Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4356/24082 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Maj 2019
Śląski WZBS
Turniej Katowice IMPAS

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Cholewiński Aleksandre-010
2.14139Henryk BarańskiSL31
3. Waldemar BigeckiSL014
4. Walery Bigeski-01
5. Waldemar Bigewski-01
6. Adam BorszczSL012
7.07420Róża CholewaSL027
8.15340Aleksander DrabczykSL340
9.09952Stanisław DrabczykSL58
10. Krzysztof Dziura-01
11.16281Wiesław FrąckowiakSL2.548
12. Ewa GaśSL016
13. Jerzy GaśSL022
14.05615Jarosław GąsiorowskiLU135
15. Emil GłuszczykSL021
16. Zygmunt GosiewskiSL011
17. Jan GórskiSL04
18.09818Henryk GrządzielSL138
19. Jerzy GrzyśkaSL08
20.03188Michał HaczewskiSL511
21. Aleksander Jackowski-01
22. Aleksander JankowskiSL017
23. Aleksander Jankowski-04
24.18444Marian JaworowskiSL0.517
25. Mariola JaworskaSL07
26. Piotr JaworskiSL07
27. Mrozek JerzySL01
28. Marek Kalus-02
29.09228Karol KałuzińskiLD56
30. Krzysztof Kałużny-03
31. Jaroslaw Karoń-01
32.17650Aleksander KolasaSL419
33.03255Włodzimierz KonarzewskiSL2.519
34.03256Henryk KopernokSL56
35.05665Zbigniew KotlińskiLD45
36.03268Wiesław KozerskiSL33
37. Bogusław KozłowskiSL014
38. Jan KufelSL026
39.08701Aleksander LewandowskiSL14
40. Olek Lewandowski-01
41. Jerzy Lewkowicz-06
42. Marcin Madeja-07
43.03332Zdzisław MałekSL961
44. Madeja Marcin-09
45. Madeja Marcin-02
46. Wysocki Marcin-01
47.11917Mariusz MaruszczykSL27
48. Stefan Matuszkiewicz-03
49.11012Ryszard MerkelSL0.528
50. Artur MigurskiSL08
51.12714Wacław MizeraSL422
52.09736Adam MotykaLD46
53. Feliks MrowiecSL021
54. Jerzy MrozekSL021
55. Jerzy NideckiSL012
56. Kazimierz NiedbałoSL014
57. Zygmunt NogaSL024
58. Anna OsławskaSL025
59.10963Tadeusz OtrębskiSL0.527
60.14428Wiktor PantakSL21
61. Kisiel Paulina-01
62.13013Andrzej PawlickiSL1.533
63.07411Kazimierz PawłowskiSL46
64.03430Janusz PisarekSL731
65.03435Ireneusz PłochaSL46
66. Jacek PoredaSL029
67. Jan PrzewdzingSL030
68. Elżbieta Pudlik-01
69. Ewa PudlikSL01
70.13285Halina SamborekMP27
71.03489Zygmunt SienickiSL1318
72. Wawrzyniec Słupski-03
73.16475Andrzej StaszekSL727
74.18392Anna StelmachSL0.54
75.07501Jan StyczyńskiSL59
76. Jolanta SzymanekSL010
77.18460Elżbieta ŚwierkSL0.517
78.19394Julian TaczewskiSL03
79.03549Mikołaj TaczewskiMP154
80. Szymon Tomera-03
81. Aleksander TrzosSL021
82. Tomasz WerykSL09
83. Tomasz Weryk-04
84.03597Andrzej WojtusiakSL413
85.15344Adam ZiętekSL455
86.13014Mirosław ŻerkowskiSL2.545

Łącznie 1127 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.07:47:07 (0.2076/96) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.