Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3886/21652 turniej par

szczegóły imprezy

6. Kongres "Beskidzki Szlem"
4. Kongresowy Turniej Par
niedziela, 4 lutego 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
65.3048
2.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WP
12
21
63.2444
3.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
62.2741
4.09794
01643
Joanna Brede
Ewa Sobolewska
SL
LD
5
13
61.9038
5.10095
01865
Paweł Miechowicz
Andrzej Pawlak
LB
OP
15
15
58.5735
6.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
3
58.1032
7.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
57.9829
8.03464
03593
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
MP
13
5
57.6526
9.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
57.3323
10.15519
01599
Piotr Kulesza
Maciej Rochowicz
DS
DS
7
5
57.2519
11.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
56.4516
12.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
OP
OP
2.5
5
56.2613
13.04109
02121
Łukasz Brede
Ryszard Sakowicz
WP
LB
17
17
55.8010
14.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
55.5410
15.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
55.209
16.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
17
55.138
17.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
55.058
18.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
54.907
19.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
54.347
20.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
3
21
54.196
21.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
9
54.166
22.16645
14783
Piotr Jasiński
Patryk Patreuha
MA
DS
4
4
54.065
23.04848
03562
Maria Tomczewska
Jerzy Ujma
PM
SL
7
12
53.525
24.03455
05797
Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
12
5
53.474
25.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
PM
SW
13
7
53.404
26.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
51.983
27.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
3
2.5
51.073
28.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
50.992
29.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
50.822
30.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
50.041
31. 
 
Viliam Stefanik
Emil Sustek
SVK
SVK
5
5
49.97 
32.15746
03546
Tomasz Pawełczyk
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
49.70 
33.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
48.62 
34.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
48.60 
35.03092
10925
Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
SL
SL
3
2.5
48.49 
36.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
17
21
48.15 
37.12272
16716
Anna Makarewicz
Lena Ostrowska
DS
MA
4
3
47.99 
38.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
47.68 
39.05059
13028
Stanisław Janik
Piotr Suchodolski
LB
PM
13
5
47.28 
40.17167
14782
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
MA
DS
4
4
46.73 
41.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
46.64 
42.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
45.97 
43.14619
03497
Maksymilian Chodacki
Jerzy Skwark
SL
SL
7
13
45.41 
44.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
45.13 
45.01287
01455
Marek Drecki
Roland Lippik
DS
DS
7
5
45.02 
46.05635
02115
Bogusław Jakóbczyk
Czesław Rekret
LD
LB
5
4
44.11 
47.15340
03498
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Słaby
SL
SL
3
7
43.44 
48.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
43.04 
49.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
42.78 
50. 
18554
Grażyna Leskiewicz
Hanna Leskiewicz
MP
MP
0
3
42.20 
51.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
41.85 
52.02928
03003
Marek Kozdrach
Hubert Urban
SW
SW
4
7
41.52 
53.14626
15430
Mateusz Dominik
Jarosław Szymla
MP
MP
1
1
41.28 
54.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
40.77 
55.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
40.06 
56. 
 
Peter Hora
Juraj Slabeycius
SVK
SVK
5
5
39.99 
57.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
39.83 
58.18493
12252
Jarosław Chłądowicz
Małgorzata Kmiecik
DS
SL
0.5
0
36.43 
59.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
34.78 
60.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
SL
2
21
14.39 

Łącznie 928 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Pytania do Inspektora Ochrony Danych PZBS można zgłaszać bezpośrednio pod adresem iod@pzbs.pl.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-09-23 g.13:27:34 (0.2557/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.