3311 
 
30.03751
 
Ludwik Jurzysta
Alina Wrzecionkowska
KP
KP
1
0
-31.0011 
 
31.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
5
-33.2011 
 
32.18237
18226
Janusz Chojnowski
Mirosław Jackiewicz
KP
KP
1.5
1.5
-41.3311 
 
33.09455
18224
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
KP
KP
1.5
2
-59.4011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 588 punktów PKL, w tym 316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-22 g.19:39:03 (1.0046/78) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.