Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4034/22500 turniej par

szczegóły imprezy

58. Kongres Bałtycki
58th Bridge Baltic Congress
IV Otwarty Turniej Par
czwartek, 9 sierpnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
63.8138
2.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
62.3935
3.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
61.8432
4.17231
 
Stanisław Król
Bruno Rubenis
WM
LAT
1.5
6
60.2530
5.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
60.0327
6.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
59.8624
7.05670
05691
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
59.1822
8.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
58.7619
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
58.7217
10.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
58.5314
11.05615
05665
Jarosław Gąsiorowski
Zbigniew Kotliński
LU
LD
13
5
58.0711
12.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
3
56.259
13.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
56.238
14.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
54.767
15.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
54.007
16.11591
06556
Tadeusz Bożek
Sylwester Cieślak
MA
MA
5
12
53.096
17.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
52.826
18.04605
09764
Jan Klapkowski
Bogusz Nalazek
PM
KP
7
7
52.826
19.16130
16784
Jerzy Kajzer
Władysław Łobacz
PM
PM
5
3
52.775
20.16187
13707
Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
PM
PM
3
4
52.575
21.04198
18890
Adolf Bocheński
Vasil Valchev
WM
ZP
13
2.5
52.174
22.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
51.994
23.05718
02831
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
SL
MP
21
19
51.913
24.03206
12899
Maciej Janeczko
Michał Wróbel
SL
OP
7
7
51.763
25. 
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
-
PM
0
2
51.712
26.08129
18436
Edward Bednarczyk
Bogusław Kozakiewicz
PM
PD
5
1
51.682
27.04660
04696
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
PM
PM
5
18
50.761
28.05017
05326
Józef Grewling
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
5
50.601
29.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
50.55 
30.11296
16140
Artur Pomarański
Andrzej Szepczyński
ZP
MA
5
4
50.24 
31. 
16145
Gundega Loyane
Andrzej Proczkowski
-
PK
0
2.5
48.80 
32.05246
05279
Zofia Mikołajczyk
Jadwiga Nowak
WP
WP
4
11
48.50 
33.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
48.41 
34.02673
12272
Marek Jaworski
Anna Makarewicz
MP
DS
12
4
48.27 
35.15120
13174
Agnieszka Pietrzyk
Ryszard Zwolak
OP
SL
5
4
47.66 
36.06795
12503
Ewa Miszewska
Wojciech Uszynski
WP
MA
19
13
47.64 
37.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
7
5
47.41 
38.04760
08859
Antoni Adamiec
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
4
5
47.33 
39.12575
11371
Wojciech Bondarewicz
Maciej Chrobot
ZP
ZP
3
3
46.67 
40.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
45.60 
41.04242
04665
Andrzej Fronczak
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
19
45.14 
42.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PM
PD
4
5
45.00 
43.05242
16729
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
WP
WP
5
4
44.98 
44.02246
19378
Witold Dygas
Andrzej Waleśkiewicz
LB
PM
5
2
44.83 
45. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
44.48 
46.14961
14962
Krzysztof Jamka
Urszula Jamka
DS
DS
4
4
44.21 
47.02618
04341
Zofia Czarnecka
Jan Lech
PM
PM
2.5
5
43.65 
48.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
4
43.29 
49.18764
18494
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
LU
LU
1
1
43.19 
50.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
42.17 
51.18849
17210
Andrzej Piwakowski
Olgierd Zieliński
PM
PM
0
0.5
41.39 
52.04559
17049
Kazimierz Dominiak
Michał Samet
PM
PM
9
2
40.59 
53.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
40.44 
54.08166
17590
Renata Dancewicz
Aleksandra Rekowska
MA
PM
5
0
39.54 
55.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
0
0
33.55 
56.19326
17572
Marianna Jędrych
Michalina Krysiak
PM
PM
0
0.5
28.44 

Łącznie 696 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:14:16 (0.3143/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.