Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4397/24406 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

56. Mityng Łuczniczka**
Mityng Łuczniczka - turniej zapoznawczy - max
kpzbs.host4u.pl
piątek, 19 lipca 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
MA
11
19
61.227538II
II
2.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
61.156935III
III
3.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
59.106332III
III
4.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
57.855829 
 
5.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
57.145327 
 
6.08117
04852
Grażyna Brewiak
Marta Sikora
PM
PM
19
4
56.694724 
 
7.13364
15802
Adam Lonski
Adam Suchodolski
PM
PM
7
4
56.374221 
 
8.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
56.153719 
 
9.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
56.093116 
 
10.10222
03864
Włodzimierz Heymann
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
4
9
55.542613 
 
11.18172
18992
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
KP
KP
1.5
1.5
55.512111 
 
12.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
55.38158 
 
13.11573
04848
Piotr Kazub
Maria Tomczewska
LD
PM
4
7
55.28158 
 
14.17167
11550
Tomasz Kiełbasa
Piotr Marcinowski
MA
DS
5
11
55.22147 
 
15.19063
19420
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Marek Grużewski
KP
KP
1.5
1
54.81137 
 
16.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
7
54.71126 
 
17.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
54.45116 
 
18.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
54.38105 
 
19.17294
03847
Marek Bałabuch
Jarosław Michałowski
KP
KP
2.5
18
54.0495 
 
20.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
53.9784 
 
21.04535
03724
Dariusz Bogucki
Leszek Hejne
ZP
KP
15
7
53.5974 
 
22.04798
04829
Mirosław Kopowski
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
53.5963 
 
23.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2
53.3353 
 
24.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
4
53.2153 
 
25.11800
03920
Mariusz Krakowiak
Grzegorz Rojewski
KP
WP
5
13
52.7642 
 
26.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
50.9632 
 
27.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
3
3
50.6721 
 
28.03820
03884
Jarosław Łakomy
Wiesław Paczkowski
KP
KP
7
5
50.2611 
 
29.17318
13339
Andrzej Łoziński
Jan Siwczyński
KP
KP
2
2
49.9411 
 
30.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
49.9411 
 
31.03761
12042
Waldemar Kamiński
Jerzy Tomasik
KP
KP
7
5
49.8711 
 
32.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
49.8111 
 
33.16787
08379
Justyna Graniczny
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
2
3
49.3611 
 
34.03823
03964
Stanisław Łański
Piotr Szczuka
KP
KP
9
9
49.2611 
 
35.10884
10903
Jan Emmert
Ryszard Sukniak
KP
KP
3
3
49.1011 
 
36.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
48.1411 
 
37.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
47.6311 
 
38.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
4
47.5611 
 
39.15721
09259
Henryk Jeliński
Kazimierz Ligęza
KP
KP
2.5
5
47.5011 
 
40.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
47.3711 
 
41.08250
10314
Andrzej Karczewski
Bogdan Zieliński
KP
KP
4
5
47.2711 
 
42.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
2
2.5
46.8811 
 
43.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
46.7911 
 
44.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
45.9011 
 
45.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
0
45.1911 
 
46.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
WP
KP
1
5
44.4211 
 
47.13003
18482
Mariusz Bielski
Piotr Zalcman
KP
KP
5
1.5
43.8511 
 
48.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
43.6511 
 
49.19463
19462
Bogdan Kowalczyk
Eugeniusz Kowalikowski
KP
KP
3
1.5
40.9011 
 
50. 
18240
Ryszard Dzedzej
Zbigniew Klamczyński
KP
KP
0
2.5
40.3811 
 
51.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
39.0411 
 
52.03658
15375
Czesław Bury
Ryszard Kurpios
KP
KP
4
2
39.0011 
 
53.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
38.8511 
 
54.18459
16323
Ewa Kubiak
Halina Pientka
KP
KP
0.5
2.5
36.6711 
 
55.12278
 
Michał Dolny
Michał Redmann
KP
KP
2.5
0
32.3111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1378 punktów PKL, w tym 734 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-20 g.12:00:54 (0.2532/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.