Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4235/25136 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BridgeNet
Finał Internetowych Mistrzostw Polski Par
czwartek, 12 grudnia 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.04043
02515
Mirosław Liszewski
Piotr Lutek
PD
LU
11
9
68.16150
3.14229
09427
Daniel Wacławek
Mariusz Wierzchowski
MA
ZP
2.5
2.5
65.57138
5.19676
12475
Marek Krupicki
Kazimierz Krupiński
MA
MA
1.5
2.5
61.88128
7.02462
14179
Jacek Baka
Ryszard Pisarczyk
LU
PK
11
5
59.48118
9.08177
10561
Wiesław Kubiński
Tadeusz Więckiewicz
DS
WM
5
5
58.17108
11.12481
09607
Barbara Królak
Henryk Przybysławski
MA
MA
2.5
5
58.0199
13.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
7
55.1689
15.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2.5
54.1979
17.09385
14835
Wojciech Morawski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
4
5
53.8869
19.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
52.7760
21.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
51.8450
23.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
50.9640
25.14529
16368
Ireneusz Cybulski
Stanislaw Holtyn
MA
MA
3
2.5
50.3230
27.05426
05545
Andrzej Stypczyński
Wojciech Zimniak
DS
WP
4
5
50.1629
29.01613
01744
Marek Rzeszutek
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
49.6527
31.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
3
48.5525
33.10938
10534
Wojciech Rozwadowski
Waldemar Sroczyński
DS
LB
7
11
48.1924
35.06382
06387
Maciej Dobrzyński
Bogdan Gancarz
SW
MA
7
5
47.9722
37.16317
16829
Marian Krasowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
47.0020
39.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
3
46.3319
41.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
45.8917
43.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
45.8515
45.04125
14166
Mariusz Faliński
Zbigniew Szumigalski
MA
WP
5
4
45.7714
47.02671
15916
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
MP
SW
11
4
45.2412
49.02672
16456
Stanisław Jaśkiewicz
Sylwester Sokół
MP
LD
7
4
43.3710
51.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
43.069
53.16145
06097
Andrzej Proczkowski
Jerzy Stańczyk
PK
ZP
3
5
42.897
55.02601
10463
Rudolf Borusiewicz
Jerzy Długołęcki
MA
LD
5
5
41.575
57.04290
07500
Zbigniew Juchniewicz
Roman Zwonek
MA
SL
3
5
34.604
59.15217
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
3
3
34.172

Łącznie 2838 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridgenet.pl/beta/turnieje/20191212_1902

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-30 g.19:29:54 (0.2080/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.