Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5150/26739 turniej par

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par Mixt - szkoły podstawowe
kpzbs.host4u.pl
niedziela, 5 września 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20033
19397
Dominik Magryś
Maja Trojańska
PK
MA
2
1
67.0130
2.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
1.5
1.5
59.9426
3.19843
19769
Jan Trojak
Ada Żbik
MP
MP
1.5
0.5
57.8122
4.19810
19789
Bartłomiej Gala
Julia Gala
MA
MA
1
0.5
56.7518
5.19785
19783
Maja Jakubiak
Dominik Wrzesiński
MA
MA
1
1.5
56.6314
6.19719
20706
Emilia Massalska
Jakub Michalski
MP
MP
1
0.5
56.0510
7.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
2
55.136
8.20108
17568
Franciszek Krajewski
Marianna Pantak
KP
SL
1
1.5
54.686
9.19787
19784
Lena Kopowicz
Mateusz Wrzesiński
MA
MA
1
1
54.685
10.19884
19720
Maja Homenda
Antoni Wójtowicz
MP
MP
0.5
1.5
53.824
11.19913
21053
Lilianna Jarocka
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
0.5
0.5
53.414
12.19803
19804
Zuzanna Bobryk
Tymoteusz Bodzioch
MA
MA
0.5
0.5
53.173
13.21048
20736
Adam Nagórny
Marlena Smoleń
PM
PM
0.5
0.5
52.142
14.20100
20088
Michał Kupczyk
Oliwia Wróblewska
KP
KP
1
0
51.302
15.20830
19915
Szymon Grabala
Milena Smoleń
PM
PM
0.5
1
50.921
16. 
20302
Aniela Hulanicka
Wojciech Tokarski
-
MA
0
0
49.171
17.20102
20099
Martyna Dorszewska
Paweł Pietrzykowski
KP
KP
0.5
0.5
48.631
18.18973
18638
Kryspin Jankowiak
Martyna Śnieg
DS
LD
1
1
47.611
19.19911
21186
Antoni Byliński
Aniela Kwaśniewska
PM
PM
1
0
46.841
20.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
0.5
0
46.821
21.21285
21279
Olgierd Brylski
Dorota Kamińska
KP
KP
0
0
46.801
22.19718
19885
Ignacy Kotewicz
Hanna Necel
MP
MP
1.5
0.5
46.801
23.19797
21318
Miłosz Kunicki
Anna Piechucka
MA
MA
1
0
45.421
24.21072
19271
Oliwia Koratkiewicz
Aleksander Skiepko
PD
PD
0
1
45.151
25.19361
19839
Wiktoria Ciura
Krzysztof Wojno
MA
MA
0.5
1
44.171
26.19364
19362
Martyna Gmurek
Maciej Godlewski
MA
MA
1
1
43.121
27.21287
20095
Michał Kamiński
Marta Piątkowska
KP
KP
0
0
41.781
28.20366
20992
Eliza Bolechowska
Leon Krajewski
DS
KP
0
0
40.731
29.20091
21284
Kalina Kapelusz
Stanisław Psuty
KP
KP
0
0
34.191

Łącznie 334 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.23:30:10 (0.1673/70) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.