Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4400/24540 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Lipiec 2019
Pomorski WZBS
Klubowe Rumia 2

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Henryk AdamowiczPM02
2.15149Janina BłażukPM1.51
3.15700Barbara BorosPM23
4.09628Adam BorowskiPM26
5.19017Józef BrancewiczPM0.53
6.04548Andrzej BurczykPM46
7.16719Janina BuszmanPM27
8.04555Adam DerwińskiPM33
9.12452Andrzej DobkowiczPM46
10.06573Bogusław DomaszewskiMA33
11.04562Piotr DybowskiPM79
12.15148Maria EwertowskaPM1.52
13.11721Bogdan FrydrychowiczPM32
14. Elżbieta GańczarczykPM06
15.18799Franciszek GappaPM15
16.04578Józef GnacińskiPM51
17. Barbara GostomskaPM01
18.14430Teresa GórkiewiczPM34
19.18244Stanisław GrajewskiPM1.51
20.15136Olena GrucaPM21
21.04590Józef IdczakPM72
22.04596Ryszard JarmużewskiPM510
23.16235Jadwiga JeziorskaPM27
24.12612Jan KamińskiPM513
25.08104Zbigniew KamińskiPM421
26.11731Zbigniew KamińskiPM37
27.15147Maria KarwackaPM1.51
28.16243Zofia KlebbaPM01
29. Ewa KłobukowskaPM01
30.18380Piotr KowalewskiPM1.52
31.14845Robert KrawczykPM517
32.10806Aleksandra KrumholcPM05
33.09674Marek KulpaPM31
34.04341Jan LechPM54
35.13706Magdalena MachczyńskaPM24
36.08087Jan MaciejewskiPM924
37.19556Dorota MalecPM0.55
38.08471Krzysztof MatuszczykPM33
39.08102Zygmunt MikołajczykPM313
40. Jolanta Mil-01
41. Elżbieta NaumowiczPM01
42.19377Tomasz OnoszkoPM0.54
43. Czesław PertkiewiczPM05
44.04673Witold PiątkowskiPM410
45.04675Sławomir PiekutPM134
46.18629Andrzej PlewińskiWP12
47. Jerzy PosorskiPM01
48.04411Zbigniew PrasekPM53
49. Enzo RecchimuzziITA61
50.13877Andrzej RissPM2.57
51.12562Krystyna RogalaPM27
52.09686Janusz RóżańskiPM34
53.08072Stanisław RudnyPM22
54.04693Andrzej RutkiewiczPM45
55.16292Katarzyna SapińskaPM1.55
56.11724Leszek SapińskiPM2.52
57. Maciej SiejkowskiSL02
58. Elżbieta SkóraPM01
59. Marek SkóraPM01
60. Antoni SkrzydlakPM02
61.12568Marek SzulcPM21
62. Ryszard SzydowskiPM01
63.16478Elżbieta SzymańskaPM08
64.10819Marek SzymborskiPM49
65.02819Halina ŚwięchMP71
66.04719Artur ToeplitzPM54
67.17051Jan WadowskiMA21
68.11733Zbigniew WalkowskiPM32
69. Wanda WoltyńskaPM03
70. Zbigniew WyderkaPM01
71.17042Marek WysockiPD31
72.19376Ewa Zagórska-OnoszkoPM0.54
73.14106Ryszard ZawadowiczPM28
74.17210Olgierd ZielińskiPM0.56
75.04756Andrzej ŻaboklickiPM43

Łącznie 336 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-19 g.22:27:55 (0.2537/85) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.