Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5560/26720 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Par Seniorów 2021
Mistrzostwa Polski Par Seniorów 2021
poniedziałek, 28 czerwca 2021r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
368.3815075I
I
2.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
363.4812663I
I
3.04242
18128
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
PM
LU
18
5
348.0810553I
I
4.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
339.118543II
II
5.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
338.456432II
II
6.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
11
19
335.874322II
II
7.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
326.672915III
III
8.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
322.582513III
III
9.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
316.832211III
III
10.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
306.38189III
III
11.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
305.43158 
 
12.05084
05400
Tadeusz Kaczanowski
Maciej Sobieralski
ZP
WP
19
15
302.26116 
 
13.04250
04473
Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
WM
WM
21
12
300.8884 
 
14.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
297.9542 
 
15.07591
05446
Aleksander Nowakowski
Marek Szukała
WP
WP
11
19
296.5111 
 
16.05635
07090
Bogusław Jakóbczyk
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
295.5211 
 
17.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
48.2711 
 
18.02966
05856
Stanisław Pająk
Piotr Walczak
SW
SW
15
21
47.6411 
 
19.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
47.5611 
 
20.02261
02000
Krzysztof Hajkowski
Janusz Hliwa
LB
LB
9
7
47.1511 
 
21.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
46.4611 
 
22.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
45.2611 
 
23.03523
06355
Jan Sucharkiewicz
Lech Warwocki
SL
LD
18
9
45.1611 
 
24. 
19367
Leon Brylski
Mieczysław Marcinkjan
-
DS
0
1
45.1211 
 
25.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
43.9111 
 
26.07052
04848
Edmund Czubak
Maria Tomczewska
MA
PM
11
7
42.3511 
 
27.02314
01556
Ireneusz Lachowicz
Jan Pawlikaniec
LB
WP
5
5
39.8211 
 
28.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
24.6011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1438 punktów PKL, w tym 740 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.23:07:35 (0.1723/66) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.