Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5150/26778 turniej teamów

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Teamów - szkoły podstawowe
wtorek, 7 września 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.19843
19721
19899
20706
Jan Trojak
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
Jakub Michalski
MP
MP
MP
MP
1.5
1.5
2
0.5
95.6240
2.21053
19911
20830
19915
Szymon Jędrzejewski
Antoni Byliński
Szymon Grabala
Milena Smoleń
PM
PM
PM
PM
0.5
1
0.5
1
64.5757
3.19783
19810
19789
19784
Dominik Wrzesiński
Bartłomiej Gala
Julia Gala
Mateusz Wrzesiński
MA
MA
MA
MA
1.5
1
0.5
1
64.5075
4.19397
20033
17568
20817
Maja Trojańska
Dominik Magryś
Marianna Pantak
Maciej Zych
MA
PK
SL
PK
1
2
1.5
1
61.4222
5.21287
20992
20100
20099
Michał Kamiński
Leon Krajewski
Michał Kupczyk
Paweł Pietrzykowski
KP
KP
KP
KP
0
0
1
0.5
58.1414
6.19785
19803
19361
19787
Maja Jakubiak
Zuzanna Bobryk
Wiktoria Ciura
Lena Kopowicz
MA
MA
MA
MA
1
0.5
0.5
1
56.9911
7.21186
19913
21048
20736
Aniela Kwaśniewska
Lilianna Jarocka
Adam Nagórny
Marlena Smoleń
PM
PM
PM
PM
0
0.5
0.5
0.5
55.968
8.20709
21210
20705
20707
Adam Mazur
Franciszek Kierepka
Michał Porębski
Stanisław Wadowski
MP
SL
MP
MP
0.5
0.5
0.5
0.5
49.915
9.18975
18973
18974
18979
Jan Kuciapski
Kryspin Jankowiak
Kacper Kowalski
Dominik Zenka
DS
DS
DS
DS
0.5
1
0.5
0.5
47.662
10.21283
21285
20102
20095
21284
20088
Wiktor Garczyński
Olgierd Brylski
Martyna Dorszewska
Marta Piątkowska
Stanisław Psuty
Oliwia Wróblewska
KP
KP
KP
KP
KP
KP
0
0
0.5
0
0
0
44.701
11.20462
20103
20113
21072
21075
19271
Antonina Kotarska
Jan Kleczka
Kamil Koratkiewicz
Oliwia Koratkiewicz
Natalia Prasalska
Aleksander Skiepko
PD
KP
PD
PD
PD
PD
0
0
0.5
0
0
1
40.161
12.19884
19885
21349
21350
Maja Homenda
Hanna Necel
Jan Zieleniewski
Stanisław Zieleniewski
MP
MP
MP
MP
0.5
0.5
0
0
38.931
13.20366
21203
21205
21189
Eliza Bolechowska
Rafał Fudacz
Nikodem Pasek
Marcin Staniak
DS
PM
PM
PM
0
0
0
0
38.211
14.21141
 
20299
20301
20302
Aleksandra Bąk

Wojciech Jałtoszuk
Tymoteusz Sidor
Wojciech Tokarski
MA
-
MA
MA
MA
0
0
0
0
0
36.091
15.19364
21318
21321
21324
Martyna Gmurek
Anna Piechucka
Bartosz Rybak
Maksymilian Stępniak
MA
MA
MA
MA
1
0
0
0
35.871
16.19804
19362
19797
19839
Tymoteusz Bodzioch
Maciej Godlewski
Miłosz Kunicki
Krzysztof Wojno
MA
MA
MA
MA
0.5
1
1
1
35.811
17.19769
19718
19719
19720
Ada Żbik
Ignacy Kotewicz
Emilia Massalska
Antoni Wójtowicz
MP
MP
MP
MP
0.5
1.5
1
1.5
35.461

Łącznie 973 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.23:21:05 (0.1745/83) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.