Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3869/21368 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Uzdrowiskowy
X UZDROWISKOWY 2018
Połczyn-Zdrój, 07 stycznia 2018 roku
niedziela, 7 stycznia 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2.5
63.20100II
II
2.01273
01718
Janusz Czerniawski
Bogumił Wegner
DS
DS
4
12
62.6394III
III
3.03525
03562
Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
SL
SL
7
12
62.4389III
III
4.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
60.4284 
 
5.12007
06118
Henryk Cieśla
Jerzy Świderski
ZP
ZP
3
7
60.1879 
 
6.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
7
58.2475 
 
7.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
58.1370 
 
8.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
4
5
57.9065 
 
9.04876
04944
Romuald Bartoszko
Andrzej Czepnik
WP
WP
5
5
57.8860 
 
10.13715
10386
Piotr Jankowski
Jarosław Kuźba
ZP
ZP
4
3
57.4556 
 
11.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
2
4
57.2551 
 
12.14369
14780
Józef Klimowski
Waldemar Wochna
ZP
ZP
4
4
56.6146 
 
13.05947
06103
Stefan Jadowski
Wacław Stupnicki
ZP
ZP
3
4
56.5941 
 
14.05929
06093
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
ZP
ZP
7
11
56.2737 
 
15.17728
17023
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
ZP
ZP
2
2
55.7432 
 
16.15906
06140
Dariusz Głowiński
Franciszek Wnęk
ZP
ZP
2
2
55.6627 
 
17.15655
15651
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
WP
WP
2
1.5
55.1922 
 
18.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
4
4
55.1020 
 
19.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
54.5719 
 
20.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
54.1118 
 
21.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
54.0918 
 
22.06066
08348
Ludwik Piotrowski
Piotr Wilczok
ZP
ZP
9
3
54.0617 
 
23.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
53.5916 
 
24.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
9
53.1515 
 
25.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
52.7714 
 
26.10401
02161
Marek Szabałowski
Marcin Tarasiewicz
ZP
ZP
2.5
2
52.6114 
 
27.05957
11355
Edward Kaczmarek
Władysław Korbutowicz
ZP
ZP
9
4
52.6013 
 
28.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
52.5412 
 
29.09111
11293
Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
3
4
52.4211 
 
30.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
3
52.3210 
 
31.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
51.589 
 
32.14516
11853
Tadeusz Rakoczy
Jerzy Wawrzyniak
KP
KP
2.5
3
51.569 
 
33.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
4
51.388 
 
34.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
51.347 
 
35.06003
02094
Robert Lewandowski
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
2
4
51.256 
 
36.05913
05983
Bogdan Ciechanowski
Marian Kryger
ZP
ZP
3
4
51.205 
 
37.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
51.135 
 
38.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
PM
9
9
50.964 
 
39.01905
10925
Andrzej Wojnarowski
Kazimierz Zdebski
OP
SL
7
2.5
50.613 
 
40.06125
14368
Ryszard Urbański
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
3
50.562 
 
41.18827
18826
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
ZP
ZP
1
1
50.141 
 
42.05900
06117
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
ZP
ZP
12
9
50.06  
 
43.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
49.99  
 
44.05242
05279
Ewa Knapik
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
49.96  
 
45.08847
08851
Marek Tuziemski
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
3
2.5
49.44  
 
46.17301
15688
Arkadiusz Jaranowski
Barbara Soroko
LB
LB
2
2
49.29  
 
47.16116
11785
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
WP
WP
2
2
49.26  
 
48.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
49.13  
 
49. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
NZ
NZ
0
0
48.90  
 
50.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
3
2
48.87  
 
51.09385
14835
Wojciech Morawski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
2.5
4
48.86  
 
52.11424
02115
Henryk Duszyński
Czesław Rekret
WP
LB
4
4
48.86  
 
53.06033
06151
Włodzimierz Mysłek
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
48.78  
 
54.04232
 
Roman Dulko
Andrzej Wojciuszkiewicz
ZP
NZ
4
0
48.26  
 
55. 
 
Jarosław Łabaziewicz
Andrzej Sędecki
NZ
NZ
0
0
47.73  
 
56.06689
08428
Andrzej Kondeja
Krzysztof Sokół
MA
MA
13
3
47.50  
 
57.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
2.5
47.29  
 
58.05894
05903
Mirosław Bąk
Waldemar Bogusławski
ZP
ZP
2
3
47.29  
 
59.05988
16015
Stanisław Kulesza
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
11
0
47.17  
 
60.01958
02099
Andrzej Czernow
Stanisław Pietrzak
ZP
ZP
3
4
46.57  
 
61.04916
05017
Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
WP
WP
3
7
46.29  
 
62.12435
17508
Janusz Kopras
Maciej Masłowski
WP
WP
3
2
46.19  
 
63.16235
13877
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
PM
PM
2
2.5
45.84  
 
64.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
0.5
0.5
45.57  
 
65.06546
06903
Bogusław Chomentowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
45.38  
 
66.18846
10651
Ewa Bargłowska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
0
1.5
45.04  
 
67.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
44.74  
 
68.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
0
0
44.26  
 
69.18880
18879
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
ZP
ZP
0
0
44.14  
 
70. 
02196
Andrzej Soroko
Tadeusz Zwoliński
NZ
LB
0
2
43.55  
 
71.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
1
2
43.51  
 
72. 
 
Renata Lachowska
Witold Lachowski
NZ
NZ
0
0
43.08  
 
73. 
 
Edward Buluk
Edward Byczyk
NZ
NZ
0
0
42.74  
 
74.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
DS
DS
2
3
42.69  
 
75.09082
12434
Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
WP
WP
2.5
4
42.10  
 
76.12278
03871
Michał Dolny
Wiesław Niewiadomy
KP
KP
2
3
41.57  
 
77.15217
10819
Zofia Diakowska
Marek Szymborski
DS
PM
2.5
4
41.29  
 
78.05055
12305
Jolanta Jacoszek
Mariusz Jacoszek
WP
WP
3
1.5
41.02  
 
79.05907
05954
Roman Chmielnicki
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
3
2
40.22  
 
80. 
 
Ewa Pietras
Krzysztof Pietras
NZ
NZ
0
0
35.19  
 
81. 
16332
Cecylia Sarbinowska
Zofia Zachwieja
NZ
KP
0
1.5
35.16  
 
82. 
16812
Andrzej Mucha
Leon Mucha
NZ
OP
0
1
34.24  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2568 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-05-21 g.15:01:13 (0.5297/174) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.