Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2019)

Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2020.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 102 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2020
liga klub / drużyna
1.12197Michał Klukowski   PM24AS5 214
(2714+2500)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
2.08513Piotr Gawryś   DS24AS5 051
(2551+2500)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.05176Michał Kwiecień   PM24AS2 669
(1436+1233)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
4.05670Andrzej Kozikowski LD15A2 114
(1404+710)
3Laser De Lux Łódź
5.06554Jarosław Cieślak DS19AM1 838
(1004+834)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
6.05341Jacek Pszczoła  MA24AS1 708
(963+745)
EBridge24.pl
7.13438Rafał Marks MA11MM1 695
(986+709)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
8.15595Maciej Dąbrowski OP11MM1 655
(850+805)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
9.05611Dominik Filipowicz  DS21AM1 577
(823+754)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
10.06672Urban Kielichowski LD13A1 560
(899+661)
3Laser De Lux Łódź
11.09138Danuta Kazmucha OP17A1 501
(1034+467)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
12.06658Jacek Kalita  MA24AS1 476
(738+738)
EBridge24.pl
 04662Michał Nowosadzki  MA24AS1 476
(738+738)
EBridge24.pl
14.01054Tadeusz Garbacik  MP15A1 356
(1094+262)
2MK Galicja Kraków
15.07544Marek Tyran LD15A1 293
(776+517)
1Inwit Pabianice
16.11550Piotr Marcinowski DS11MM1 285
(755+530)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
17.09755Łukasz Witkowski SW15A1 284
(647+637)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
18.04535Dariusz Bogucki ZP17A1 272
(710+562)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
19.16317Marian Krasowski  PD7MM1 230
(1091+139)
2Hetman Białystok
20.07809Piotr Kołuda LU17A1 207
(663+544)
ESYNERGIA Lublin
21.06973Piotr Tuszyński   DS24AS1 185
(677+508)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
22.12999Adam Krysa PK11MM1 171
(911+260)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
 06131Marek Wawrzyniak ZP7MM1 171
(1014+157)
2KONTRA Koszalin
24.02966Stanisław Pająk  SW15A1 149
(851+298)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
 05464Witold Turant  LD18AM1 149
(648+501)
1Inwit Pabianice
26.12899Michał Wróbel SL7MM1 135
(657+478)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
27.08979Krzysztof Jassem  DS24AS1 129
(599+530)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
28.17675Janusz Królikowski MA3MR1 126
(1115+11)
OFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
29.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A1 105
(817+288)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
30.14619Maksymilian Chodacki  SL9MM1 101
(675+426)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
31.09550Jakub Wojcieszek MA17A1 072
(590+482)
3Taka sobie drużyna brydżowa
32.08769Sławomir Piechocki WP11MM1 063
(820+243)
1UNIA WINKHAUS Leszno
33.09736Adam MotykaLD5MK1 035
(888+147)
3Wtórmex Radomsko
34.01726Tomasz Winciorek MA18AM1 034
(684+350)
2ESKOM
35.01347Piotr Ilczuk LU18AM1 027
(535+492)
ESYNERGIA Lublin
36.14728Kamil Nowak MA13A1 026
(584+442)
EBridge24.pl 2.
37.06706Apolinary Kowalski   WM24AS1 018
(624+394)
EESBS VITAS Elbląg
38.02114Sebastian RawlikLB4MK1 017
(1016+1)
3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
39.09228Karol KałuzińskiLD5MK999
(852+147)
3Wtórmex Radomsko
40.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS997
(563+434)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
41.10105Robert Głowacki  MA13A996
(988+8)
OFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
42.10561Tadeusz Więckiewicz WM5MK993
(912+81)
3Warmia Dymer Biskupiec
43.04250Bogusław Gierulski   WM21AM989
(740+249)
EESBS VITAS Elbląg
44.07114Waldemar SkóraLD15A981
(614+367)
-Singleton LD
45.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM975
(608+367)
1KDK I Kutno
 07370Piotr Matkowski MP13A975
(692+283)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
47.12154Mateusz Sobczak DS11MM971
(658+313)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
48.01138Marek Pietraszek PK18AM968
(707+261)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
49.02519Bartosz Matras LU7MM964
(783+181)
2FREEECO Chemik Puławy
50.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM961
(726+235)
1AD Szczecin
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 102 następna »

Łącznie 5064 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.17:03:55 (0.1990/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.