Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4231/24262 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Krakowska Liga Okręgowa 2018/19
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.19069Paweł BarczykMP1125Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
2.19488Aleksander BarylakMP0.5100Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
3.18576Anna BasiuraMP190UKS Olimpia Dwójka
4.02598Stefan BłaszczykMP3135Maraton Kraków
5.19574Marcin BorowskiMP0100Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
6.18578Laura CichońMP123UKS Olimpia Dwójka
7.17632Agnieszka CieślikMP0125Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
8.18579Wiktor CupiałMP1105UKS Olimpia Dwójka
9.15235Marek DąbekMP2.5150Mankiet+ Kraków
10.18581Marcin DworakMP0.530UKS Olimpia Dwójka
11.07319Anna DymekMP2.5115PIKI Kraków
12.07264Wiesław DymekMP2.5115PIKI Kraków
13.17517Hieronim DzieślewskiMP1.5108II LO Sobieski Kraków
14.19197Jakub GawronMP0.545UKS Olimpia Dwójka
15.11206Zdzisław GędłekMP5135Maraton Kraków
16.19573Sławomir GoździewskiMP0100Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
17.02656Zbigniew GruszeckiMP4140TKKF Drogowiec Kraków
18.17518Michał GrzemowskiMP1100Mankiet+ Kraków
19.16820Marek GumułaMP1.5150Mankiet+ Kraków
20.13509Józef GustofMP3120TSU Falcon red
21.19597Halina HajaMP0110TSU Falcon blue
22.13523Wiesław IgłaMP2120TSU Falcon red
23.18168Andrzej JeżMP5115PIKI Kraków
24.02675Jacek JurczyńskiMP2.5140TKKF Drogowiec Kraków
25.10088Władysław KaczorMP4140TKKF Drogowiec Kraków
26.16899Gabriela KisielewskaMP1.5130II LO Sobieski Kraków
27.19594Stanisław KłyśMP0120TSU Falcon red
28.19596Rafał KołtonMP039TSU Falcon blue
29.15989Artur KorzybskiMP2150Mankiet+ Kraków
30.18587Karol KraskaMP1105UKS Olimpia Dwójka
31.18588Gabriela KronerMP1.545UKS Olimpia Dwójka
32.19068Wojciech KulaMP171Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
33.18589Alicja KuśnierzMP0.515UKS Olimpia Dwójka
34.19058Anna KuśperMP1125Mankiet+ Kraków
35.18339Andrzej KutekMP0.5110TSU Falcon blue
36.19593Stefan LampaMP0120TSU Falcon red
37.07301Andrzej LasotaMP523TKKF Drogowiec Kraków
38.18590Maciej MakowskiMP0.515UKS Olimpia Dwójka
39.19592Natalia MaślanyMP071Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
40.02741Stanisław MierzwaMP750Mankiet+ Kraków
41.19576Aleksander MorgałaMP071Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
42.18167Maria MorytoMP4115PIKI Kraków
43.02752Leszek NowakMP7110TSU Falcon blue
44.13690Leszek OchałMP3135Maraton Kraków
45.18340Ryszard OstrogórskiMP1.5120TSU Falcon red
46.14554Adam OwocMP2.590Maraton Kraków
47.19577Paweł PękałaMP043Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
48.17890Aleksander PietrowMP1.533II LO Sobieski Kraków
49.18341Janusz PyzikMP1110TSU Falcon blue
50.17528Dominik RajtarMP2.5130II LO Sobieski Kraków
51.18342Jolanta RemańskaMP0110TSU Falcon blue
52.18343Sławomir RemańskiMP047TSU Falcon blue
53.17891Mateusz RogalaMP115UKS Olimpia Dwójka
54.17905Grzegorz RomańskiMP0.5125Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
55.19609Paulina RzepeckaMP050Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
56.12245Zbigniew SamogranickiMP3115PIKI Kraków
57.16709Stanisław SaratMP350Mankiet+ Kraków
58.19585Małgorzata SerczykMP0135Maraton Kraków
59.17401Anna SkalnyMP0.5119II LO Sobieski Kraków
60.17409Rafał SkalnyMP1.5130II LO Sobieski Kraków
61.16294Sławomir SkoczMP2150Mankiet+ Kraków
62.18594Łukasz SłuszniakMP160UKS Olimpia Dwójka
63.16071Adam SmolikMP1.5125Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
64.18344Zbigniew SojkaMP0110TSU Falcon blue
65.18595Wojciech StarzykMP0.545UKS Olimpia Dwójka
66.18596Filip SuwadaMP0.560UKS Olimpia Dwójka
67.16189Jan TruniarzMP1.5140TKKF Drogowiec Kraków
68.19610Karolina TruszkowskaMP0100Just Bridge 4 AZS AGH Kraków
69.16659Oskar TrybusMP298Just Bridge 3 AZS AGH Kraków
70.17862Roman UrbańskiMP1.5140TKKF Drogowiec Kraków
71.19595Kazimierz WańdaMP0120TSU Falcon red
72.18597Agata WarunekMP1105UKS Olimpia Dwójka
73.16914Bartosz WolakMP1.5130II LO Sobieski Kraków
74.02850Andrzej WójcikMP4135Maraton Kraków
75.16915Bartosz WróbelMP1.533II LO Sobieski Kraków
76.10086Paweł Zaremba-ŚmietańskiMP2115PIKI Kraków
77.18000Dominik ZawadaMP115UKS Olimpia Dwójka

Łącznie 7459 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbs.pl/files/2015/zsteamy/krlo1819F2runda1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-30 g.11:14:53 (0.2015/87) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.