Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3699/20933 turniej teamów

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Październik 2017
Pomorski WZBS
Drużynowe Mistrzostwa Gdańska

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04541
08117
04630
04740
Mariusz Brewiak
Grażyna Brewiak
Jacek Lasota
Piotr Wiankowski
PM
WP
PM
WP
13
19
11
19
94.8134
2.08128
04660
08565
04755
Zenon Betański
Marek Niesłuchowski
Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
PM
PM
PM
PM
5
5
5
7
92.8326
3.04588
04665
04699
04735
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
PM
PM
18
19
19
15
91.8719
4.04547
04549
07794
08903
Andrzej Bunikowski
Dariusz Chmielewski
Marta Janeczek
Olga Zabulewicz
PM
PM
PM
PM
18
5
9
5
84.6912
5.04553
04581
04628
04712
Elżbieta Czekaj
Kazimierz Gralak
Marcin Kut
Leszek Szkudlarek
PM
PM
PM
PM
12
18
5
9
84.237
6.15059
08899
06923
08158
Agata Chojnicka
Marcin Osmański
Jacek Sikora
Piotr Zatorski
PM
PM
ZP
MP
2.5
4
5
19
76.446
7.04563
04602
13364
11809
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
PM
PM
18
18
7
7
75.384
8.17755
17756
17345
17754
Jan Koralewski
Artur Szybowski
Leszek Szybowski
Andrzej Trzeciak
PM
PM
PM
PM
1
1.5
1.5
1
73.823
9.04527
04632
04852
07860
Krzysztof Antas
Jacek Lew
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
PM
PM
19
15
4
7
73.122
10.04559
04560
04591
15477
Kazimierz Dominiak
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
Krzysztof Żak
PM
PM
PM
MP
9
5
4
5
70.23 
11.08078
04682
04696
08119
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
12
12
18
12
70.06 
12.16130
04618
16727
17291
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
Dariusz Milewski
Marek Piętak
PM
PM
PM
PM
4
4
2
1.5
66.81 
13.09667
15802
13028
09696
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
5
3
5
4
66.24 
14.04562
14845
04411
15803
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
Monika Suchodolska
PM
PM
PM
PM
5
5
5
2.5
63.41 
15.10790
14230
10798
08563
Grzegorz Antosz
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
Andrzej Osiński
PM
PM
PM
PM
2.5
3
3
2
54.02 
16.08129
12452
11246
08057
Edward Bednarczyk
Andrzej Dobkowicz
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
PM
PM
5
3
5
13
51.57 
17.15139
18901
10348
03638
Aleksander Górski
Grzegorz Kujawiński
Dariusz Podfigurny
Kamil Puczyłowski
PM
PM
PM
PM
1.5
0
4
1.5
43.27 
18. 
 
 
 
Katarzyna liszewska
Jacek Liszewski
Barbara Ludwikowska
Andrzej Wołoszyn
NZ
NZ
PM
NZ
0
0
0
0
21.20 

Łącznie 452 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://w.jaom.pl/2017/mg/t/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-24 g.02:50:45 (0.2050/82) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.