Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2088/9823 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 21-25
sobota, 22 października 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.05069
07801
07378
07415
09550
08158
Paweł Jassem
Michał Kania
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
Jakub Wojcieszek
Piotr Zatorski
WP
MA
DS
DS
WP
DS
7
4
7
4
7
13
127.3175II
II
II
II
II
II
2.07779
06598
06722
06925
Jan Betley
Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
Maciej Sikora
MA
MA
MA
MA
4
4
4
7
112.2860III
III
III
III
3.09549
11551
11809
11813
Maciej Bielawski
Grzegorz Jarząbek
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
DS
DS
PM
WP
4
4
4
4
108.8050III
III
III
III
4.07782
10793
03274
05859
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
Joanna Taczewska
Artur Wasiak
MA
MA
SL
SL
7
7
12
12
104.4642 
 
 
 
5.08998
12450
09562
08899
09146
Maurycy Biernat
Katarzyna Dufrat
Łukasz Gaweł
Marcin Osmański
Piotr Tuczyński
WP
DS
DS
PM
WP
4
4
4
2.5
12
101.0338 
 
 
 
 
6.09051
12745
02635
09035
13019
02838
Katarzyna Bąk
Dominik Dudzik
Angelika Ferrer-Lopez
Agnieszka Kamińska
Grzegorz Wadas
Kamila Wesołowska
SL
MP
MP
SL
MP
MP
2
1.5
4
2
2.5
4
92.8434 
 
 
 
 
 
7.02667
05070
05649
08911
Bartłomiej Igła
Piotr Jassem
Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
MP
WP
MA
LB
7
7
7
4
91.3330 
 
 
 
8.12131
11871
10237
15718
12123
11903
Iwa Ciepielewska
Magdalena Holeksa
Marek Jarosz
Agnieszka Makowska
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
SL
MP
MA
MA
MA
0
4
2.5
0
2.5
4
85.31  
 
 
 
 
 
9.08455
15720
10171
15719
08619
08582
Maciej Dąbrowski
Marta Karska
Yan Shpuntou
Jolanta Szałkowska
Anna Sztyber
Hanna Zdanowicz
SL
MA
LB
MA
MA
MA
2.5
0
2.5
0
2.5
2.5
84.12  
 
 
 
 
 
10.12440
11388
12108
07428
Maciej Bojarski
Jan Grzeszczak
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
DS
DS
WP
SL
2.5
2
2.5
4
82.10  
 
 
 
11.09135
09350
09359
09147
Aleksandra Górska
Martyna Ksyta
Ewa Maksymiuk
Piotr Witaszek
WP
SW
SW
WP
2
2.5
2
2.5
81.79  
 
 
 
12.15059
12873
13065
14378
10294
Agata Chojnicka
Michał Drankiewicz
Anna Jankowska
Dominik Malkowski
Simona Wesołowska
PM
DS
DS
WP
WP
0.5
0.5
1
1.5
1.5
60.04  
 
 
 
 
13.07267
10317
11044
12893
13001
08759
Mariusz Bocz
Krzysztof Kędzbok
Angelika Lechowska
Natalia Oleszek
Anna Puczyńska
Maciej Wężyk
SL
SL
SL
MA
MA
SL
1.5
1.5
2
1.5
2
1.5
55.25  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1572 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.03:55:17 (0.1668/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.