Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4607/24963 turniej par

szczegóły imprezy

I. Lubuski Mityng Memoriałowy
OTP Memoriał P. Wachnowskich
sobota, 9 listopada 2019r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
64.4937
2.01577
01725
Aleksander Poznysz
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
60.6432
3.02223
05221
Piotr Brzeziński
Tadeusz Masłowski
LB
WP
12
9
58.2127
4.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
7
9
57.0522
5.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
56.2817
6.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
55.2612
7.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
54.498
8.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
53.977
9.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
11
4
53.977
10.16177
02350
Roman Miłkowski
Witold Miłoszewski
LB
LB
5
12
51.285
11.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
55.774
12. 
 
Andrzej Wojciuszkiewicz
Gabriela Wojciuszkiewicz
NZ
NZ
0
0
52.053
13.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
51.283
14.09995
16208
Karol Mońko
Robert Sikora
WP
LB
5
5
51.152
15.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
50.691
16.02365
02382
Jan Obuchowicz
Sławomir Polak
LB
WP
9
7
50.001
17.15519
05282
Piotr Kulesza
Jerzy Nowak
ZP
WP
7
13
47.871
18.20153
01713
Wiesława Mirosław
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2
7
46.051
19.15324
07915
Henryk Gayny
Wiesław Skowron
DS
LB
2
4
44.921
20.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
43.851
21.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
50.031
22.02105
 
Grzegorz Pogodziński
Wojciech Wyrębski
LB
NZ
5
0
49.131
23.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
49.131
24.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
46.461
25.01682
01692
Michał Szymkowiak
Andrzej Telus
LB
LB
4
2.5
45.901
26.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
ZP
LB
18
18
43.741
27.02057
02436
Radosław Liskowiak
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
43.591
28. 
02278
Alicja Górska
Kazimierz Jaskuła
NZ
LB
0
7
40.921
29.20136
 
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
DS
NZ
0
0
31.821

Łącznie 402 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl/wyniki/19/LMN/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-02-20 g.12:43:33 (0.1696/70) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.