Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3886/21650 turniej par

szczegóły imprezy

6. Kongres "Beskidzki Szlem"
1. Kongresowy Turniej Par
piątek, 2 lutego 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
63.2158
2.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
60.2354
3.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WP
12
21
59.7050
4.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
9
58.6246
5.11296
04848
Artur Pomarański
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
58.3742
6.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
58.2439
7.03104
07475
Kazimierz Cios
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
11
12
58.1135
8.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
17
21
55.3531
9.01902
01905
Sławomir Wiszniewski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
4
7
55.0728
10.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
MP
24
24
55.0524
11.13420
13520
Adam Cichoń
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
54.9020
12.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
54.7917
13.08308
08930
Kamil Walczyk
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
54.5813
14.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
54.3412
15.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
54.2111
16.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
53.3310
17.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
53.2210
18.04109
06895
Łukasz Brede
Artur Rutkowski
WP
MA
17
19
52.719
19.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
52.578
20.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
52.528
21.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
15
5
51.997
22.01347
07796
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
LU
SW
18
18
51.907
23.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
SL
5
5
51.736
24.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
15
15
51.225
25.15746
03546
Tomasz Pawełczyk
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
51.135
26.02928
03003
Marek Kozdrach
Hubert Urban
SW
SW
4
7
51.094
27.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
50.953
28.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
3
21
50.293
29.03345
05856
Zbigniew Mącior
Piotr Walczak
SL
WP
18
21
50.092
30.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
50.031
31.03195
03593
Mariusz Herwich
Grzegorz Wodecki
SL
MP
5
5
50.011
32.03455
05797
Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
12
5
49.96 
33.03464
06963
Adam Robak
Marek Szymanowski
SL
LD
13
24
49.74 
34.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
SL
2
21
49.62 
35.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
17
49.57 
36.05059
13028
Stanisław Janik
Piotr Suchodolski
LB
PM
13
5
49.57 
37.15340
03498
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Słaby
SL
SL
3
7
49.48 
38.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
49.30 
39.01006
01090
Zdzisław Baryła
Bogusław Kruczek
PK
PK
4
11
48.92 
40.16434
12899
Beata Madej
Michał Wróbel
OP
OP
2.5
5
48.69 
41.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
48.36 
42.06612
01097
Jerzy Góralczyk
Dariusz Kulpiński
PK
PK
5
9
48.08 
43.01071
03356
Jan Kadula
Katarzyna Michałek
PK
MP
12
7
47.78 
44.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
47.54 
45.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
47.36 
46.02673
03529
Marek Jaworski
Jacek Szczerbowski
MP
SL
12
7
47.31 
47.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
SW
7
5
47.02 
48.06274
03497
Ryszard Kiełczewski
Jerzy Skwark
SL
SL
18
13
46.77 
49.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
46.65 
50.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
46.51 
51.10095
16716
Paweł Miechowicz
Lena Ostrowska
LB
MA
15
3
46.37 
52.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
46.11 
53.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
46.07 
54.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
45.14 
55.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
44.46 
56. 
 
Viliam Stefanik
Emil Sustek
SVK
SVK
5
5
43.92 
57.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
42.23 
58. 
18554
Grażyna Leskiewicz
Hanna Leskiewicz
MP
MP
0
3
40.17 
59.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
40.11 
60.18493
12252
Jarosław Chłądowicz
Małgorzata Kmiecik
DS
SL
0.5
0
39.77 
61. 
 
Peter Hora
Juraj Slabeycius
SVK
SVK
5
5
30.89 

Łącznie 1138 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-05-20 g.17:45:14 (0.3071/134) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.