Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C4072/22777 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Młodzików
Pary chłopców
piątek, 5 października 2018r., godz. 18:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
73.0020
2.18644
18647
Szymon Graś
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
1
70.7018
3.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
1.5
69.8015
4.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1
64.6113
5.16971
17787
Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
1
1.5
62.7710
6.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
62.738
7.18579
18587
Wiktor Cupiał
Karol Kraska
MP
MP
0.5
1
61.365
8.17441
17557
Sebastian Wojtczak
Jakub Zatorski
LD
MA
1.5
1.5
61.314
9.18581
18590
Marcin Dworak
Maciej Makowski
MP
MP
0.5
0.5
60.504
10.03013
03022
Maciej Sarnowski
Krzysztof Wojno
WM
WM
0
0
58.053
11.18582
17937
Marcel Fabiańczyk
Tomasz Wąsowicz
MP
DS
0.5
0
55.733
12.18568
18571
Piotr Hiller
Olaf Knut
PM
PM
0
0
53.992
13.18284
18222
Aleks Bukat
Konrad Ciborowski
DS
MP
1.5
1.5
53.472
14.19163
19164
Wiktor Chałupniczak
Hubert Hałaburdzin
WP
WP
0
0
52.972
15.03007
03008
Maciej Czeczek
Jan Drężek
WM
WM
0
0
50.521
16.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
0
0
50.401
17.18595
18596
Wojciech Starzyk
Filip Suwada
MP
MP
0
0.5
50.26 
18.18586
18599
Adam Koziana
Szymon Znaniewski
MP
MP
0
0
48.66 
19.19280
18978
Kryspin Donder
Bartosz Safranionok
SL
DS
0
0
46.54 
20.18612
17416
Robert Liszewski
Władysław Walicki
MA
LD
0.5
1.5
45.20 
21.18615
18616
Szymon Pawłowski
Piotr Pyrak
MA
MA
0.5
1
41.52 
22.18972
18975
Paweł Fassa
Jan Kuciapski
DS
DS
0
0
41.49 
23.18585
18593
Iacov Kirillovskii
Adam Michalik
MP
MP
0
0
41.18 
24.18573
18565
Piotr Gołąbek
Kamil Lemke
PM
PM
0
0
38.47 
25.18954
19196
Dominik Różycki
Stanisław Zieliński
MA
MA
0
0
38.11 
26.17715
17720
Miłosz Proch
Filip Ślusarczyk
SW
SW
0
0
37.51 
27.19362
19363
Maciej Godlewski
Filip Komendarek
MA
MA
0
0
36.98 
28. 
 
Mateusz Jakubowski
Wojciech Rzepliński
MA
MA
0
0
36.96 
29.17586
17587
Szymon Biedrzycki
Marek Olszewski
DS
DS
0
0
34.63 
30.18661
18660
Dawid Friedrich
Michał Husarek
PM
PM
0
0
33.23 
31.18973
18979
Kryspin Jankowiak
Dominik Zenka
DS
DS
0
0
28.59 

Łącznie 222 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/mpm/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-10 g.01:01:06 (0.2434/74) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.