Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4323/23821 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2019
Zachodniopomorski WZBS
KMP oraz Turnieje na Uniwerku

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.14145Katarzyna AbratkiewiczZP2.58
2.11444Grzegorz AdamskiZP416
3.05893Jacek BatógZP79
4.14772Marian BiałeckiZP211
5.18873Piotr BłaszkiewiczZP0.54
6.12575Wojciech BondarewiczZP311
7. Artur Buciak-07
8. Jerzy Budkowski-02
9. Kasia Cantwell-01
10. Katarzyna Cantwell-04
11.06090Robert CylwikZP72
12.05920Andrzej DębowskiZP123
13.17274Marcin DziemborZP1.510
14.18874Juliusz EngelhardtZP0.52
15.08819Marek GorajZP416
16. Dariusz Grochowiak-04
17. Wanda Grochowiak-04
18.19398Ewa HryćZP05
19.12269Tomasz JakóbczakZP45
20.08335Kazimierz JordanZP41
21. Jurata Kacalska-03
22.05084Tadeusz KaczanowskiZP1911
23.19421Jacek KalickiZP02
24. Jerzy Karnicki-01
25.05973Ryszard KłosińskiZP71
26.15086Patryk KoślaZP1.52
27. Joanna Kowalczyk-06
28.16179Rafał KowalczykZP22
29. Ewa Krok-01
30.05982Waldemar KrychZP41
31.02046Ryszard KubackiZP51
32. Krystyna Kudelska-03
33.19399Bogumiła KuryjZP05
34.06003Robert LewandowskiZP22
35.18367Bożena ListwońZP11
36.15082Krzysztof LubkowskiZP23
37. Michał Łaciński-01
38.16159Radosław MaćczakZP210
39.08330Paweł MarczakLB32
40.14205Bartosz MuszyńskiZP14
41.12577Kamila OlekZP03
42. Marcin Olek-04
43.02103Zdzisław PleskotZP112
44.13859Tomasz PrzyłuskiZP03
45.18206Sławomir PudlisZP16
46.08356Jan PurczyńskiZP73
47.15104Jacek ReszczyńskiZP21
48.05348Włodzimierz ReszelskiZP111
49.08990Ryszard SałataZP43
50.06088Zbigniew SękowskiZP35
51.09394Marek SiechZP51
52. Mariusz Sołdat-07
53. Agata Stasiorowska-04
54.06099Wacław SteflukZP46
55.15084Mirosław StelmaszykZP2.54
56.11673Gabriela StężałaZP1.51
57.06101Paweł StężałaZP513
58. Grażyna Stocka-Nondzysiak-03
59.18872Marek SzajdukZP02
60. Kornelia Tokarek-01
61. Barbara Trusewicz-03
62.06125Ryszard UrbańskiZP52
63.10403Andrzej WielowieyskiZP319
64.19087Tomasz WiśniewskiZP12
65. Stefan Wroński-01
66.13767Robert ZaciuraZP32
67.06151Hanna ZembrzuskaZP92
68.06152Maciej ZembrzuskiZP72
69. Janina Żarczyńska-03
70.19400Zygmunt Żmuda-TrzebiatowskiZP02

Łącznie 298 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.17:12:45 (0.2710/80) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.