Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4824/25467 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2020
Pomorski WZBS
Klubowe Gdynia Seniorzy

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20557Henryk AdamowiczPM03
2.15149Janina BłażukPM1.53
3. Barbara BoberPM03
4. Kazimierz BoberPM03
5. Zbigniew BoczyPM03
6.19017Józef BrancewiczPM0.55
7. Elżbieta CelejewskaPM03
8.16814Józef DłużakPM02
9. Danuta DrzewieckaPM02
10.15148Maria EwertowskaPM1.54
11. Jolanta FilipowiczPM04
12. Elżbieta GańczarczykPM03
13. Barbara GostomskaPM02
14. Jan GóreckiPM04
15.14430Teresa GórkiewiczPM33
16.18244Stanisław GrajewskiPM1.57
17.04585Bruno GrzeniaPM2.54
18. Andrzej HinzPM03
19.04590Józef IdczakPM711
20.16235Jadwiga JeziorskaPM2.51
21. Czesław JustyniarskiPM02
22. Lucyna KameckaPM02
23.11731Zbigniew KamińskiPM36
24.09671Piotr KamodaPM11
25.08965Janusz KlajnertPM02
26.04605Jan KlapkowskiPM714
27. Barbara KucharskaPM03
28. Renata KucharskaPM02
29. Eugeniusz KucharskiPM01
30. Anna MalawskaPM01
31.19556Dorota MalecPM17
32. Celina MaślankaPM03
33. Jacek MatuszewskiPM01
34.18245Janusz MichalakPM1.55
35. Kazimierz MichalakPM02
36. Krystyna MurzynPM05
37. Elżbieta NaumowiczPM01
38.19018Lech NosewiczPM0.53
39. Zofia NosewiczPM01
40. Elżbieta NowakowskaPM01
41. Stanisław OkrzesikPM04
42.19377Tomasz OnoszkoPM14
43.18912Anna OstrowskaPM11
44.13841Marek ParolPM43
45.18913Wojciech PaszkowskiPM0.56
46. Czesław PertkiewiczPM07
47.09683Roman PestkaPM22
48. Danuta PrawdzikPM03
49. Marian PrawdzikPM01
50. Teresa ProtasPM03
51. Wiesława ReiterPM04
52.13877Andrzej RissPM2.51
53. Andrzej RogackiPM04
54.12562Krystyna RogalaPM2.56
55. Grażyna RomanekPM02
56.18915Ireneusz SiemieniukPM0.56
57.20614Elżbieta SkóraPM04
58. Marek SkóraPM04
59.20558Antoni SkrzydlakPM03
60.16478Elżbieta SzymańskaPM06
61. Jan UlenbergPM03
62. Ewa WasilukPM01
63. Małgorzata WielgomasPM03
64. Halina WitkowskaPM01
65. Maria WróbelPM04
66. Zbigniew WyderkaPM03
67.19376Ewa Zagórska-OnoszkoPM15
68. Malina ZalewskaPM01
69.14106Ryszard ZawadowiczPM24
70.17210Olgierd ZielińskiPM14
71.16236Anna ZwierzewskaPM1.51

Łącznie 240 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-15 g.20:52:59 (0.2479/81) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.