Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5150/26741 turniej par

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par Open - szkoły ponadpodstawowe - eliminacje
kpzbs.host4u.pl
poniedziałek, 6 września 2021r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
2
2.5
69.85 
2.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1
1.5
64.21 
3.16586
19189
Maciej Racewicz
Zofia Trojan
DS
DS
3
1.5
62.49 
4.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
2.5
2
62.41 
5.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2
2
62.25 
6.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
61.03 
7.20739
20786
Kacper Węgrecki
Mateusz Węgrecki
MP
MP
0.5
0.5
61.03 
8.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
60.69 
9.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
59.78 
10.17544
17899
Łukasz Kasperczyk
Bartosz Żbik
MP
MP
2.5
2.5
59.31 
11.18645
20797
Ewa Morawska
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
59.16 
12.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
WP
MP
1.5
3
59.10 
13.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
58.62 
14.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1.5
1.5
57.78 
15.17892
18066
Aron Shindler
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
57.4012
16.20768
20975
Ignacy Gębuś
Grzegorz Leśniewski
MA
MA
1
0.5
57.3012
17.20656
18854
Zuzanna Samojedny
Natalia Szoka
SL
PD
1
1.5
56.4411
18.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
2
2
55.8010
19.20978
21064
Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
PM
PM
1
0.5
55.6710
20.19197
20657
Jakub Gawron
Mikołaj Kubiczek
SL
SL
2
1
55.579
21.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1.5
55.569
22.20634
19725
Fabian Loyzance
Jakub Wierzbowski
PD
PD
0
1.5
55.208
23.21348
21341
Maciej Bednarczyk
Zuzanna Czerwińska
MP
MP
0
0
54.017
24.16809
18366
Julia Grodzka
Anna Pytka
LU
LU
2.5
1.5
53.427
25.18576
18588
Anna Basiura
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
53.376
26.20663
20659
Maja Pacholec
Zofia Teper
SL
SL
1
0.5
52.556
27.18644
18048
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
WP
WP
2
2
52.265
28.18850
18852
Patryk Klim
Wiktor Skiepko
PD
PD
1.5
1.5
52.124
29. 
21054
Nadia Berut
Magdalena Reguła
LD
LD
0
0
51.824
30.19662
19831
Kuba Mierzwiński
Szymon Rojek
MA
MA
1.5
1
51.413
31.19732
19730
Jakub Dębski
Jakub Korzeniowski
MP
MP
1
1.5
50.643
32.17700
20078
Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
MP
MP
1
1
50.462
33.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
0.5
0.5
50.301
34.19758
17441
Szymon Dzieniszewski
Sebastian Wojtczak
DS
LD
0
2
50.201
35.19395
19271
Rafał Łazarczyk
Aleksander Skiepko
PD
PD
1.5
1
49.921
36.20678
17912
Emilia Jachna
Alicja Kaczmarek
SL
WP
0
1.5
49.721
37.21070
19733
Hubert Starowicz
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
0
0.5
48.551
38.19215
20014
Jagoda Jankowska
Oliwia Siczek
DS
DS
0
0.5
47.661
39.20761
21102
Magdalena Klimczewska
Tymoteusz Kucharek
MA
MA
0.5
0
47.321
40.03007
03013
Maciej Częczek
Maciej Sarnowski
WM
WM
0.5
0.5
46.981
41.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
46.881
42.18124
20716
Estera Hulanicka
Weronika Różewska
MA
MA
1
0.5
46.831
43.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
0
0
46.741
44.21101
20770
Leonard Lubina
Maks Szczurowski
MA
MA
0
0
46.301
45.21086
21085
Oliwia Gromadowska
Aleksandra Paszcza
MP
MP
0
0
46.271
46.18106
18638
Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
LD
LD
1
1
46.251
47.20949
20944
Gabriela Sroczyk
Julia Strużyńska
MP
MP
0
0
46.131
48.17593
21071
Kinga Kowal
Ada Szewc
MP
MP
2
0.5
45.761
49.21276
21343
Zuzanna Łabno
Krystian Sweder
MP
MP
0
0
45.501
50.20911
21429
Ewa Panuś
Maria Pichór
MP
MP
0
0
44.841
51.21358
21357
Maksym Mosiewicz
Łukasz Moskwin
LD
LD
0
0
44.331
52.21369
21092
Antonina Bartnik
Dominika Kapla
MA
MA
0
0
44.081
53.21065
20237
Jan Kwiatkowski
Bartłomiej Lech
MA
MA
0
0.5
43.931
54.21353
21290
Oliwier Polak
Mikołaj Suchan
MP
MP
0
0
43.441
55.17443
17418
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
1.5
2
43.291
56.19945
19944
Łukasz Robak
Jan Świerkula
MA
MA
0
0
42.141
57.20454
20798
Maja Skowrońska
Emilia Szymańska
WP
WP
0
0
42.141
58.19304
20446
Natalia Pytka
Aleksandra Sobańska
LU
WP
0.5
0.5
41.651
59.20926
20924
Sebastian Łada
Grzegorz Wilk
PD
PD
0
0
41.421
60.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
41.251
61.20450
20444
Maria Tytyk
Alicja Wendt
WP
WP
0
0
39.731
62.21428
18597
Patrycja Kulma
Agata Warunek
MP
MP
0
1.5
39.401
63.01494
03022
Jan Reza
Krzysztof Wojno
WM
WM
0
0
38.261
64.21424
20913
Milena Dranka
Ludmiła Igielska
MP
MP
0
0
36.961
65.21098
21094
Małgorzata Buchman
Zofia Gutry
MA
MA
0
0
32.781
66.21436
21430
Piotr Stec
Filip Wójtowicz
MP
MP
0
0
32.551
67.20443
20453
Ignacy Gizelski
Filip Heś
WP
WP
0
0
32.231

Łącznie 326 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.23:52:18 (0.2244/146) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.