Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5129/26831 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o Puchar Burmistrza Władysławowa
Ogólnopolski turniej par
niedziela, 3 października 2021r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
59.227035III
III
2.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
58.915829III
III
3.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
58.774824 
 
4.05932
04602
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Kasprzak
ZP
PM
5
18
58.193819 
 
5.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
57.082714 
 
6.06488
13707
Wiesław Andruk
Mirosław Małypan
PM
PM
9
5
54.88179 
 
7.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1
54.14137 
 
8.04601
04848
Witold Kaliński
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
53.00116 
 
9.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
5
52.9595 
 
10.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.3984 
 
11.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
52.0163 
 
12.04660
06904
Marek Niesłuchowski
Lech Sadoś
PM
MA
7
12
51.8942 
 
13.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.9821 
 
14.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
50.1711 
 
15.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
50.0411 
 
16.04555
05617
Adam Derwiński
Andrzej Gorzelec
PM
LD
3
3
48.9911 
 
17.11729
11733
Leszek Czarnecki
Zbigniew Walkowski
PM
PM
4
3
47.9011 
 
18.13841
10819
Marek Parol
Marek Szymborski
PM
PM
4
4
46.2111 
 
19.17695
18795
Wacław Kryński
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
1.5
2
46.0611 
 
20.16719
12452
Janina Buszman
Andrzej Dobkowicz
PM
PM
2
4
44.3611 
 
21.16727
17291
Dariusz Milewski
Marek Piętak
PM
PM
2.5
2
44.3011 
 
22.12561
12563
Beata Krystkiewicz
Franciszek Kwidziński
PM
PM
2
2
43.7511 
 
23. 
 
Kazimierz Częścik
Lech Lewandowski
ZP
PM
0
2.5
43.0911 
 
24.15706
12568
Ryszard Jankowski
Marek Szulc
PM
PM
2
2
41.6111 
 
25.17828
10823
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
PM
PM
2
4
40.9611 
 
26.11731
12562
Zbigniew Kamiński
Krystyna Rogala
PM
PM
3
2.5
38.0211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 648 punktów PKL, w tym 342 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.15:33:50 (0.1721/62) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.