Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1424/7020 turniej par

szczegóły imprezy

15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Turniej Par - chłopcy - maxy
piątek, 30 kwietnia 2010r., godz. 20:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.13598
12154
Cezary Dudkiewicz
Mateusz Sobczak
LD
LD
1.5
2
59.8811II
II
2.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
59.1810III
III
3.11109
11110
Maciej Kita
Wojciech Stachnik
MP
MP
2
2
59.119III
III
4.13074
14540
Maciej Grabiec
Maciej Superson
MP
MP
2
0
58.608III
III
5.10570
09357
Wojciech Kaźmierczak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
4
2.5
58.027 
 
6.13651
13054
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
PM
PM
2
1
57.675 
 
7.12275
10770
Michał Gulczyński
Jan Pędziński
WP
WP
2.5
2.5
57.104 
 
8.13521
13522
Grzegorz Skołyszewski
Aleksander Smal
MP
MP
1.5
1.5
56.493 
 
9.13899
13566
Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
WP
WP
1
1
56.073 
 
10.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
1.5
1
55.162 
 
11.13538
13270
Tomasz Cwielung
Dominik Kaszowski
SL
SL
0.5
1.5
54.502 
 
12.13499
13502
Jan Gottwald
Aleksander Żelazny
WP
WP
1
1.5
53.922 
 
13.12813
12817
Marcin Piwowarski
Michał Płaska
SL
SL
0.5
0.5
53.052 
 
14.11416
14947
Marek Gackowski
Hubert Wichrowski
PM
PM
0
0
52.272 
 
15.13697
13696
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
1
1.5
52.001 
 
16.12551
12555
Arkadiusz Sadkowski
Tomasz Trzewik
MP
MP
0
1
51.941 
 
17.10202
10212
Paweł Dąbkowski
Andrzej Terszak
MA
MA
2
2.5
51.831 
 
18.13872
12621
Maciej Klebba
Rafał Śliwiński
PM
PM
0.5
0.5
50.351 
 
19.12914
08996
Łukasz Frąckowiak
Bartłomiej Śniadecki
LB
LB
0.5
1.5
49.27  
 
20.14131
14308
Jędrzej Kołodziejczyk
Grzegorz Kukulski
SL
SL
0
0
49.18  
 
21.13498
09142
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
1
1.5
48.22  
 
22.12596
11780
Maciej Lebiedź
Piotr Surówka
MP
MP
0.5
0.5
47.13  
 
23.12902
12210
Michał Białkowski
Mariusz Piotrowski
SL
SL
0.5
0.5
46.81  
 
24.14003
14001
Piotr Jankowski
Adrian Macielak
MA
MA
0.5
0.5
46.29  
 
25.12903
13546
Sebastian Hartaler
Damian Machura
SL
SL
0.5
0.5
45.68  
 
26.14966
14967
Axel Małysiak
Tomasz Sadowski
MA
MA
0
0
45.18  
 
27.14270
11706
Filip Chudy
Wojciech Ptak
DS
DS
0
0
45.12  
 
28.13262
13267
Paweł Jaskółka
Dawid Woźnica
MP
MP
0
0
43.99  
 
29.13643
12533
Paweł Tyc
Wiktor Zagórski
MA
MA
1.5
0.5
43.88  
 
30.12546
12036
Jakub Leśniak
Tomasz Ligęza
MP
MP
1
0.5
43.81  
 
31.14316
14321
Krzysztof Piotrowski
Jakub Rokita
MP
MP
0
0
43.14  
 
32.13515
13518
Krzysztof Jurek
Piotr Merynda
MP
MP
1
1
41.63  
 
33.14619
12974
Maksymilian Laszczak-Chodacki
Piotr Szarowski
SL
SL
0
0.5
41.46  
 
34.14968
14969
Tomasz Wąs
Jan Woźnica
MA
MA
0
0
41.35  
 
35.14214
14519
Jakub Jaszewski
Piotr Winiarczyk
WP
WP
0
0.5
41.35  
 
36.14618
14132
Jakub Drzazga
Marcin Nowak
SL
SL
0
0
39.00  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 148 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-23 g.07:00:23 (0.2166/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.