Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5150/26740 turniej par

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par Mixt - szkoły ponadpodstawowe
kpzbs.host4u.pl
niedziela, 5 września 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20672
20641
Natalia Suszanowicz
Maximilian Szemik
SL
SL
1.5
1.5
71.3730
2.16809
17545
Julia Grodzka
Franciszek Kurlit
LU
MP
2.5
3
64.3828
3.19730
18588
Jakub Korzeniowski
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
63.9626
4.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
63.1724
5.20657
20659
Mikołaj Kubiczek
Zofia Teper
SL
SL
1
0.5
61.7822
6.20806
19304
Mateusz Bakalarski
Natalia Pytka
SL
LU
1
0.5
61.7320
7.19197
18854
Jakub Gawron
Natalia Szoka
SL
PD
2
1.5
61.2718
8.19830
20656
Wojciech Bąk
Zuzanna Samojedny
MA
SL
2
1
59.0016
9.18124
20975
Estera Hulanicka
Grzegorz Leśniewski
MA
MA
1
0.5
58.8114
10.20978
21064
Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
PM
PM
1
0.5
58.5412
11.21092
20770
Dominika Kapla
Maks Szczurowski
MA
MA
0
0
58.2410
12.18284
17418
Aleks Bukat
Zofia Duda
DS
LD
2.5
2
58.218
13.20655
20675
Dominika Lucka
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1.5
57.816
14.17544
20078
Łukasz Kasperczyk
Kaja Kowal
MP
MP
2.5
1
57.296
15.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
WP
MP
1.5
3
56.806
16.21094
19662
Zofia Gutry
Kuba Mierzwiński
MA
MA
0
1.5
54.605
17.19163
20798
Wiktor Chałupniczak
Emilia Szymańska
WP
WP
2
0
54.245
18.16586
19189
Maciej Racewicz
Zofia Trojan
DS
DS
3
1.5
54.125
19.18366
17925
Anna Pytka
Adam Zalwowski
LU
WP
1.5
2
54.104
20.18066
18597
Michał Stasik
Agata Warunek
MP
MP
2.5
1.5
54.034
21.17775
17912
Maciej Betliński
Alicja Kaczmarek
DS
WP
2
1.5
53.844
22.20761
21101
Magdalena Klimczewska
Leonard Lubina
MA
MA
0.5
0
53.553
23.18576
17725
Anna Basiura
Albert Grochowski
MP
MA
1.5
2
51.953
24.18644
20450
Szymon Graś
Maria Tytyk
WP
WP
2
0
51.533
25.20678
19323
Emilia Jachna
Mikołaj Paluczek
SL
WP
0
1
51.332
26.21071
17899
Ada Szewc
Bartosz Żbik
MP
MP
0.5
2.5
51.322
27.17593
17539
Kinga Kowal
Kacper Kuflowski
MP
MP
2
3
51.192
28.21141
19831
Aleksandra Bąk
Szymon Rojek
MA
MA
0
1
51.101
29.18048
20446
Łukasz Józkowiak
Aleksandra Sobańska
WP
WP
2
0.5
51.001
30.21098
20240
Małgorzata Buchman
Bernard Kula
MA
MA
0
0.5
50.841
31.20457
18647
Aleksandra Imioła
Jakub Nawrocki
WP
WP
0
2
50.841
32.17921
20454
Józef Bugajewski
Maja Skowrońska
WP
WP
2
0
50.321
33.19322
20014
Franciszek Kłonowski
Oliwia Siczek
WP
DS
1
0.5
50.151
34.21369
21102
Antonina Bartnik
Tymoteusz Kucharek
MA
MA
0
0
50.141
35.18645
20797
Ewa Morawska
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
50.131
36.17443
17441
Julia Bojanowska
Sebastian Wojtczak
LD
LD
1.5
2
47.931
37.20768
20711
Ignacy Gębuś
Milena Lasota
MA
MA
1
0
47.711
38.21276
21343
Zuzanna Łabno
Krystian Sweder
MP
MP
0
0
47.101
39.21357
21054
Łukasz Moskwin
Magdalena Reguła
LD
LD
0
0
46.641
40.20944
20682
Julia Strużyńska
Mateusz Szydełko
MP
SL
0
0
46.041
41.20680
20663
Wojciech Okrzesik
Maja Pacholec
SL
SL
1.5
1
45.571
42.17700
20817
Julia Chrabąszcz
Maciej Zych
MP
PK
1
1
45.041
43.21428
21070
Patrycja Kulma
Hubert Starowicz
MP
MP
0
0
44.421
44.21202
18852
Aleksandra Chmielnik
Wiktor Skiepko
WP
PD
0
1.5
44.321
45.17554
20716
Jakub Dziuba
Weronika Różewska
MA
MA
2.5
0.5
44.121
46.19732
21086
Jakub Dębski
Oliwia Gromadowska
MP
MP
1
0
43.631
47.20459
20443
Alina Faliush
Ignacy Gizelski
WP
WP
0.5
0
43.451
48.21085
21353
Aleksandra Paszcza
Oliwier Polak
MP
MP
0
0
42.911
49.21348
21341
Maciej Bednarczyk
Zuzanna Czerwińska
MP
MP
0
0
42.901
50.19395
21075
Rafał Łazarczyk
Natalia Prasalska
PD
PD
1.5
0
42.211
51.03013
 
Maciej Sarnowski
Ida Żyznowska
WM
-
0.5
0
42.101
52.21424
20739
Milena Dranka
Kacper Węgrecki
MP
MP
0
0.5
41.951
53.21429
20786
Maria Pichór
Mateusz Węgrecki
MP
MP
0
0.5
40.951
54.21362
20259
Maja Kielan
Jan Kot
MA
MA
0
0.5
40.141
55.20911
19733
Ewa Panuś
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
0
0.5
40.001
56.20949
21436
Gabriela Sroczyk
Piotr Stec
MP
MP
0
0
39.141
57. 
21358
Nadia Berut
Maksym Mosiewicz
LD
LD
0
0
39.101
58.18106
18975
Wioletta Kaźmierczak
Jan Kuciapski
LD
DS
1
0.5
35.371
59.20453
20444
Filip Heś
Alicja Wendt
WP
WP
0
0
33.991
60.20913
21430
Ludmiła Igielska
Filip Wójtowicz
MP
MP
0
0
20.591

Łącznie 642 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.23:53:50 (0.2180/130) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.