Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5765/29827 turniej par

szczegóły imprezy

29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Halowych
Finał OOM - turniej chłopców na impy
czwartek, 25 maja 2023r., godz. 13:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
4
3
190.8850I
I
2.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2.5
4
172.9344I
I
3.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2
148.6939I
I
4.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2.5
140.8933II
II
5.21287
20108
Michał Kamiński
Franciszek Krajewski
KP
KP
0.5
1.5
99.4628II
II
6.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1
1
77.7022II
II
7.21462
22431
Jerzy Kontkiewicz
Igor Święcki
MA
MA
0
0
57.2217III
III
8.20657
18536
Mikołaj Kubiczek
Jakub Marekwica
SL
SL
1.5
2
57.0712III
III
9.21348
21347
Maciej Bednarczyk
Bartosz Opioła
MP
MP
1.5
1.5
54.9810III
III
10.19830
20259
Wojciech Bąk
Jan Kot
MA
MA
3
2
54.159III
III
11.19831
21769
Szymon Rojek
Wojciech Wnuk
MA
MA
1.5
1.5
48.868 
 
12.21538
21510
Jan Luber
Kamil Szewczyk
SL
SL
1.5
1.5
46.747 
 
13.20756
21343
Piotr Pasula
Krystian Sweder
MP
MP
1
1
43.976 
 
14.18850
18852
Patryk Klim
Wiktor Skiepko
PD
PD
2
2
25.525 
 
15.21738
21139
Jędrzej Wołoszczuk
Mateusz Żmudziński
WP
WP
1
0.5
19.824 
 
16.20298
21365
Jan Izwantowski
Szymon Pancewicz
MA
MA
1.5
1
5.963 
 
17.19197
22877
Jakub Gawron
Krzysztof Kreiner
LU
LU
2.5
0
5.942 
 
18.18974
17787
Kacper Kowalski
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
1.5
1.5
4.091 
 
19.22223
22217
Krzysztof Jeziorski
Maksymilian Sweklej
MA
MA
0
0
-6.991 
 
20.22418
22378
Konrad Musioł
Karol Złocki
SL
SL
0.5
0.5
-11.281 
 
21.22038
22041
Krzysztof Deberny
Patryk Szostok
DS
DS
0.5
0
-15.291 
 
22.21353
21290
Oliwier Polak
Mikołaj Suchan
MP
MP
1
1
-42.801 
 
23.21962
21849
Jakub Łabno
Maksymilian Wołowiec
MP
MP
0
0
-47.661 
 
24.22227
22430
Mateusz Mieszkowski
Kacper Stankiewicz
MA
MA
0
0
-49.221 
 
25.21644
22784
Mateusz Kopaszewski
Stanisław Radziej
WP
WP
1
0
-54.371 
 
26.22408
22407
Maksymilian Borlicki
Marcin Gancarczyk
SL
SL
0.5
0.5
-54.441 
 
27.22829
19271
Oliwier Rajmuntowicz
Aleksander Skiepko
PD
PD
0
1.5
-65.551 
 
28.22817
22826
Norbert Mroczkowski
Stanisław Wiszniewski
PD
PD
0
0
-74.421 
 
29.21841
21846
Igor Nowicki
Jakub Świątczak
DS
DS
0
0
-76.811 
 
30.21747
21739
Antoine Farine
Michał Grabowski
WP
WP
1
1
-77.471 
 
31.22075
21876
Mikołaj Kurzyński
Aleksander Żegota
LD
LD
1
1
-81.221 
 
32.22735
22098
Olaf Bohdziewicz
Oliwier Smardzewski
PM
PM
0
0.5
-86.271 
 
33.22715
22329
Maciej Kupiec
Wiktor Opaczewski
DS
DS
0
0
-86.351 
 
34.20507
21198
Marek Księżopolski
Michał Olcha
SL
SL
1
0
-88.731 
 
35.22698
23044
Maksymilian Czaiński
Yaraslau Pokidau
DS
DS
0
0
-132.641 
 
36.22702
22703
Michał Skoczylas
Daniel Ślęzak
DS
DS
0
0
-214.511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 636 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/2023/oom/cimp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:27:37 (2.1500/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.