Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4342/24083 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

12. Bridge Forest Trophy
12nd Bridge Forest Trophy
12. Bridge Forest Trophy
niedziela, 19 maja 2019r., godz. 14:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.04163
04250
01539
04451
10370
Andrei Arlovich
Bogusław Gierulski
Wojciech Olański
Jerzy Skrzypczak
Erikas Vainikonis
DS
WM
WM
WM
DS
17
21
21
21
13
194.28100
2. 
 
 
 
Martins Lorencs
Karlis Rubins
Oleg Sirotin
Marko Tenn
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
168.9974
3.04563
04588
04665
04699
04735
04751
Ireneusz Dzikowski
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
PM
PM
18
18
19
19
17
9
167.3950
4. 
 
 
 
 
Nils Ahlen
Olle Axne
Robert Back
Gerard Jorgensen
Leif Ruthstrom
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
154.4617
5.04581
04632
04686
04712
04731
Kazimierz Gralak
Jacek Lew
Janusz Przybyszewski
Leszek Szkudlarek
Sylwester Walerowicz
PM
PM
PM
PM
WP
18
15
11
9
15
147.9825
6. 
 
 
 
Ingar Hansen
Rob Myers
Are Siversten
James Trower
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
143.0313
7.07596
05314
05374
05400
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
Cezary Serek
Maciej Sobieralski
WP
WP
WP
WP
13
15
15
15
130.2117
8. 
 
 
 
 
Malene Holm Christensen
Dennis Kruis
Bas van Engelen
Maaike van Ommen
Thijs Verbeek
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
124.971
9.04531
04535
05097
05856
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
ZP
WP
WP
18
15
7
21
123.811
10.16255
15259
15803
17030
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
Monika Suchodolska
Anna Zaręba
DS
DS
PM
MA
2.5
2.5
3
3
116.871
11. 
 
 
 
David Burn
Brian Callaghan
Christine Duckworth
Frances Loughridge
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
116.841
12. 
 
04642
 
 
Emma de Ruiter
AArnout Helmich
Marek Małysa
Niels van der Gaast
Agnes Wesseling
NZ
NZ
PM
NZ
NZ
0
0
7
0
0
113.325
13. 
 
 
 
Ingemar Assarjo
Ann-Sofie Axelsson
Fredrik Axelsson
Leif Axelsson
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
105.911
14. 
 
 
 
Paula Leslie
Elizabeth McGowan
Fiona McQuaker
Sam Punch
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
103.891
15. 
18309
 
 
Dan Cardnell
Jonathan Lillycrop
Liam O'Brian
Ronan Valentine
NZ
DS
NZ
NZ
0
1
0
0
100.261
16. 
 
 
 
Joakim Olsson
Ingrid Petersen
Lewa Petersen
Bjorn Wanander
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
67.791

Łącznie 1484 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kubusiu.michzimny.pl/19Forest/rrleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.01:38:15 (0.2144/81) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.