Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/26046 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Tarnowska Liga Okręgowa 2019/20
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17021Stefan BentkowskiMP1.5142Singleton Tarnów
2.20751Karol BielaszkaMP082UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
3.20775Kacper BrongielMP031UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
4.20061Krzysztof CholewaMP093Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
5.20755Michał CiesielczykMP0101UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
6.20843Tadeusz CygaMP029Hybryda Team Tarnów
7.20813Jerzy DrozdowskiMP0107Hybryda Team Tarnów
8.20876Paulina DrwalMP052UKS Trójka A Witeczki Tarnów
9.15810Stanisław DrwalMP2.5142Wist Tarnów
10.20782Aleksandra DuchMP0114UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
11.20744Fouad FahedMP082UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
12.20821Karolina FidoMP025UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
13.20811Miłosz FidoMP074UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
14.20032Anna GajewskaMP058Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
15.20818Adam GdowskiMP0135Hybryda Team Tarnów
16.20810Sergiusz IwaneczkoMP0104UKS Trójka A Witeczki Tarnów
17.20060Kamila JakubowskaMP029Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
18.20752Jakub JaroszMP0107UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
19.20029Aleksandra KantorMP022Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
20.20779Gabriela KawaMP092UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
21.20776Natalia KlocekMP092UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
22.20774Mateusz KosmanMP083UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
23.14866Wiesława KotelonMP2.5142Wist Tarnów
24.17457Lech KozłowskiMP1.5142Singleton Tarnów
25.20741Michał KrólMP087UKS Trójka A Witeczki Tarnów
26.20889Witold KrysaMP049Hybryda Team Tarnów
27.16743Michał KuczkowskiMP2.5150MPEC Tarnów
28.20780Karolina KulasMP052UKS Trójka A Witeczki Tarnów
29.20778Weronika KumońMP062UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
30.20742Antoni KutaMP0107UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
31.20480Jacek MarkiewiczMP019UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
32.20809Jan MartowiczMP0107UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
33.19269Magdalena MatuszewskaMP143MPEC Tarnów
34.17033Jeremiasz MazurMP2150MPEC Tarnów
35.20827Tadeusz MedralaMP0107Hybryda Team Tarnów
36.20030Paulina MielakMP015Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
37.19160Paweł MiłkowskiMP1.5108MPEC Tarnów
38.20892Ewa MotykaMP068Hybryda Team Tarnów
39.20826Jacek MuchaMP097Hybryda Team Tarnów
40.20825Małgorzata MuchaMP0126Hybryda Team Tarnów
41.20056Natasza OgarMP029Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
42.20745Wiktor OnikMP0121UKS Trójka A Witeczki Tarnów
43.20753Tomasz PabiśMP082UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
44.20777Patrycja PająkMP082UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
45.20743Kinga PałkaMP033UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
46.20756Piotr PasulaMP0121UKS Trójka A Witeczki Tarnów
47.20894Halina PawlakMP078Hybryda Team Tarnów
48.20893Stanisław PietrzelaMP049Hybryda Team Tarnów
49.20748Magdalena PłachnoMP046UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
50.20740Jakub PodosekMP082UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
51.20844Marta PorębskaMP068Hybryda Team Tarnów
52.20783Marcin PrusakMP087UKS Trójka A Witeczki Tarnów
53.15277Kazimiera PrzybyłoMP1.5142Wist Tarnów
54.11233Marcin RadwańskiMP2150MPEC Tarnów
55.20758Kacper RomanMP066UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
56.20784Adam SalaMP0119UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
57.20063Maksymilian SłotaMP058Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
58.20057Karolina SrebroMP029Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
59.20747Marta StachuraMP066UKS Trójka B Ogniste Piki Tarnów
60.20062Alicja StańczykMP065Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
61.20808Szymon StaudtMP092UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
62.07551Józef ŚcieńskiMP3122Wist Tarnów
63.20815Konrad WaśkoMP0104UKS Trójka A Witeczki Tarnów
64.20739Kacper WęgreckiMP0128UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
65.20786Mateusz WęgreckiMP0128UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
66.20058Kinga WicherekMP015Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów
67.20757Artur WojnarMP083UKS Trójka C Rozegrani Tarnów
68.20785Krzysztof WojnarowiczMP062UKS Trójka D Dwa_Trefl Tarnów
69.19144Grzegorz WoskowiczMP1.5129MPEC Tarnów
70.20750Jan WytrwałMP0121UKS Trójka A Witeczki Tarnów
71.19136Marek ZarzyckiMP143MPEC Tarnów
72.02862Krzysztof ZiewaczMP5129MPEC Tarnów

Łącznie 6156 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://tzbs.info/tzbs/2020/TLO/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-22 g.13:09:42 (0.2654/86) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.