Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4887/26040 turniej par

szczegóły imprezy

10. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych
Turniej Chłopców na IMP
sobota, 24 października 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
154.1450I
I
2.18222
17899
Konrad Ciborowski
Bartosz Żbik
MP
MP
2.5
2
133.7043I
I
3.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
3
3
129.1437I
I
4.17889
17892
Przemysław Pasiński
Aron Shindler
MP
MP
2
2.5
78.4931II
II
5.18644
18048
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
WP
WP
2
2
68.3725II
II
6.19395
19725
Rafał Łazarczyk
Jakub Wierzbowski
PD
PD
1
1.5
66.1519II
II
7.20768
21102
Ignacy Gębuś
Tymoteusz Kucharek
MA
MA
0.5
0
66.1013III
III
8.17091
18003
Jakub Oleksa
Jakub Sobkowiak
LB
LB
1.5
1.5
63.5010III
III
9.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1
1
61.869III
III
10.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
2
2
44.728III
III
11.20796
20797
Jakub Butkiewicz
Jakub Piłat
WP
WP
0
0
42.807 
 
12.19182
19816
Piotr Lis
Krzysztof Żurawicki
DS
DS
0
0
42.636 
 
13.03013
03022
Maciej Sarnowski
Krzysztof Wojno
WM
WM
0.5
0
32.025 
 
14.20806
20642
Mateusz Bakalarski
Kamil Życzkowski
SL
SL
0.5
1
25.084 
 
15.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
1.5
22.573 
 
16.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
2
18.572 
 
17.20975
20770
Grzegorz Leśniewski
Maks Szczurowski
MA
MA
0
0
-5.361 
 
18.19821
19822
Bartłomiej Tokarski
Piotr Traczyński
DS
DS
0
0
-5.901 
 
19.17440
17441
Łukasz Bartosik
Sebastian Wojtczak
LD
LD
1.5
2
-14.061 
 
20.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
-23.861 
 
21.21114
17936
Jakub Ciura
Grzegorz Suwaj
DS
DS
0
0
-28.931 
 
22.17926
19749
Fryderyk Józefowski
Grzegorz Świąder
WP
WP
1
1
-33.641 
 
23.19732
19730
Jakub Dębski
Jakub Korzeniowski
MP
MP
1
1.5
-45.361 
 
24.21090
20863
Szymon Predel
Franciszek Stanio
MA
MA
0
0
-48.501 
 
25.20681
20684
Kacper Holicz
Mateusz Żarczyński
SL
SL
0
0
-58.421 
 
26.16584
18097
Mikołaj Mitkowski
Grzegorz Pławiak
DS
DS
0
0
-78.681 
 
27.18565
18135
Kamil Lemke
Paweł Machaliński
PM
PM
0
0
-80.821 
 
28.20437
19625
Kacper Luberański
Tomasz Stawowy
DS
DS
0
0
-87.071 
 
29.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
-92.951 
 
30.20674
20673
Paweł Biegun
Krzysztof Gryboś
SL
SL
0
0
-113.001 
 
31.03007
03008
Maciej Częczek
Jan Drężek
WM
WM
0
0.5
-130.031 
 
32.19758
17587
Szymon Dzieniszewski
Marek Olszewski
DS
DS
0
0
-200.251 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 576 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/oom/chimp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-25 g.08:32:35 (0.2125/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.