Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4334/23988 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Burmistrza Władysławowa
Ogólnopolski turniej par o Puchar Burmistrza Władysławowa
niedziela, 12 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04602
04665
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
60.42112II
II
2.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
59.8097III
III
3.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
58.7784III
III
4.04527
10794
Krzysztof Antas
Aleksander Chrenowski
PM
PM
19
13
57.3570 
 
5.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
MP
18
5
57.0457 
 
6.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
56.8044 
 
7.04660
04848
Marek Niesłuchowski
Maria Tomczewska
PM
PM
5
7
56.1731 
 
8.04797
04818
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
PM
PM
12
2.5
54.7222 
 
9.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
54.6220 
 
10.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
5
54.6117 
 
11.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
54.5115 
 
12.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
2.5
5
52.8113 
 
13.04559
04829
Kazimierz Dominiak
Marek Pietrzak
PM
PM
9
5
52.6011 
 
14.11729
11730
Leszek Czarnecki
Piotr Darznik
PM
PM
4
2.5
52.198 
 
15.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
51.766 
 
16.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
51.524 
 
17.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
51.422 
 
18.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
51.171 
 
19.17828
10823
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
PM
PM
1.5
4
50.571 
 
20.11802
04798
Marek Banasiński
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
50.161 
 
21.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
49.981 
 
22.05617
05707
Andrzej Gorzelec
Andrzej Majsterek
LD
LD
3
3
47.461 
 
23.13707
04751
Mirosław Małypan
Andrzej Zaleski
PM
PM
4
9
46.831 
 
24.16235
13877
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
PM
PM
2
2.5
45.991 
 
25.14845
12680
Robert Krawczyk
Michał Wróblewski
PM
PM
5
3
45.761 
 
26. 
 
Ryszard Irzykowski
Stefan Zawadzki
PM
PM
0
0
45.651 
 
27.12562
12568
Krystyna Rogala
Marek Szulc
PM
PM
2
2
44.211 
 
28.09686
11733
Janusz Różański
Zbigniew Walkowski
PM
PM
3
3
41.521 
 
29.19556
10819
Dorota Malec
Marek Szymborski
PM
PM
0
4
41.291 
 
30. 
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
40.961 
 
31.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
40.411 
 
32.08565
14609
Lechosław Suszka
Piotr Szczygieł
PM
SW
5
4
37.581 
 
33.06904
04463
Lech Sadoś
Jan Stańczak
MA
WM
12
9
31.941 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1258 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.03:15:49 (0.2141/76) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.