Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/24029 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Poznańska Liga Okręgowa PLO-B
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17108Łukasz BielejewskiWP252Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
2.18905Katarzyna BudziszewskaWP165Dąbrówka Student Poznań
3.17921Józef BugajewskiWP1.5115Dąbrówka Łolet Poznań
4.17112Mikołaj CankudisWP2.5136Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
5.17983John CatlowWP2.5120DK Stokrotka I Poznań
6.19163Wiktor ChałupniczakWP0.5115Dąbrówka Łolet Poznań
7.17336Jan CieślińskiWP2136Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
8.19406Zenon DanielewiczWP1.586DK Stokrotka II Poznań
9.08636Mirosław DerengowskiWP2.5150DK Stokrotka I Poznań
10.16221Piotr DługiWP2.5105DK Stokrotka I Poznań
11.17746Roman FąsWP1.5129BiG Brydż Poznań
12.04979Michał FutroWP3143Wełna Skoki
13.17984Krzysztof GalubińskiWP2.5135DK Stokrotka I Poznań
14.17740Lidia GapińskaWP2129BiG Brydż Poznań
15.17741Marek GapińskiWP1.5129BiG Brydż Poznań
16.17916Kajetan GościańskiWP2136Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
17.18644Szymon GraśWP1.5115Dąbrówka Łolet Poznań
18.18966Jacek GrzempowskiWP0.5104BiG Brydż Poznań
19.19164Hubert HałaburdzinWP085Dąbrówka Łolet Poznań
20.17324Mikołaj JankowskiWP2136Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
21.17926Fryderyk JózefowskiWP125Dąbrówka Łolet Poznań
22.18048Łukasz JózkowiakWP1.565Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
23.19761Iwona KlimaszewskaWP015Wełna Skoki
24.16220Maciej KokorniakWP2.5150DK Stokrotka I Poznań
25.17296Stanisław KowalczewskiWP126Lokator Gniezno
26.17537Jakub KozakWP1.565Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
27.18073Eugeniusz KubiakWP177DK Stokrotka II Poznań
28.15453Konrad KubzdelaWP1.576Dąbrówka Student Poznań
29.07665Bernard KuraszWP298DK Stokrotka I Poznań
30.05167Wojciech KusWP378Lokator Gniezno
31.18216Tomasz KusztalWP1.577DK Stokrotka II Poznań
32.05186Łukasz LisWP2.5143Wełna Skoki
33.14801Paweł ŁuczakWP1.5108Dąbrówka Student Poznań
34.16801Aleksandra MansfeldWP1.5128DK Stokrotka I Poznań
35.05215Zbigniew MarciniakWP552Lokator Gniezno
36.05241Tomasz MielcarekWP3143Wełna Skoki
37.18962Adam MieldziocWP0.539BiG Brydż Poznań
38.15643Rafał MikołajczakWP2.539Lokator Gniezno
39.05261Jarosław ModlibowskiWP3143Wełna Skoki
40.18645Ewa MorawskaWP1.5136Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
41.17113Patryk MorawskiWP2.5136Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
42.18647Jakub NawrockiWP1.5115Dąbrówka Łolet Poznań
43.16557Wiktoria NiećWP06Dąbrówka Student Poznań
44.14799Jerzy NiemczykWP1.587Dąbrówka Student Poznań
45.18642Maria NiklausWP159Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
46.10443Leszek NowakowskiWP290Lokator Gniezno
47.18202Tomasz OlenderekWP1129BiG Brydż Poznań
48.15114Tadeusz PacykWP177DK Stokrotka II Poznań
49.07701Leszek PatułaWP2.575DK Stokrotka I Poznań
50.17743Sławomir PawlakWP1104BiG Brydż Poznań
51.10769Bartosz PędzińskiWP2.5103Dąbrówka Student Poznań
52.17329Michał PilawskiWP126Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
53.19407Tomasz PiotrowskiWP086DK Stokrotka II Poznań
54.05339Andrzej PrzybylskiWP2.5122Lokator Gniezno
55.05358Zbigniew RothWP2.5143Wełna Skoki
56.17742Paweł RymarowiczWP1.5117BiG Brydż Poznań
57.07756Piotr SerkowskiWP1.539Lokator Gniezno
58.07750Wiesław SierzchułaWP3143Wełna Skoki
59.19763Marta SmętekWP058Wełna Skoki
60.18904Anna SpyszkiewiczWP198Dąbrówka Student Poznań
61.13102Tadeusz StrzeleckiWP3100DK Stokrotka II Poznań
62.18219Stefan SytlakWP172DK Stokrotka II Poznań
63.19762Franciszek SzklennikWP058Wełna Skoki
64.17297Remigiusz SzymczakWP0.526Lokator Gniezno
65.08996Bartłomiej ŚniadeckiWP1.5108Dąbrówka Student Poznań
66.17923Mateusz TomaszewskiWP0.513Dąbrówka Joker Poznań
67.05476Andrzej WaligórskiWP4105DK Stokrotka I Poznań
68.15452Łukasz WasielewskiWP1.581Dąbrówka Student Poznań
69.05499Maciej WilińskiWP3135DK Stokrotka I Poznań
70.05500Andrzej WinnowiczWP4122Lokator Gniezno
71.05501Janina WinnowiczWP4122Lokator Gniezno
72.12338Janusz WodaWP1.5100DK Stokrotka II Poznań
73.17744Jacek WolskiWP1.5117BiG Brydż Poznań
74.15931Kajetan WrońskiWP2.544Dąbrówka Student Poznań
75.18220Janusz ZabackiWP1.548DK Stokrotka II Poznań
76.17925Adam ZalwowskiWP1.525Dąbrówka Łolet Poznań
77.15348Kinga ZawadaWP281Dąbrówka Student Poznań
78.05542Krzysztof ZiembaWP277DK Stokrotka II Poznań

Łącznie 7251 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://izl.michzimny.pl/201819/plob/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-22 g.17:24:50 (0.2609/88) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.