Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5219/26949 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Październik 2021
Pomorski WZBS
Klubowe seniorzy Gdynia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.15149Janina BłażukPM28
2. Barbara BoberPM06
3. Kazimierz BoberPM08
4.09626Kazimierz BonikPM2.54
5. Irena BrzozowskaPM07
6.16719Janina BuszmanPM214
7. Elżbieta CelejewskaPM07
8.17810Tomasz CzekałaPM24
9.16814Józef DłużakPM01
10. Danuta DrzewieckaPM07
11. Mariusz DuchińskiPM02
12.15148Maria EwertowskaPM1.55
13. Maria Fedorowska-01
14. Jolanta FilipowiczPM06
15.21477Elżbieta GańczarczykPM08
16.04578Józef GnacińskiPM53
17. Barbara GostomskaPM01
18. Jan GóreckiPM05
19.14430Teresa GórkiewiczPM313
20. Zbigniew GrabowskiPM01
21.03713Jan GrajewskiKP33
22.18244Stanisław GrajewskiPM1.57
23.04585Bruno GrzeniaPM2.51
24. Andrzej HandkePM01
25. Andrzej HinzPM03
26.04590Józef IdczakPM75
27. Czesław JustyniarskiPM02
28.16247Benedykta KadłubickaPM09
29. Lucyna KameckaPM03
30.12612Jan KamińskiPM54
31.09671Piotr KamodaPM18
32. Marta KapuścińskaPM03
33. Marek KawińskiPM01
34.08101Andrzej KącaPM43
35.04605Jan KlapkowskiPM716
36. Ewa KłobukowskaPM02
37. Renata KucharskaPM09
38.04341Jan LechPM53
39.19556Dorota MalecPM18
40. Celina MaślankaPM08
41.08471Krzysztof MatuszczykPM311
42. Jacek MatuszewskiPM05
43.18245Janusz MichalakPM1.513
44. Kazimierz MichalakPM02
45. Ryszard MielniczukPM012
46.08102Zygmunt MikołajczykPM34
47. Stanisław Murdzia-04
48. Elżbieta NaumowiczPM06
49.19018Lech NosewiczPM0.51
50. Elżbieta NowakowskaPM013
51. Stanisław OkrzesikPM011
52.19377Tomasz OnoszkoPM11
53.18912Anna OstrowskaPM1.517
54. Czesław PertkiewiczPM022
55. Danuta PrawdzikPM02
56. Marian PrawdzikPM02
57. Teresa ProtasPM09
58. Tomasz PróchnickiPM01
59. Wiesława ReiterPM06
60. Andrzej RogackiPM013
61. Grażyna RomanekPM03
62.04693Andrzej RutkiewiczPM43
63. Teresa SkorupaPM03
64.20614Elżbieta SkóraPM02
65. Marek SkóraPM01
66. Edmund SpławskiPM09
67. Tadeusz StepokuraPM01
68.16478Elżbieta SzymańskaPM05
69. Jan UlenbergPM08
70.04730Zbigniew WalczyńskiPM910
71. Ewa WasilukPM06
72. Małgorzata WielgomasPM03
73. Halina WitkowskaPM03
74. Wanda WoltyńskaPM08
75. Maria WróbelPM05
76. Malina ZalewskaPM05
77.14106Ryszard ZawadowiczPM23
78.16236Anna ZwierzewskaPM1.54
79.04756Andrzej ŻaboklickiPM410
80.18379Andrzej ŻylisPM15

Łącznie 462 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-28 g.17:43:21 (0.2074/90) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.