Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4574/24708 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Pożegnanie lata
Ogólnopolski Turniej par - Pożegnanie jesieni
sobota, 28 września 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
59.497035III
III
2.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
56.746030III
III
3.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
56.495025 
 
4.04527
04632
Krzysztof Antas
Jacek Lew
PM
PM
19
15
56.324121 
 
5.04601
12006
Witold Kaliński
Danuta Krupnik
PM
MA
12
7
55.973116 
 
6.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
55.702211 
 
7.16784
04710
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
55.67147 
 
8.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
55.26137 
 
9.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
54.49116 
 
10.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
54.4295 
 
11.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
53.6184 
 
12.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
53.1563 
 
13.17756
17345
Artur Szybowski
Leszek Szybowski
PM
PM
1.5
2
53.0953 
 
14.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
52.7632 
 
15.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
ZP
PM
17
9
52.4211 
 
16.04562
14845
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
PM
PM
7
5
51.3911 
 
17.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
50.9311 
 
18.17572
15122
Michalina Krysiak
Wojciech Peisert
PM
DS
1
2.5
50.0711 
 
19.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
48.8211 
 
20.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
1
0.5
47.9511 
 
21.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
1
0
47.6111 
 
22.09667
08097
Arkadiusz Górzewski
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
7
5
47.4611 
 
23. 
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
0.5
46.3111 
 
24.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
45.7211 
 
25.19388
19387
Andrzej Jarząbkowski
Marek Klonowski
PM
PM
0.5
0
45.4611 
 
26.13796
18901
Marzena Banach
Grzegorz Kujawiński
PM
PM
2
1.5
41.6111 
 
27.04609
04621
Roman Kmieciak
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
38.9611 
 
28.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
5
37.9111 
 
29.19377
19376
Tomasz Onoszko
Ewa Zagórska-Onoszko
PM
PM
1
1
34.7211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 716 punktów PKL, w tym 380 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-04 g.01:22:30 (0.1588/68) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.