Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4417/24736 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Festiwal Brydżowy
58th Bridge Festival
MIXED TEAMS
niedziela, 8 września 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1. 
 
 
 
Franz Terraneo
Wolfgang Bieder
Sylvia Terraneo
Terry Weigkricht
AUT
AUT
AUT
AUT
0
0
0
0
89.207035
2.14619
11882
16544
09357
Maksymilian Chodacki
Elżbieta Chodacka
Hanna Ciuńczyk
Arkadiusz Majcher
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
84.356432
3. 
 
 
 
Irene Robinson
Michael Huggins
Jan Van cleeff
Marina Witvliet
-
-
NED
NED
0
0
0
0
82.785829
4. 
 
 
 
Katalin Mezei
Laszlo Honti
Zsuzsanna Kerekes
Laszlo Szilagyi
HUN
HUN
HUN
HUN
0
0
0
0
82.655327
5. 
 
 
 
Maaike Van ommen
Steven De donder
Tine Dobbels
Tim Verbeek
NED
BEL
BEL
NED
0
0
0
0
82.594824
6. 
 
 
 
Nikica Šver
Marina Pilipović
Ognjen Staničić
Tomislav Ščepanović
CRO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
81.084322
7. 
 
 
 
Tanja Gvozdenovič
Jane Sclavnich
Nenad Skitarelić
Ognjen Škreblin
SLO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
80.263819
8. 
 
 
 
Pierfrancesco Parolaro
Valeria Bianchi
Marco Catellani
Beartice Delle coste
ITA
ITA
MON
ITA
0
0
0
0
80.143216
9. 
 
 
 
Ibolya Nyárádi
Gergely Dombi
Gabor Nyárádi
Gabriella Nyárádi
HUN
HUN
HUN
HUN
0
0
0
0
78.952714
10.12154
11550
14317
17030
Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
Aleksandra Talaczek
Anna Zaręba
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
76.722211
11. 
 
 
 
 
Georgy Hristov
George Karakolev
Jasminka Klanjšček
Miriana Mitovska
Dina Zjača
BUL
BUL
CRO
BUL
CRO
0
0
0
0
0
72.27179
12. 
 
 
 
Sandra Havliček
Marshall Lewis
Renata Muller
Vedran Zorić
CRO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
69.68147
13. 
 
 
 
Vittorio Pedicchio
Barbara Cesari
Peter Goodman
Aoife Machale
ITA
ITA
-
-
0
0
0
0
69.58137
14. 
 
 
 
Geir Engebretsen
Hans arne Forseth
Haldis Guttormsen
Gorana Mitić
NOR
NOR
NOR
SRB
0
0
0
0
69.17126
15.04823
 
 
03847
Małgorzata Sawicka
Iwona Larssen
Magnus Larssen
Jarosław Michałowski
POL
NOR
NOR
POL
0
0
0
0
68.98116
16. 
 
 
 
 
Beppo Simon
Ilse betina Artmer
Aurelie Belin
Josef Simon
Raffael Wadl
AUT
AUT
AUT
AUT
AUT
0
0
0
0
0
68.77105
17. 
 
 
 
Clemens Wanha
Doris Fischer
Bernd Saurer
Ursula Wanha
AUT
AUT
AUT
AUT
0
0
0
0
68.6595
18. 
 
06929
06995
Eva Bahníková
Petr Bahník
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
CZE
CZE
POL
POL
0
0
0
0
68.2395
19. 
 
 
 
Renata Petrović-Bilušić
Karen Arens
Edward Levy
Erwin Witteveen
CRO
NED
ENG
NED
0
0
0
0
67.0184
20. 
 
 
 
Giancarlo Merici
Alida Manzano
Ercole Martini
Antonietta Zecchini
ITA
ITA
ITA
ITA
0
0
0
0
65.6174
21. 
 
 
 
 
 
Ben Handley pritchard
David Hauser
Iva Mrkić
Alison Pritchard
Richard Probst
Sandra Probst
CRO
ENG
CRO
ENG
CRO
CRO
0
0
0
0
0
0
64.6463
22. 
 
 
 
Guerrino Saina
Ileana Saina
Peter Van engen
Virginie Van engen
ITA
ITA
NED
NED
0
0
0
0
62.3253
23. 
 
 
 
Odon Dienes
Mara Besenyei
Andras Poloskei
Petra Poloskei
HUN
HUN
HUN
HUN
0
0
0
0
61.7942
24. 
 
 
 
Zsuzsa Hámori
Peter Gál
Andras Kovacs
Kata Vass
HUN
HUN
HUN
HUN
0
0
0
0
60.4932
25. 
 
 
 
Paul Kane
Mary Stanley
Marianne Tillij
Rein Van dyk
IRL
IRL
NED
NED
0
0
0
0
59.3821
26. 
 
 
 
 
 
Branislav Protega
Nebojsa Bogdanović
Ana zorana Brajović
Vesna Danilović
Stevica Kikić
Olga Simić
SLO
SRB
SRB
SRB
SRB
SRB
0
0
0
0
0
0
58.3111
27. 
 
