Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1424/7019 turniej teamów

szczegóły imprezy

15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Turniej Teamów - chłopcy
niedziela, 2 maja 2010r., godz. 20:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.13598
13651
13054
12154
Cezary Dudkiewicz
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
Mateusz Sobczak
LD
PM
PM
LD
1.5
2
1
2
245.7011II
II
II
II
2.12275
13899
10770
13566
Michał Gulczyński
Grzegorz Jędrzejewski
Jan Pędziński
Przemysław Polowczyk
WP
WP
WP
WP
2.5
1
2.5
1
237.489III
III
III
III
3.10570
10209
09357
09755
Wojciech Kaźmierczak
Igor Łosiewicz
Arkadiusz Majcher
Łukasz Witkowski
MA
MA
MA
MA
4
4
2.5
4
226.317III
III
III
III
4.13074
11109
11110
14540
Maciej Grabiec
Maciej Kita
Wojciech Stachnik
Maciej Superson
MP
MP
MP
MP
2
2
2
0
222.184 
 
 
 
5.10202
14003
14001
10212
Paweł Dąbkowski
Piotr Jankowski
Adrian Macielak
Andrzej Terszak
MA
MA
MA
MA
2
0.5
0.5
2.5
207.773 
 
 
 
6.13538
13270
12813
12817
Tomasz Cwielung
Dominik Kaszowski
Marcin Piwowarski
Michał Płaska
SL
SL
SL
SL
0.5
1.5
0.5
0.5
192.542 
 
 
 
7.12551
13521
13522
12555
Arkadiusz Sadkowski
Grzegorz Skołyszewski
Aleksander Smal
Tomasz Trzewik
MP
MP
MP
MP
0
1.5
1.5
1
179.782 
 
 
 
8.13498
13499
09142
13502
Michał Górny
Jan Gottwald
Tadeusz Miesiąc
Aleksander Żelazny
WP
WP
WP
WP
1
1
1.5
1.5
158.261 
 
 
 
9.13643
13697
13696
12533
Paweł Tyc
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
Wiktor Zagórski
MA
MA
MA
MA
1.5
1
1.5
0.5
155.981 
 
 
 
10.12902
14131
14308
12210
Michał Białkowski
Jędrzej Kołodziejczyk
Grzegorz Kukulski
Mariusz Piotrowski
SL
SL
SL
SL
0.5
0
0
0.5
155.42  
 
 
 
11.12624
12620
13872
12621
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
Maciej Klebba
Rafał Śliwiński
PM
PM
PM
PM
1.5
1
0.5
0.5
150.75  
 
 
 
12.13515
12546
12036
13518
Krzysztof Jurek
Jakub Leśniak
Tomasz Ligęza
Piotr Merynda
MP
MP
MP
MP
1
1
0.5
1
144.34  
 
 
 
13.12903
14619
13546
12974
Sebastian Hartaler
Maksymilian Laszczak-Chodacki
Damian Machura
Piotr Szarowski
SL
SL
SL
SL
0.5
0
0.5
0.5
140.87  
 
 
 
14.12596
14316
14321
11780
Maciej Lebiedź
Krzysztof Piotrowski
Jakub Rokita
Piotr Surówka
MP
MP
MP
MP
0.5
0
0
0.5
135.24  
 
 
 
15.14270
11416
11706
14947
Filip Chudy
Marek Gackowski
Wojciech Ptak
Hubert Wichrowski
DS
PM
DS
PM
0
0
0
0
129.87  
 
 
 
16.13262
14214
14519
13267
Paweł Jaskółka
Jakub Jaszewski
Piotr Winiarczyk
Dawid Woźnica
MP
WP
WP
MP
0
0
0.5
0
127.24  
 
 
 
17.14618
12914
14132
08996
Jakub Drzazga
Łukasz Frąckowiak
Marcin Nowak
Bartłomiej Śniadecki
SL
LB
SL
LB
0
0.5
0
1.5
118.62  
 
 
 
18.14966
14967
14968
14969
Axel Małysiak
Tomasz Sadowski
Tomasz Wąs
Jan Woźnica
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
117.58  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 160 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-23 g.19:08:44 (1.0175/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.