Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2039/9057 turniej teamów

szczegóły imprezy

17. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
TT chłopców
niedziela, 1 maja 2011r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.10472
14902
11550
14784
Sammy Bałdysz
Mateusz Bieńkowski
Piotr Marcinowski
Dawid Permus
DS
DS
DS
DS
2
0
1.5
0
239.0925III
III
III
III
2.13899
10770
13566
13502
Grzegorz Jędrzejewski
Jan Pędziński
Przemysław Polowczyk
Aleksander Żelazny
WP
WP
WP
WP
1.5
2.5
1.5
1.5
236.3718 
 
 
 
3.10570
09357
14967
12154
Wojciech Kaźmierczak
Arkadiusz Majcher
Tomasz Sadowski
Mateusz Sobczak
MA
MA
MA
MA
7
2.5
0
2.5
225.9212 
 
 
 
4.13074
11109
14541
14540
Maciej Grabiec
Maciej Kita
Krzysztof Superson
Maciej Superson
MP
MP
MP
MP
2.5
2.5
1.5
1.5
213.658 
 
 
 
5.14101
13498
09142
14250
Arkadiusz Bernaczyk
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
WP
WP
WP
WP
1
1
1.5
1.5
189.345 
 
 
 
6.12801
13465
15032
13697
Adam Bogdan
Karol Kazanowski
Rafał Maszenda
Przemysław Wiśniewski
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
0
1.5
183.782 
 
 
 
7.12624
12620
11416
14947
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
Marek Gackowski
Hubert Wichrowski
PM
PM
PM
PM
1.5
1.5
0.5
0
177.27  
 
 
 
8.14862
14321
13966
12555
Krzysztof Cetera
Jakub Rokita
Maciej Śliwiński
Tomasz Trzewik
MP
MP
MP
MP
1
1
0
1
171.56  
 
 
 
9.13518
13520
13521
13522
Piotr Merynda
Przemysław Picheta
Grzegorz Skołyszewski
Aleksander Smal
MP
MP
MP
MP
1
1.5
1.5
1.5
166.75  
 
 
 
10.13538
12903
13270
13546
Tomasz Cwielung
Sebastian Hartaler
Dominik Kaszowski
Damian Machura
SL
SL
SL
SL
1.5
1.5
2
1
165.21  
 
 
 
11.12210
15431
12905
15334
Mariusz Piotrowski
Adam Schimke
Michał Sikora
Piotr Wójcik
SL
SL
SL
SL
1
0
1
0
158.40  
 
 
 
12.14619
12813
12817
12974
Maksymilian Laszczak-Chodacki
Marcin Piwowarski
Michał Płaska
Piotr Szarowski
SL
SL
SL
SL
0
1
1
1
154.63  
 
 
 
13.13345
14789
12248
13500
Damian Grzeszczuk
Bartosz Kaczmarek
Damian Moryson
Wojciech Pazda
WP
WP
WP
WP
1
1
1
1
149.95  
 
 
 
14.15551
15549
12596
14316
Dawid Karpik
Marcin Krężołek
Maciej Lebiedź
Krzysztof Piotrowski
MP
MP
MP
MP
0
0
0.5
1
148.83  
 
 
 
15.14971
14966
13643
12533
Bartosz Ćwiek
Axel Małysiak
Paweł Tyc
Wiktor Zagórski
MA
MA
MA
MA
0
0
1.5
1
145.53  
 
 
 
16.14973
15369
15576
15368
Piotr Duszak
Michał Grzegorzewski
Piotr Majcherczyk
Krzysztof Rolf
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
128.83  
 
 
 
17.15314
15316
15042
15499
Marcin Armacki
Marcin Gromada
Paweł Jasiński
Rafał Tomczak
WP
WP
LD
LD
0
0
0
0
116.80  
 
 
 
18.14972
15560
14394
14968
Michał Iglicki
Marek Sommer
Krzysztof Sowul
Tomasz Wąs
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
84.09  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 280 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:54:03 (0.2473/82) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.