 
 
 
 
Peter Lipp
Michael Knoll
Michaela Lipp
Renate Siegmund
Brigitte Svanda
Peter Svanda
AUT
AUT
AUT
AUT
AUT
AUT
0
0
0
0
0
0
58.0511
28. 
 
 
 
Sascha Wernle
Luka Donđivić
Jovanka Smederevac
Renate Streimelweger
AUT
CRO
AUT
AUT
0
0
0
0
56.9111
29. 
 
 
 
Chantal Girardin
Michael Klein
Paul Lamford
Stefanie Rohan
FRA
ENG
WAL
ENG
0
0
0
0
56.1711
30. 
 
 
 
Manuela Turcsanyi
Andreas Babsch
Ulrike Schreckenberger
Peter Steiner
AUT
AUT
GER
AUT
0
0
0
0
55.9711
31. 
 
 
 
 
 
Hana Rus
Tomaž Adamič
Ksenija Čare
Barbara Drinovec drnovšek
Gregor Rus
Jože Sadar
SLO
SLO
SLO
SLO
SLO
SLO
0
0
0
0
0
0
55.4911
32. 
 
04561
 
Maureen Kimbley
Maureen Dewhurst
Bogdan Drobny
Cheryl Plunkett
ENG
ENG
ENG
ENG
0
0
0
0
55.2311
33.10869
05642
10870
05789
Alicja Krzemińska
Barbara Jarota-Romaniuk
Paweł Krzemiński
Jarosław Romaniuk
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
55.1911
34. 
 
 
 
Jasna Doričić
Iva Erceg
Zoran Kvajo
Marin Poklepović
CRO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
55.1811
35. 
 
 
 
Jurica Maričić
Aleksandra Dujmović
Mladen Mrvica
Irena Rukavina
CRO
CRO
CRO
CRO
0
0
0
0
54.5411
36. 
 
 
 
Vladimirs Gonca
Antra Ilzina
Viktors Zajanckauskas
Girts Ziliskis
LAT
LAT
LAT
LAT
0
0
0
0
53.0411
37. 
 
 
 
Ruud Verhoef
Hanneke Steenman
Luckje Terhell
Frank Van gorp
NED
NED
NED
NED
0
0
0
0
52.8611
38. 
 
 
 
Tolja Orač
Stella Dobrijević
Aleksandra Jeseničnik
Marjan Zadel
SLO
CRO
SLO
SLO
0
0
0
0
52.4411
39.17680
02621
08781
02819
Fulvio Milić
Marian Czopek
Maria Krasowska
Halina Święch
CRO
POL
POL
POL
0
0
0
0
50.0611
40. 
 
 
 
Helmut Lena
Brigitte Lena
Mary Leufbecher
Roland Leufbecher
GER
GER
GER
GER
0
0
0
0
48.5411
41. 
 
 
 
Klaus Polap
Erika Lindenthal
George Roberts
Gill Roberts
FIN
GER
SCO
SCO
0
0
0
0
47.9611
42.07667
18794
08978
08519
Barbara Batkiewicz
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
Jacek Młyńczyk
POL
POL
GER
POL
0
0
0
0
47.7611
43. 
 
 
 
Gabor Fulop
Marta Jakatics
Zsuzsanna Komlos
Edit Soros
HUN
HUN
HUN
HUN
0
0
0
0
47.1811
44. 
 
 
 
Guus Van boven
Esther Grootnibbeling
Nel Van norden
Michael Van schooten
NED
NED
NED
NED
0
0
0
0
46.7511
45. 
 
 
 
Doris Wasser
Elisabeth Charkow
Heinz Charkow
Roland Hochstöger
AUT
AUT
AUT
AUT
0
0
0
0
41.4911
46. 
 
 
 
Bas Schalk
Karin Gerritsen
Saskia Hermans
Frank Van engelen
NED
NED
NED
NED
0
0
0
0
40.7211
47. 
 
 
 
Valdis Kuksa
Inga Luce
Ilze Veisa
Aivars Veiss
LAT
LAT
LAT
LAT
0
0
0
0
39.5511
48. 
 
 
 
Lynn Daffe
Chic Callas
Andrea Petzold
Irena Szabla
CAN
CAN
CAN
CAN
0
0
0
0
38.7411
49. 
 
 
 
Ilze Mikelsone
Martins Balodis
Ivan Bilušić
Ginta Garkaje
LAT
LAT
CRO
LAT
0
0
0
0
38.1611
50. 
 
 
 
Micael Svensson
Therese Andersson
Karin Erlandsson
Leif Erlandsson
SWE
SWE
SWE
SWE
0
0
0
0
37.4311
51. 
 
 
 
Fabio Zenari
Sara Cividin
Emanuele De sario
Silvia Urbani
ITA
ITA
ITA
ITA
0
0
0
0
34.5811
52. 
 
 
 
Adelheid Eisenhuth
David Campbell
Claudia Kuenstler
Patricia Martin
GER
SCO
GER
SCO
0
0
0
0
33.7011

Łącznie 2493 punkty PKL, w tym 1326 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/pula/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.10:48:21 (0.3126/228) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.