Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4529/22970 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mistrzostwa Torunia
Finał GP Torunia i powiatu toruńskiego
sobota, 10 listopada 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
5
65.067035
2.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
5
62.656131
3.03635
13570
Dariusz Bartoś
Piotr Proporowicz
KP
KP
3
5
59.755226
4.19011
16936
Marian Piasecki
Bolesław Radko
KP
KP
1
2
59.074422
5. 
 
Andrzej Nasierowski
Tomasz Perduta
-
-
0
0
58.873618
6. 
 
Gerard Bełtowski
Jerzy Machura
-
-
0
0
58.012814
7.03853
03925
Jerzy Misiórski
Roch Rupniewski
KP
KP
9
11
56.691910
8.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
1.5
12
56.32147
9.18677
05110
Andrzej Kita
Leszek Kita
KP
KP
0.5
3
55.67137
10.10899
10897
Janusz Gorczyński
Kazimierz Jankowski
KP
KP
0
2.5
55.35116
11.08383
18701
Dariusz Góralski
Marzena Pancewicz
KP
KP
3
0.5
53.23105
12.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
2
5
52.0084
13.18501
18980
Jacek Kostrzewski
Andrzej Płusa
KP
KP
1.5
1
51.7374
14.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
KP
KP
11
7
51.0053
15.18932
15952
Krzysztof Dzierżak
Maciej Ogorzelski
KP
MA
1
1
50.9842
16.18237
18238
Janusz Chojnowski
Jerzy Jankowski
KP
KP
1
1
50.6832
17. 
10465
Jan Jaśniewski
Mieczysław Korzeniowski
-
KP
0
4
50.6011
18.18500
18700
Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
KP
KP
1.5
1
50.0011
19.03751
 
Ludwik Jurzysta
Marta Nowacka
KP
KP
0.5
1
48.8511
20.18959
18960
Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
KP
KP
2
1.5
48.7911
21. 
 
Barbara Oblak
Alina Wrzecionkowska
-
-
0
0
48.7311
22.17230
13339
Krzysztof Bonowicz
Jan Siwczyński
KP
KP
1.5
2
48.1711
23.18557
18558
Ewa Kita
Przemysław Kita
KP
KP
2.5
2.5
48.0211
24.19386
18226
Andrzej Ciechacki
Mirosław Jackiewicz
KP
KP
0
1
47.9411
25.18497
18498
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
KP
KP
1.5
0.5
46.3911
26.18239
18224
Eliza Gruźlewska
Marek Nicewicz
KP
KP
0
1.5
46.2711
27.18933
 
Tomasz Jaworski
Woody Wudarski
KP
-
1
0
45.9411
28.17816
17817
Ewa Jakubczyk
Wanda Nowicka
KP
KP
0.5
1
45.1311
29. 
 
Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
-
-
0
0
43.2411
30. 
 
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
-
-
0
0
39.1011
31.16712
18989
Ewa Krakówka
Janusz Strześniewski
KP
KP
2
0.5
38.7311
32. 
 
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
-
-
0
0
35.6211
33. 
 
Elżbieta Janiszewska
Andrzej Janiszewski
-
-
0
0
31.4111

Łącznie 804 punkty PKL, w tym 426 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.19:17:29 (0.2640/78) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.