Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3907/21670 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 21-25
sobota, 10 marca 2018r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.13899
14789
14286
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
WP
WP
MP
MP
4
2.5
5
4
129.2375II
II
II
II
2.13074
11109
18319
16875
Maciej Grabiec
Maciej Kita
Rafał Przybysz
Edward Sucharda
MP
MP
MA
MA
7
5
1.5
4
122.2650III
III
III
III
3.14619
09357
11550
12154
11882
14234
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
Elżbieta Twardowska
Jakub Zawada
SL
PK
DS
DS
SL
PK
7
9
9
9
2.5
7
116.2025III
III
III
III
III
III
4.16380
16445
16065
16069
Jakub Andruszkiewicz
Piotr Godlewski
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
3
2.5
2.5
3
98.8513 
 
 
 
5.14862
14864
14316
14283
Krzysztof Cetera
Wojciech Garncarz
Krzysztof Piotrowski
Piotr Wzorek
MP
MP
MP
MP
3
2
1.5
2.5
98.199 
 
 
 
6.18354
14973
17451
17214
14749
15977
Małgorzata Buduła
Piotr Duszak
Wojciech Grzegorzewski
Karol Konopko
Agnieszka Piesiewicz
Adam Trzaskowski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
1
2
2
2.5
2
2
97.775 
 
 
 
 
 
7.12320
13270
16699
17030
Sophia Bałdysz
Dominik Kaszowski
Arkadiusz Poziemski
Anna Zaręba
DS
KP
DS
MA
5
3
2.5
2
93.12  
 
 
 
8.15459
10769
13431
13062
Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
Tomasz Potrawa
Katarzyna Roszyk
WP
WP
SL
SL
2
2.5
2
2
81.78  
 
 
 
9.14522
16255
14525
15294
Aleksandra Byra
Joanna Kokot
Przemysław Kurzak
Aleksandra Pacura
MP
DS
MP
MP
2
2
2.5
2
76.55  
 
 
 
10.16544
13540
17001
15292
15803
Hanna Ciuńczyk
Ewa Dziubińska
Jakub Lenkiewicz
Maja Mrozek
Monika Suchodolska
MA
SL
MP
MP
PM
2.5
2
2.5
2
3
73.82  
 
 
 
 
11.17911
14626
18917
18916
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
Albert Mosiałek
Patryk Mrukot
MP
MP
MP
MP
1.5
1
0
0
69.88  
 
 
 
12.14715
19252
19250
19253
Szymon Batóg
Michał Książek
Przemysław Szwech
Mikołaj Ziółkowski
ZP
MA
MA
MA
0.5
0
0
0
18.69  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 768 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/mpj/teamy/t25leaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-24 g.08:40:27 (0.1419/63) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.