Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4887/26038 turniej par

szczegóły imprezy

10. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych
Turniej Dziewcząt na IMP
sobota, 24 października 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.19548
19189
Weronika Głowacka
Zofia Trojan
DS
DS
0
1.5
135.3550I
I
2.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1
1
105.6741I
I
3.18642
18643
Maria Niklaus
Magdalena Pawlak
WP
WP
1.5
1.5
78.4033I
I
4.20668
20656
Emilia Gwóźdź
Zuzanna Samojedny
SL
SL
1
0.5
77.3525II
II
5.16809
18366
Julia Grodzka
Anna Pytka
LU
LU
2.5
1.5
69.9317II
II
6.18221
17593
Łucja Ciborowska
Kinga Kowal
MP
MP
2
2
64.1910II
II
7.17443
17418
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
1.5
2
62.239III
III
8.20451
20446
Aleksandra Łuć
Aleksandra Sobańska
WP
WP
0
0
58.437III
III
9.20663
20659
Maja Pacholec
Zofia Teper
SL
SL
0.5
0.5
37.586III
III
10.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
21.855III
III
11.18383
18355
Wiktoria Bilińska
Joanna Suwaj
DS
DS
0
0.5
19.703 
 
12.19319
20039
Sylwia Burzyńska
Natalia Domalewska
PD
PD
1
1
14.202 
 
13.19903
19909
Kornelia Kołodziejska
Helena Schwarz
PM
PM
0
0
7.421 
 
14.20949
20944
Gabriela Sroczyk
Julia Strużyńska
MP
MP
0
0
-1.491 
 
15.19667
18994
Marta Bugała
Emilia Kabaj
MA
MA
0.5
0.5
-44.651 
 
16.21094
21093
Zofia Gutry
Hanna Rzadkiewicz
MA
MA
0
0
-45.481 
 
17.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0
0
-48.511 
 
18.19615
17944
Sonia Owczarek
Martyna Wasielewska
DS
DS
0
0
-61.711 
 
19.21092
17151
Dominika Kapla
Kamila Kiraga
MA
MA
0
2
-66.551 
 
20.18570
18566
Monika Zwarra
Oliwia Żygowska
PM
PM
0
0
-68.611 
 
21.20941
20911
Lena Banicka
Ewa Panuś
MP
MP
0
0
-71.751 
 
22.20761
21099
Magdalena Klimczewska
Nadia Serafin
MA
MA
0.5
0
-78.331 
 
23.20658
20665
Dagmara Jakubiec
Agata Żurowska
SL
SL
0
0
-116.871 
 
24.20439
20441
Anna Masajada
Julia Słowik
DS
DS
0
0
-148.351 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 440 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/oom/dzimp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-24 g.03:23:18 (0.1996/58) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.