Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 98 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.09138Danuta Kazmucha WM17A3 757
(2017+1740)
ESYNTEX Łączność Łowicz
2.11319Przemysław Zawada  MA19AM3 354
(1931+1423)
EBridge24.pl
3.08158Piotr Zatorski MP21AM3 011
(1660+1351)
EDiebold Nixdorf Cracovia
4.06973Piotr Tuszyński   LB24AS2 697
(1470+1227)
EIlanka 1 Rzepin
5.06909Anna Sarniak WM19AM2 380
(1257+1123)
ESYNTEX Łączność Łowicz
6.10085Justyna Żmuda MP17A2 171
(1245+926)
EDiebold Nixdorf Cracovia
7.09550Jakub Wojcieszek LB17A2 001
(1171+830)
EIlanka 1 Rzepin
8.06540Bartosz Chmurski  MA21AM1 816
(997+819)
1Bridge24.pl 2.
9.04922Piotr Busse LB19AM1 782
(1095+687)
EIlanka 1 Rzepin
 07544Marek Tyran LD13A1 782
(1090+692)
1Inwit Pabianice
11.07431Marek Witek  SL21AM1 689
(964+725)
1TBS MAGMA Zawiercie
12.05374Cezary Serek WP15A1 678
(943+735)
ECONNECTOR Poznań
13.14885Marcin Dobrowolski WP7MM1 662
(962+700)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
14.08549Anna Maduzia  WP7MM1 639
(939+700)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
15.08769Sławomir Piechocki WP9MM1 586
(1240+346)
1RAL Poznań
16.01138Marek Pietraszek PK18AM1 571
(956+615)
EElektromontaż Joker Rzeszów
17.05718Jerzy Michałek  SL21AM1 546
(1168+378)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
18.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1 537
(1085+452)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
19.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM1 531
(936+595)
1KDK I Kutno
20.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS1 524
(779+745)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
21.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM1 515
(1262+253)
3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
22.04535Dariusz Bogucki ZP13A1 436
(817+619)
1AD Szczecin
23.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK1 427
(923+504)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
24.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP11MM1 396
(1071+325)
2UNIA WINKHAUS Leszno
25.02934Krzysztof Kujawa SL19AM1 392
(716+676)
ETB Silesia I Gliwice
26.04111Krzysztof Kotorowicz  WP21AM1 367
(769+598)
ECONNECTOR Poznań
27.05856Piotr Walczak   WP21AM1 356
(736+620)
1RAL Poznań
28.01726Tomasz Winciorek MA18AM1 355
(863+492)
1Gambling Ciechanów
29.09146Piotr Tuczyński  MA17A1 323
(662+661)
EBridge24.pl
30.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM1 284
(959+325)
2UNIA WINKHAUS Leszno
31.11600Jarosław Stach OP9MM1 264
(831+433)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
32.04527Krzysztof Antas  PM19AM1 230
(972+258)
1GTB - Andrzejki
33.04735Wacław Wejknis PM17A1 223
(811+412)
1GTB - Andrzejki
34.05989Jerzy Kullass ZP7MM1 185
(993+192)
3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
 09357Arkadiusz Majcher PK9MM1 185
(696+489)
EElektromontaż Joker Rzeszów
36.06551Jacek Ciechomski SW19AM1 171
(687+484)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
37.05111Wit Klapper  SL21AM1 164
(849+315)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
38.15757Marcin Wilczyński MP5MK1 149
(852+297)
-Singleton Kraków
39.11296Artur Pomarański LU5MK1 148
(646+502)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
40.13438Rafał Marks SL11MM1 145
(717+428)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
41.04108Przemysław Janiszewski  MA21AM1 144
(663+481)
EBridge24.pl
42.04762Konrad Araszkiewicz  WP21AM1 131
(621+510)
ECONNECTOR Poznań
43.13411Michał Kaleta  SL4MK1 124
(654+470)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
44.12450Katarzyna Dufrat MP15A1 122
(608+514)
EDiebold Nixdorf Cracovia
45.10533Ryszard Pałasz  WP11MM1 121
(593+528)
1UKB KLEKS Szamotuły
46.07809Piotr Kołuda LU17A1 106
(682+424)
ESYNERGIA Lublin
47.02673Marek Jaworski  MP13A1 105
(863+242)
1TS Wisła - Milo Kraków
48.06795Ewa Miszewska WP19AM1 097
(605+492)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
49.07869Sławomir Zawiślak   LB21AM1 071
(549+522)
EIlanka 1 Rzepin
50.04696Antoni Sękowski  PM18AM1 070
(773+297)
3COMPENSA Gdańsk
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 98 następna »

Łącznie 4860 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-04-20 g.03:17:27 (0.2085/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.