Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5375/26758 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

3.Mityng Brydżowy Lubomino, OTT*** GPP Teamów
III Memoriał Zbigniewa Zemanowicza cavuś
niedziela, 19 września 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
90.42110II
II
2.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
72.6792III
III
3.04344
04402
Marek Lichocki
Ryszard Pichla
WM
WM
12
7
66.3375III
III
4.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
58.0859 
 
5.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
39.8342 
 
6.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
PM
WM
18
9
34.1726 
 
7.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
28.2520 
 
8.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
MA
OP
18
7
25.1717 
 
9.12129
04396
Grzegorz Deptuła
Krzysztof Pakuła
WM
WM
9
9
25.0815 
 
10.13796
16130
Marzena Banach
Jerzy Kajzer
PM
PM
2
5
21.0012 
 
11.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
20.089 
 
12.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
17.756 
 
13.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
3
15.253 
 
14.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2.5
4
2.581 
 
15.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
MA
5
24
-12.751 
 
16.14401
04358
Mirosław Makuch
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
4
3
-13.331 
 
17.21387
19534
Sylwester Nieke
Zdzisław Tylko
WM
MA
0
1.5
-16.081 
 
18.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
2.5
-23.001 
 
19.04660
04696
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
PM
PM
7
18
-31.751 
 
20.08388
09037
Tomasz Kuś
Mirosław Roesler
WM
WM
4
11
-36.001 
 
21.04329
01163
Zbigniew Krzepkowski
Andrzej Skoczylas
WM
WM
5
1.5
-46.581 
 
22.01494
03013
Jan Reza
Maciej Sarnowski
WM
WM
0
0.5
-51.921 
 
23.12573
12574
Zdzisław Koza
Waldemar Wnuk
PM
PM
3
2.5
-54.001 
 
24.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
-54.251 
 
25. 
02202
Marek Czapliński
Anna Dworakowska
-
WM
0
1.5
-70.501 
 
26.01218
04506
Andrzej Szyc
Regina Wołek
WM
WM
0.5
3
-106.501 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 998 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/lubomino/p/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.15:31:43 (0.1761/62) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.