Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5150/26743 turniej teamów

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Teamów - szkoły ponadpodstawowe
kpzbs.host4u.pl
wtorek, 7 września 2021r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20655
18642
16585
20672
Dominika Lucka
Maria Niklaus
Adam Pigulski
Natalia Suszanowicz
SL
WP
MP
SL
1.5
1.5
3
1.5
84.1575
2.17921
18644
18048
17925
Józef Bugajewski
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
Adam Zalwowski
WP
WP
WP
WP
2
2
2
2
77.1157
3.20806
20680
20675
20641
Mateusz Bakalarski
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
Maximilian Szemik
SL
SL
SL
SL
1
1.5
1.5
1.5
71.6040
4.19732
19730
17593
21071
Jakub Dębski
Jakub Korzeniowski
Kinga Kowal
Ada Szewc
MP
MP
MP
MP
1
1.5
2
0.5
65.8231
5.19163
18645
18647
20797
Wiktor Chałupniczak
Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
WP
WP
WP
WP
2
2
2
1
71.6148
6.17539
17545
17892
18066
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
Aron Shindler
Michał Stasik
MP
MP
MP
MP
3
3
2.5
2.5
79.9065
7.21202
20663
20656
20659
Aleksandra Chmielnik
Maja Pacholec
Zuzanna Samojedny
Zofia Teper
WP
SL
SL
SL
0
1
1
0.5
63.1922
8.20259
20240
21065
20237
Jan Kot
Bernard Kula
Jan Kwiatkowski
Bartłomiej Lech
MA
MA
MA
MA
0.5
0.5
0
0.5
61.8615
9.18221
18222
17544
17899
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Łukasz Kasperczyk
Bartosz Żbik
MP
MP
MP
MP
2.5
2.5
2.5
2.5
61.2314
10.17554
17725
16586
19189
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
Maciej Racewicz
Zofia Trojan
MA
MA
DS
DS
2.5
2
3
1.5
60.2612
11.20634
20926
19725
20924
Fabian Loyzance
Sebastian Łada
Jakub Wierzbowski
Grzegorz Wilk
PD
PD
PD
PD
0
0
1.5
0
58.1511
12.03007
01494
03013
03022
Maciej Częczek
Jan Reza
Maciej Sarnowski
Krzysztof Wojno
WM
WM
WM
WM
0.5
0
0.5
0
57.259
13.19830
17775
18284
17789
Wojciech Bąk
Maciej Betliński
Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
MA
DS
DS
DS
2
2
2.5
2
56.958
14.18850
19395
18852
18854
Patryk Klim
Rafał Łazarczyk
Wiktor Skiepko
Natalia Szoka
PD
PD
PD
PD
1.5
1.5
1.5
1.5
54.416
15.20683
20949
20944
20682
Patryk Glajcar
Gabriela Sroczyk
Julia Strużyńska
Mateusz Szydełko
SL
MP
MP
SL
0
0
0
0
53.365
16.17700
20078
21428
18597
Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
Patrycja Kulma
Agata Warunek
MP
MP
MP
MP
1
1
0
1.5
53.293
17.21353
21276
21290
21343
Oliwier Polak
Zuzanna Łabno
Mikołaj Suchan
Krystian Sweder
MP
MP
MP
MP
0
0
0
0
51.852
18.18576
19197
18588
20657
Anna Basiura
Jakub Gawron
Gabriela Kroner
Mikołaj Kubiczek
MP
SL
MP
SL
1.5
2
1.5
1
49.341
19.18124
21362
20711
20716
Estera Hulanicka
Maja Kielan
Milena Lasota
Weronika Różewska
MA
MA
MA
MA
1
0
0
0.5
46.331
20.16809
19322
19323
18366
Julia Grodzka
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
Anna Pytka
LU
WP
WP
LU
2.5
1
1
1.5
46.231
21.20978
19912
19770
21064
Cyprian Morawski
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
Julia Wodzyńska
PM
PM
PM
PM
1
1.5
1.5
0.5
45.931
22.21367
19945
19944
21368
Jakub Bereza
Łukasz Robak
Jan Świerkula
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
45.751
23. 
21358
21357
21054
Nadia Berut
Maksym Mosiewicz
Łukasz Moskwin
Magdalena Reguła
-
LD
LD
LD
0
0
0
0
44.861
24.20768
20975
21101
20770
Ignacy Gębuś
Grzegorz Leśniewski
Leonard Lubina
Maks Szczurowski
MA
MA
MA
MA
1
0.5
0
0
39.461
25.17443
17418
18106
18638
17441
Julia Bojanowska
Zofia Duda
Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
Sebastian Wojtczak
LD
LD
LD
LD
LD
1.5
2
1
1
2
39.181
26.21348
21341
20739
20786
Maciej Bednarczyk
Zuzanna Czerwińska
Kacper Węgrecki
Mateusz Węgrecki
MP
MP
MP
MP
0
0
0.5
0.5
38.651
27.20454
20798
20450
20444
Maja Skowrońska
Emilia Szymańska
Maria Tytyk
Alicja Wendt
WP
WP
WP
WP
0
0
0
0
36.371
28.21369
21098
21094
21092
Antonina Bartnik
Małgorzata Buchman
Zofia Gutry
Dominika Kapla
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
35.931
29.20761
21102
19662
19831
Magdalena Klimczewska
Tymoteusz Kucharek
Kuba Mierzwiński
Szymon Rojek
MA
MA
MA
MA
0.5
0
1.5
1
35.241
30.20459
20457
19304
20446
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
Natalia Pytka
Aleksandra Sobańska
WP
WP
LU
WP
0.5
0
0.5
0.5
33.701
31.21086
20678
17912
21085
Oliwia Gromadowska
Emilia Jachna
Alicja Kaczmarek
Aleksandra Paszcza
MP
SL
WP
MP
0
0
1.5
0
32.031
32.21424
20913
20911
21429
Milena Dranka
Ludmiła Igielska
Ewa Panuś
Maria Pichór
MP
MP
MP
MP
0
0
0
0
21.741
33.21070
21436
19733
21430
Hubert Starowicz
Piotr Stec
Bruno Woźniakiewicz
Filip Wójtowicz
MP
MP
MP
MP
0
0
0.5
0
20.681
34.19758
 
19215
20014
Szymon Dzieniszewski
Aniela Hulanicka
Jagoda Jankowska
Oliwia Siczek
DS
-
DS
DS
0
0
0
0.5
19.391

Łącznie 1761 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.23:51:19 (0.2362/147) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.