Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4607/24962 turniej par

szczegóły imprezy

I. Lubuski Mityng Memoriałowy
OTP Memoriał Kazia Sługockiego
sobota, 9 listopada 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
48.5640
2.20153
01713
Wiesława Mirosław
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2
7
36.5534
3.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
30.7628
4.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
ZP
LB
18
18
25.9022
5.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
24.7016
6.15519
05282
Piotr Kulesza
Jerzy Nowak
ZP
WP
7
13
24.3510
7.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
22.638
8.16177
16208
Roman Miłkowski
Robert Sikora
LB
LB
5
5
18.697
9.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
7
18.336
10.02278
 
Kazimierz Jaskuła
Andrzej Wojciuszkiewicz
LB
NZ
7
0
16.925
11.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
14.204
12.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
7.873
13.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
6.202
14.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
-4.411
15.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
-5.451
16.02214
02234
Zbigniew Blinkiewicz
Piotr Ciesielski
LB
LB
4
3
-7.931
17.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
-13.001
18.02236
02387
Jerzy Cydzik
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
5
5
-15.231
19.01577
01725
Aleksander Poznysz
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
-17.381
20.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
11
4
-22.951
21.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
-24.541
22.02249
02365
Florian Fabiś
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
-26.371
23.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
-34.671
24.15324
07915
Henryk Gayny
Wiesław Skowron
DS
LB
2
4
-36.841
25.02223
02350
Piotr Brzeziński
Witold Miłoszewski
LB
LB
12
12
-44.801
26.01682
01692
Michał Szymkowiak
Andrzej Telus
LB
LB
4
2.5
-48.081

Łącznie 396 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl/wyniki/19/LMN/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-29 g.22:51:53 (0.2154/62) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.